× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombolowy długi weekend majowy...

Więcej
2016/01/10 13:04 #33581 przez Czerwony Team

Czerwony Team stworzył temat: Złombolowy długi weekend majowy...

Hello.
Wczoraj na spotkaniu rozmawialiśmy o kolejnej edycji slajdów "Złombol na Potrójnej". Poruszyliśmy również temat zorganizowania długiego weekendu w górach z chodzeniem, biesiadowaniem, wspominkami itd.
Konkrety:
Zaczynamy od soboty 30 kwietnia 2016, a kończymy 3 maja. (3 noclegi)
Miejsce do ustalenia, coś sensownego znajdę.
Mamy dużo czasu na przemyślenia i pomysły.
Serdecznie zapraszam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/10 17:19 #33600 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Złombolowy długi weekend majowy...

Ja jestem za:) na razie 1os

Więcej
2016/01/10 18:59 #33604 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Złombolowy długi weekend majowy + STARGANIEC

A może udało by się zbliżyć dwa nieodległe od siebie terminy (23.04 i weekend majowy) jak również dwa nieodległe punkty zbiórki i zrobić jedno wspólne spotkanie wiosenne? To raptem 50-70km od siebie.
Dla ekip, które chciały by dołączyć z bardziej odległych zakątków kraju, byłoby to spore udogodnienie.
Mówię jak jest, bo np. dla mnie przyjechać w sobotę na Starganiec a za tydzień gdzieś w góry to ciężko będzie dwa weekendy po kolei opanować i pewnie będę zmuszony wybrać jeden z tych terminów, (jeśli w ogóle czas pozwoli).

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2016/01/10 19:27 #33605 przez SkazaniNaŁadę

SkazaniNaŁadę odpowiedział w temacie: Złombolowy długi weekend majowy...

Super pomysł, jak by co to 2os :)

Więcej
2016/01/10 19:51 - 2016/01/10 20:01 #33607 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Złombolowy długi weekend majowy + STARGANIEC

Można by przesunąć spotkanie na Stargańcu o tydzień później tj. 30 kwietnia lub nawet pokusić się o zmianę miejsca na gdzieś w dolinach( jestem w stanie takie miejsce poszukać, mamy kolegę w Sopotni - Paweł Ty wiesz... :D) gdzie można legalnie palić ognisko, a później kto by był chętny idzie w góry, a kto chce wracać to wraca do domu. Jestem otwarty na propozycje, wiem że ekipy z poza śląska nie będą mogły uczestniczyć i tu i tam. Pozdrawiam angi
Ostatnio zmieniany: 2016/01/10 20:01 przez Czerwony Team.

Więcej
2016/01/10 21:11 #33622 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Złombolowy długi weekend majowy + STARGANIEC

Ala montana napisał: A może udało by się zbliżyć dwa nieodległe od siebie terminy (23.04 i weekend majowy) jak również dwa nieodległe punkty zbiórki i zrobić jedno wspólne spotkanie wiosenne? To raptem 50-70km od siebie.
Dla ekip, które chciały by dołączyć z bardziej odległych zakątków kraju, byłoby to spore udogodnienie.
Mówię jak jest, bo np. dla mnie przyjechać w sobotę na Starganiec a za tydzień gdzieś w góry to ciężko będzie dwa weekendy po kolei opanować i pewnie będę zmuszony wybrać jeden z tych terminów, (jeśli w ogóle czas pozwoli).

Racja Wojtek. Dobrze by było połączyć te dwa spotkania w jeden zlot i zwerbować większą ilość ludzi z dalszych zakątków kraju, taki ogólnopolski ZŁOMBO-ZLOT, Angi pewnie się przychyli do pomysłu ?
Podziękowali: Czerwony Team, Ala montana

Więcej
2016/01/10 21:19 #33625 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Złombolowy długi weekend majowy...

Ja jestem za.
Podziękowali: Ala montana

Więcej
2016/01/11 14:30 #33645 przez Żukołaki

Żukołaki odpowiedział w temacie: Złombolowy długi weekend majowy...

Popieram Wojtka, nie wiem czy my w ogóle damy rade czasowo i finansowo ale na pewno było by łatwiej z jednym miejscem i terminem to zaplanować

Więcej
2016/01/11 19:45 - 2016/01/11 19:45 #33659 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Złombolowy długi weekend majowy...

Po przemyśleniu sytuacji na froncie sprawa wygląda tak: NIE będziemy łączyć dwóch imprez w jedną.
Ja osobiście zapraszam na majówkę złombolową w Beskid Mały.

Termin od 30 kwietnia do 3 maja.
W planach dawno już obiecywane ognisko,a może nawet dwa :)
Atrakcje:
1.
"Trójkątna na BIS" czyli wyprawa :D przez trzy chatki studenckie w rejonie Potrójnej oraz skałkę "Zbójnickie Okno" być może wejście do jaskiń Czarne Działy.
2.
Pokażę Wam grotę wójta Komonieckiego + kiełbaski u wójta :) oraz największy wodospad w Beskidzie Małym na potoku Dusica.
3.
Zdobycie najwyższego szczytu w Beskidzie Małym - Leskowca

Wieczorem wspólne biesiadowanie, opowieści.

Na bieżąco będę informował co i jak. Zapisy na noclegi przyjmuję do 2 kwietnia + zaliczka za połowę noclegów czyli 35 zł.
Zainteresowanych zapraszam.
Pozdrawiam angi
Ostatnio zmieniany: 2016/01/11 19:45 przez Czerwony Team.

Więcej
2016/01/11 22:07 #33666 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Złombolowy długi weekend majowy...

Też wydaje mi się że te dwie imprezy są nie do połączenia więc postaram się być na obu. W każdym bądź razie na weekend majowy w gorach piszę się jak najbardziej.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008