× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Nieprzeczytane tematy

Więcej
2018/04/24 19:24 #47452 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka stworzył temat: Nieprzeczytane tematy

Takie pytanie mam. Przeglądnąłem w końcu wszystkie zaległe tematy. Nic nie świeci mi się jako nowe, ale jak wejdę na główną stronę forum, to w dziale "off topic" mam zaznaczone, że wciąż są dwa nieprzeczytane tematy. Nawet kliknięcie opcji "oznacz jako przeczytane" nie pomaga. Też macie taki problem ?

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/04/24 21:53 #47454 przez Tom Bombadil

Tom Bombadil odpowiedział w temacie: Nieprzeczytane tematy

Jep. Tzn czasami tak, a czasami nie ;) Teraz akurat mi nic nie świeci, ale czasami się pojawia i tygodniami potrafi coś wisieć. Nie pomaga nawet wejście i wyświetlenie wszystkich tematów od nowa (kiedyś sprawdziłem, bo w dziale było akurat mało wątków). Żadne przelogowania, odświeżania, czyszczenie cache itp. też nie pomaga.

https://www.facebook.com/seba.jacko - https://www.youtube.com/channel/UCNoFY4yCQhGqAac03GkNI3w/videos
Złombol 2017 - OSK OLAF #09
Złombol 2018 - OSK OLAF #822
Złombol 2019 - OSK OLAF #59
Złombol 2020 - OSK OLAF #

Więcej
2018/04/25 08:34 #47456 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Nieprzeczytane tematy

Mhm, czyli jakiś bug.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2018/04/25 09:42 #47457 przez ŻuŻu Grzechotnik

ŻuŻu Grzechotnik odpowiedział w temacie: Nieprzeczytane tematy

Też w off topicu świecą mi się 2 nieprzeczytane, nawet przeleciałem ręcznie wszystkie strony działu i nic nie znalazłem.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008