× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Pytanie do ekip z dolnego śląska

Więcej
2017/03/28 09:19 #43773 przez Grubasy bez Kasy

Grubasy bez Kasy stworzył temat: Pytanie do ekip z dolnego śląska

Siema! Mam sprwę/pytanie. Moja narzeczona pracuje w szkole w Miliczu dla dzieciaków z różnymi niepełosprawościami intelektualnymi. Szkoła organizuje pod koniec maja nieduży festyn integracyjny. Dyrektorka szkoły, jako że wie, że mam żuka i startowałem kilkukrotnie w złombolu poprosiła moją narzeczoną o to aby się mnie zapytała czy nie mógłbym na ten festyn przyjechać swoją maszyną. Oczywiście nie odmówiłem. Pomyślałem, że może wśród Was znalazłyby się ze dwie trzy ekipy z okolicy, które chciałyby poświęcić ze 3-4 godzinki w niedzielę (21 maj lub 28 maj - data do potwierdzenia) i przyjechać do milicza swoimi złombolami zaprezentować maszyny. Dla tych dzieciaków to ogromna frajda pooglądać nasze bolidy, zrobić sobie z nimi zdjęcia, dotknąć, posiedzieć za sterami żuka czy poloneza które zrobiły więcej kilometrów niż fabryka przewidziała, dla nas - okazja żeby poopowiadać o przygodach, spotkać się, promować ideę złombola w regionie, pozyskać darczyńców na następny rajd itp itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008