× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

CSI: Złombol 2019

Więcej
2019/01/02 09:38 #49327 przez DZIKIE CIAPY

DZIKIE CIAPY odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Bałkany to inna sprawa , miejsce mety jest dużo mniej istotne, na bałkanach w każdym kierunku jest coś ciekawego każdy coś znajdzie dla siebie. Powrót tą samą drogą wydaje się nawet ciężki ponieważ szkoda nie zobaczyć innych krajów. Irlandia to niestety meta,objazd i powrót. Droga do celu też pozostawia wiele do życzenia , nuda nuda nuda. Jeśli orgowie mieli na celu zmniejszyć ilość załóg to im się zapewne udało, tylko pytanie czy od tego roku jednym głównym wyznacznikiem kierunku będzie jak najmniejsza liczba załóg ? przecież jeśli wróci kierunek "nowy" to znowu zrobi sie mega FULL ekip. Nikogo nie oceniam bo łatwo to się pisze, a ogarnąć to wszystko to jest zapewne kosmos, staram się zrozumieć rozumowanie. Jedno jest pewne że złombol rozrósł się do takich rozmiarów że potrzebuje sztabu ludzi a nie 2-3 osoby.
Organizacja w ostatnich latach moim zdaniem i tak została podniesiona o co najmniej 3 poziomy wyżej , jeśli chodzi i o start jak i o metę.
Moim zdaniem lepiej było pójść drogą pieniędzy tzn. każda ekipa dorzuca po 300-400zł od siebie i to są dodatkowe pieniądze na organizację , opłacenie ludzi itp.
Dodatkowe pieniądze w postaci 200tyś wydane na organizację , zatrudnienie ludzi , na pewno by pozwoliły odetchnąć organizatorom.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/01/02 10:49 #49329 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

No tak, ma to sens:
Edycja numer: 13 (trzynaście)
Nazwa edycji: Lucky (Szczęśliwa)
Kraj docelowy: Irlandia (którego symbolem jest czterolistna koniczyna)
przypadek - nie sądzę :)

Mi kierunek się podoba - w końcu musiało do tego dojść :) a skoro ma być brexit (bo były białe święta) to może to ostatnia okazja xD
Trasa może być ciekawa, kto twierdzi że widział już wszystko w Europie Zachodniej ten chyba kpi albo o drogę pyta :)
Same wyspy można też objechać na dwa sposoby (np. powrót przez Szkocję)
Na koszty proszę też nie narzekać bo przez brexit jest funt jest w ostatnim czasie nisko :)

PS. 14.07 GP Wielkiej Brytanii na Silverstone jacyś chętni?

Więcej
2019/01/02 11:41 - 2019/01/02 11:42 #49333 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

tak obczajałem promy z Francji, ale niestety, połączenie Cherbourg - Rosslare tylko niedziela, środa, piątek, połączenie Cherbourg - Dublin lepiej, bo co 2 dni, jest prom 1.07.2019, tylko koszty zabijają. Ale powoli planuję chyba tak, jazda do Francji, na poniedziałek prom do Irlandii, a powrót na spokoju przez Anglię.

`14 LLoret + (399) `15 Passo del Stelvio + (16) `16 Palermo + (5) `17 Noja + (5) `18 Chalidiki + (2) `19 Irlandia
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2019/01/02 11:42 przez Pegazy. Powód: dołaczenei grafiki

Więcej
2019/01/02 11:48 #49334 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

@Pegazy - jest cały temat o Promach w dziale Złombol 2019:
zlombol.pl/forum/zlombol-2019/14905-promy

Wiec tu może zostańmy przy odczuciach co do tegorocznego celu albo zamknijmy jak sugerował Gniotsa :)

Więcej
2019/01/02 19:11 #49345 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

A ja i tak chlipię po nocach że nie mogę z wami pojechać. Ostatnie trzy Złombole były we wrześniu i tylko dzięki temu mogłem być corocznie. Przedtem też co dwa lata. Mnie każdy kierunek pasuje (czasem bardziej, czasem mniej ale zawsze pasuje) tylko termin niestety nie. Ale ktoś gdzieś pisał , że jest nauczycielem i we wrześniu nie może więc rozumiem, że te zmiany terminu ciepły-zimny tak jak dawniej muszą być. Niemniej do czerwca będę markotny łaził bo nie jadę. Nawet furę mam już po Grecji ponaprawianą i gotową do jazdy, co mi się nigdy tak wcześnie nie zdarzyło. Przyjadę przynajmniej na start Was pożegnać i znowu mnie tam ...uj strzeli z żalu.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2019/01/09 22:44 #49417 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Jeżdżę sobie palcem po mapie i zrobiłem jeszcze takie porównanie

Camping na mecie w Grecji miał powierzchnię ~6 hektarów

Rzucające się w oczy pole blisko punktu mety z oficjalnego linku ma ~22 hektary

Dla porównywania pole odpowiadające powierzchnią campingowi z Grecji

Także raczej się pomieścimy, zastanawiam się jednak teraz nad stabilnością gruntu w tym kraju deszczowców - żeby tam te wszystkie przeładowane żuczki przez noc nie osiadły po osie :D

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2019/01/13 20:39 #49430 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Tyle miejsca, że nie tylko jest gdzie stanąć ale i bączki kręcić. Nie ma bata, już widzę, jakie będzie zaorane po wszystkim.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008