× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Czarne też szybkie?... ;)

Więcej
2017/01/01 23:41 #42807 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA stworzył temat: Czarne też szybkie?... ;)

Przez całe święta chodzi mi po głowie kolejny gruz:
www.otomoto.pl/oferta/polonez-track-kara...wydech-ID6yGmdz.html

Waszym zdaniem wart zachodu?
Może ktoś go zna?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/01/02 08:41 #42819 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Czarne też szybkie?... ;)

Hmm... jeśli nie przeszkadza twoim darczyńcom, twojej załodze ani Tobie że ktoś kiedyś woził nim drewniane skrzynki, bo w sumie czemu miało by przeszkadzać :D
Musisz jednak pamiętać że to jest Polonez Truck DC (w dodatku może to być wersja przedłużana co by się owe skrzynki na luzie mieściły). Co do tytułowej prędkości to raczej marne szanse bo masa startowa większa a jak załadujesz tonę na pakę to już w ogóle. Ale o aspektach posiadania/prowadzenia takiego pojazdu niech wypowiedzą się inni.
Z tego co pamiętam rozmowę z jedną załogą z 2014 pewnym wyzwaniem natury formalnej było zarejestrowanie takiego pojazdu na osobę prywatną...
Ponieważ jesteś wysoki powiem że raczej nie wyobrażam sobie Ciebie na tej ławeczce z tyłu. Jeśli najarałeś się na więcej miejsca nad głową to o ile pamiętam to dach jest na poziomie jak w normalnym Poldku :P W tym plastiku nad kabiną można zrobić schowek wycinając dziurę od strony paki, choć dostęp do niego jest lekko utrudniony...

Więcej
2017/01/02 09:48 #42820 przez POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO

POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO odpowiedział w temacie: Czarne też szybkie?... ;)

W 2014 bodajrze dwa poldki karawany startowały :)

Więcej
2017/01/02 10:02 #42821 przez Rezerwat Przygody

Rezerwat Przygody odpowiedział w temacie: Czarne też szybkie?... ;)

Sprawdź jak jest zarejestrowany (czy czasem nie jako specjalny) i zapytaj w swoim Starostwie w wydziale komunikacji, czy go zarejestrujesz bez problemu. Tutaj niestety dowolność interpretacji urzędnicza jest spora.
Wg mojej wiedzy nie powinno być problemu z rejestracją. Wieszky problem to sama jazda, bo auto jest nieproporcjonalnie ciężkie z tyłu. Sam pamiętam, jak polonezem truckiem (długim z pojedynczą kabiną) przeleciałem przez przejazd kolejowy, bo nagle się okazało, że nie ma ani hamowania ani skręcania, kiedy na pace była tona drewna ;)

Więcej
2017/01/02 18:30 #42850 przez maupole

maupole odpowiedział w temacie: Czarne też szybkie?... ;)

Wprawdzie nie Poloneza ale miałem dość długo karawan i super się spisywał jako mały kamper, wystarczy wrzucić materac i spanie dla dwojga jak znalazł. No i na próbach sportowych wymiatał :)

Żadnych problemów z rejestracją nie miałem, był jako specjalny-pogrzebowy na osobę prywatną.

Więcej
2017/01/02 18:57 #42857 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Czarne też szybkie?... ;)

Kolejny plus to boki panoramiczne a będzie co oglądać :)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008