× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

żółte tablice , ubezpieczenia , rzeczoznawca - szczecin - szukam kontaktu

Więcej
2018/03/30 10:47 #47228 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM stworzył temat: żółte tablice , ubezpieczenia , rzeczoznawca - szczecin - szukam kontaktu

Szukam rzeczoznawcy prawdopodobnie ze szczecina, który jednocześnie pracuje w firmie ubezpieczeniowej. Kiedyś na forum oferował pomoc. ( nie pamiętam w jakim wątku i nie udało mi się tego wyszukać). Ktoś coś pamięta może ? : )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/03/30 19:13 #47233 przez Go-Fun

Go-Fun odpowiedział w temacie: żółte tablice , ubezpieczenia , rzeczoznawca - szczecin - szukam kontaktu

z ciekawości spytam w jakim celu poszukujesz rzeczoznawcy?

Więcej
2018/03/30 20:00 #47236 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: żółte tablice , ubezpieczenia , rzeczoznawca - szczecin - szukam kontaktu

Treść tematu chyba wystarcza do wywnioskowania po co ;)

@ PRUDENTER TEAM, jakbyś nie znalazł w Szczecinie, to mogę dać namiar w Katowicach jeśli Cię to urządza. Mnie ogarniał gościu już jedno auto, a obecnie jest w toku kolejne.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2018/03/31 00:29 #47241 przez Go-Fun

Go-Fun odpowiedział w temacie: żółte tablice , ubezpieczenia , rzeczoznawca - szczecin - szukam kontaktu

nie do końca - dlatego pytam ;)
ihmo żółte tablice nie mają sensu - chyba, że ktoś chce po prostu auto totalnie "zahibernować" ;)

Więcej
2018/04/01 07:42 #47244 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: żółte tablice , ubezpieczenia , rzeczoznawca - szczecin - szukam kontaktu

..no to tak..
Żuka mam na czarnych jeszcze, bo jeżdżę na umowie kupna. Ale już się kończy miejsce w dowodzie i będę musiał jeździć na umowie i przeglądzie na kartce, co już mi się podoba mniej (raz już mi policjant zabrał dowód za to że na przegląd był nie w dowodzie tylko na karteczce bo niby 30 dni jest na wpisanie)..

I chciałbym już przerejestrować na siebie. Najchętniej zostawiłbym jakoś czarne tablice (ale na to sposobu nie znam : ) ). Białe mi się nie podobają, więc pomyślałem o żółtych.
Dodatkowa korzyść to przeglądy. Chciałbym zrobić raz i mieć z głowy. I tu też nie wiem jak to się ma do moich planów założenia instalacji gazowej do Żuka.

Więcej
2018/04/01 20:38 #47246 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: żółte tablice , ubezpieczenia , rzeczoznawca - szczecin - szukam kontaktu

To udaj się do rzeczoznawcy z tym tematem ( ten z którym ja mam kontakt jest na bieżąco w takich tematach). Kilka lat temu, jedynym sposobem było zarejestrowanie na zabytek. Ma to masę minusów. Obecnie jest kilka kategorii które pozawalają uzyskać żółte blachy a nie trzeba robić wpisu u konserwatora zabytków. Z racji tego, że masz więcej "złomów", być może załapałbyś się na "kolekcję".

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2018/04/02 20:06 - 2018/04/02 20:09 #47249 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: żółte tablice , ubezpieczenia , rzeczoznawca - szczecin - szukam kontaktu

Olej żółte. Tanie OC powyżej 25 lat i tak w PZU dostaniesz a co do bezterminowego przeglądu to nie wiadomo, jak będzie w przyszłości. Jedyna korzyść żółtych to taka, że ci auta nie mogą zezłomować co jednocześnie może być przekleństwem jak gdzieś je porządnie sam rozwalisz i koszt remontu przekroczy granice zdrowego rozsądku. Instalka LPG na żółte blachy niedopuszczalna między innymi ze względu na bezterminowy przegląd i naruszenie oryginalności. Założyć możesz, ale legalizacja odpada. Po prostu jeździsz aż się ktoś nie przyczepi.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
Ostatnio zmieniany: 2018/04/02 20:09 przez Chłopcy z PRL.

Więcej
2018/04/04 14:35 - 2018/04/04 14:35 #47256 przez SuŻUKi

SuŻUKi odpowiedział w temacie: żółte tablice , ubezpieczenia , rzeczoznawca - szczecin - szukam kontaktu

co do pozostania na czarnych blachach to jest sposób jeśli poprzedni właściciel jest z tego samego powiatu. Dla tego auta to już może nie do ogarnięcia, ale na przyszłość - właściciel dopisuje ciebie jako współwłaściciela, a za jakiś czas zrzeka się swojej części na ciebie. Nie testowane, ale słyszałem że w ten sposób podobno da się to zrobić ;)
Ostatnio zmieniany: 2018/04/04 14:35 przez SuŻUKi.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008