× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Jak to wszystko wygląda?

Więcej
2015/12/29 23:21 #32268 przez Szffagier

Szffagier stworzył temat: Jak to wszystko wygląda?

Witam serdecznie. Nazywam się Karol Kowalski.

Przeglądając internety wieczorem natknąłem się na relację ze Złombolu 2015. Jestem w wielkim szoku, że nie słyszałem o tym wcześniej. Coś niesamowitego.

Otóż drodzy koledzy, mam kilka pytań i myślę, że nie trafiłem źle by oczekiwać odpowiedzi :)

przejdę od razu do rzeczy:

1. czy samochód którym chcesz wybrać się w podróż koniecznie musi być samochodem z historią PRL czy mogę pojechać swoją Astrą F z 97r?
2. czy uczestnicy sami płacą za paliwo?
3. co jeśli samochód "zdechnie" w drodze i nie będziemy mogli kontynuować jazdy?

w zasadzie to pierwsze pytania które przyszły mi do głowy, jeśli znajdzie się ktoś kto na nie odpowie a ja wymyślę kolejne chętnie rozwinę dyskusję :)

Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/12/29 23:33 #32269 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Jak to wszystko wygląda?

Witamy,

odpowiedzi na Twoje pytania znajdują się w m.in. Regulaminie, ale ten jest chwilowo niedostępny, pojawi się pewnie z powrotem na dniach.

Szybkie info:

Ad. 1 - Nie możesz pojechać swoją Astrą
Ad. 2 - Uczestnicy płacą za wszystko sami, na Złombolu nie ma sponsorów (są zabronieni), są Darczyńcy
Ad. 3 - To już zależy od Twojej pomysłowości

Poczekaj cierpliwe na Regulamin, w międzyczasie poczytaj forum i wszystko co jest dostępne np. w menu Złombol 2015 i Informacje.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2015/12/29 23:41 - 2015/12/29 23:42 #32270 przez Szffagier

Szffagier odpowiedział w temacie: Jak to wszystko wygląda?

Darczyńcy - czy to znaczy, że jeśli znam kilku ludzi którzy mogą dać o wiele więcej niż 1500zł i są wstanie sponsorować-pokrywać koszty paliwa i jedzenia to mimo wszystko jestem zobowiązany do rezygnacji z tego co proponuje "sponsor - darczyńca" ?
Ostatnio zmieniany: 2015/12/29 23:42 przez Szffagier.

Więcej
2015/12/30 00:15 #32272 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Jak to wszystko wygląda?

Szffagier napisał: Darczyńcy - czy to znaczy, że jeśli znam kilku ludzi którzy mogą dać o wiele więcej niż 1500zł i są wstanie sponsorować-pokrywać koszty paliwa i jedzenia to mimo wszystko jestem zobowiązany do rezygnacji z tego co proponuje "sponsor - darczyńca" ?

Jest to rajd charytatywny, ogólnie przyjęte jest (zawarte też w regulaminie) że wszelakie datki wpłacane są przez firmy, osoby itp na konto fundacji, natomiast koszt wyprawy pokrywają uczestnicy ze swojej kieszeni. Na tym polega wyjątkowośc tego rajd. Oczywiście nie ma możliowsci sprawdzenia, np. firma X może wpłacić 1500 na fundację i dać Ci 3000 na wyjazd, mogą okleić Twój samochód. Ale jest to w tym momencie (wg mnie) nadużycie dżentelmeńskiej umowy (a zresztą regulaminu też) zawartej między załogą i organizatorem. W trakcie 2 edycji na których byłem nie spotkałem się z taką sytuacją, a przynajmniej nikt się nie chwalił (bo nie ma czym).

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2015/12/30 00:19 #32273 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Jak to wszystko wygląda?

Do tej pory w regulaminie był jasny zapis zabraniający takiej sytuacji.
Nie sądzę żeby na X edycję to się zmieniło, zweryfikujesz to jak regulamin będzie dostępny.
Na Złombolu zawsze był Darczyńca, nigdy sponsor.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2015/12/30 00:44 #32275 przez boys in green team

boys in green team odpowiedział w temacie: Jak to wszystko wygląda?

nie jestem jakims weteranem, bylem 2 razy ale jest swieta zasada "100% wplat idzie na dzieciaki w domach dziecka"

Więcej
2015/12/30 08:22 #32280 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Jak to wszystko wygląda?

Tak jest - uczestnik za swoje kupuje auto, a swoje je robi, za swoje nim jedzie. Darczyńca wpłaca kasę na konto fundacji gdzie całe 100% zostaje zużyte na dzieci. Darczyńca może w zamian nakleić naklejki na auto. To tak najprościej jak się da.

A co do auta - musi mieć komunistyczną konstrukcję.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
www.lezuk.pl - nasze szaleństwa;-)

Więcej
2015/12/30 08:43 - 2015/12/30 08:48 #32283 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Jak to wszystko wygląda?

Gniotsa Nie Łamiotsa napisał: ..., zweryfikujesz to jak regulamin będzie dostępny.
Na Złombolu zawsze był Darczyńca, nigdy sponsor.

Regulamin jest cały czas dostępny pod adresesm chociaż wciąż tegoroczny '15.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ostatnio zmieniany: 2015/12/30 08:48 przez Ala montana. Powód: 2015/2016

Więcej
2015/12/30 09:13 #32284 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: Jak to wszystko wygląda?

A moim zdaniem, sorry, ale nie możesz oczekiwać tutaj odpowiedzi.
Twoje pytanie albo jest totalną wkrętką, albo świadczy o tym, że nie zadałeś sobie minimum trudu aby w ogóle zrozumieć co to jest Złombol.

A skoro tak to nie traktujesz tematu poważnie i szkoda naszego czasu na takie tematy.

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz
Podziękowali: Czarny Jastrząb

Więcej
2015/12/30 12:16 #32295 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Jak to wszystko wygląda?

Nie, no normalnie ktoś sobie jaja robi. :sick:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Podziękowali: Babcia wŁadzia, zaZUKowani

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008