× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Samochód na wesele i dobra , pomocna dusza :)

Więcej
2017/02/24 10:29 #43472 przez maniekpolak

maniekpolak stworzył temat: Samochód na wesele i dobra , pomocna dusza :)

Cześć , nie za bardzo wiem od czego zacząć:) Może od początku . Nazywam się Mateusz w Sierpniu z moja narzeczoną Kasia bierzemy ślub w okolicach Bydgoszczy - Solec Kujawski. Kwestia jest taka ,że poszukujemy oryginalnego pojazdu ,który w tym dniu uświetni naszą uroczystość a ,ze wesele będzie robione na totalnym luzie bez spinki pomyślałem ,ze napiszę zapytam może akurat będziesz chciał nam pomóc, bo wynajęcie standardowych samochodów trochę przekracza nasze koszta (VW T1 - T2). Będę bardzo wdzięczny za odzwem
Chyba ,że mogę liczyć na pomoc pt podesłania kontaktu do osoby , która dysponuje podobnym wozem i była by chętna pomóc  
Do wielu was już pisałem w wiadomościach prywatnych , ale może temat na forum trafi do wiekszego grona i cos uda się zorganizować :)

Pozdrawiam

Mateusz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/02/24 20:24 #43477 przez Żuk Kazik

Żuk Kazik odpowiedział w temacie: Samochód na wesele i dobra , pomocna dusza :)

No tak jak pisałem Ci, mamy 450 km trochę daleko :(

Więcej
2017/02/24 21:08 #43478 przez GRUPA WIRACHA

GRUPA WIRACHA odpowiedział w temacie: Samochód na wesele i dobra , pomocna dusza :)

Ja oge podjechac ale nie wiem czy moj zuk bedzie ci odpowiadal. w srodku jest bajeczka ale z zewnatrz nie bylmalowany i jest caly pooklejany po zlombolu. jak ci pasuje to nie ma problemu

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008