× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Zniżki i inne oferty specjalne dla Złombolowiczów

Więcej
2016/02/20 00:27 #35452 przez Gwiezdny Patol

Gwiezdny Patol stworzył temat: Zniżki i inne oferty specjalne dla Złombolowiczów

Przysiągłbym, że gdzieś był taki wątek, ale chyba zatonął w archiwum, więc zakładam nowy ;) Wpisujcie tutaj promocje, zniżki i inne oferty specjalne, jakie dla uczestników Złombola proponują wasi Darczyńcy i inne zaprzyjaźnione firmy. Ja zaczynam:

Ta oferta specjalna skierowana jest między innymi do tych, którzy mają problem z uzbieraniem regulaminowej kwoty albo chcieliby dodatkowo wspomóc domy dziecka, a myślą o zakupie roweru na wiosnę. Nasz darczyńca, salon rowerowy ROVELOVE , zgodził się zostać darczyńcą również innych ekip, pod warunkiem, że ktoś z załogi zrobi w nim zakupy i powiezie jego naklejkę na samochodzie - czyli innymi słowy kupisz rower, część kasy za niego idzie na dzieciaki i masz jednego darczyńcę więcej. Zasady są proste:
  • Ofertą objęte są tylko rowery słowackiej marki DEMA, której firma jest dystrybutorem - inne rowery i akcesoria nie liczą się!
  • Darowizna wynosi 10% wartości roweru - kupisz rower za 1000zł to wpłata wyniesie 100zł, weźmiesz kilka bardziej wypasionych za ponad 15 000 to już masz regulaminową kwotę uzbieraną ;)
  • Wraz z rowerem Złombolowicz otrzyma potwierdzenie wpłaty na konto fundacji oraz zestaw naklejek na samochód
  • Bez znaczenia, czy rower zostanie kupiony przez sklep internetowy , Allegro czy na miejscu w salonie (we Wrocławiu na Buforowej 2)
  • Po zakupie konieczne jest potwierdzenie przez PW do nas (Gwiezdnego Patrolu) tu na forum albo na Facebooku - promocja skierowana jest tylko dla ekip biorących udział w tegorocznym rajdzie!
  • Nie ma możliwości zamiany darowizny na zniżkę, gratis, darmową wysyłkę itp. - zgodnie z regulaminem wspieramy domy dziecka w zamian za reklamę na autach ;)
Warto popytać, czy ktoś ze znajomych lub z rodziny nie będzie chciał kupić roweru na ten sezon, nie musi być on koniecznie dla członka załogi złombolowej, ale musi być naklejka na startującym samochodzie. Jak chcesz skorzystać a nie startujesz to poszukaj ekipy która nie może zebrać kasy ;).
Na razie nie ma dużego wyboru rowerów, ale w marcu będzie nowa dostawa więc jak ktoś jest zainteresowany to polecam zajrzeć do katalogu na stronie Demy albo pisać na sklep[małpa]rovelove.pl.
Wszelkie pytania na PW :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008