× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Avia A15, wspaniały kamper i pogromca 4 ostatnich złomboli na aukcji WOŚP!!

Więcej
2019/01/13 19:49 #49429 przez BRZĘCZYSZCZYKIEWICZE

BRZĘCZYSZCZYKIEWICZE stworzył temat: Avia A15, wspaniały kamper i pogromca 4 ostatnich złomboli na aukcji WOŚP!!

Nasza złombolowa Avia A15 na aukcji WOŚP! ‼️ Łezka się w oku kręci, że to już pożegnanie z tym wspaniałym dziełem inżynierów Czechosłowackich... Wyjątkowa okazja, by kupić bodaj najwygodniejsze auto do pokonywania Złomboli i za niewielkie pieniądze stać się właścicielem prawdziwego kampera!
Zapraszamy do szlachetnej rywalizacji!
aukcje.wosp.org.pl/avia-a15-najwiekszy-z...iy-MR7SSUsuK1AYt8YnE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/01/14 13:58 - 2019/01/14 13:59 #49431 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Avia A15, wspaniały kamper i pogromca 4 ostatnich złomboli na aukcji WOŚP!!

generalnie bardzo fajnie że jest do wylicytowania, ale...
a) mamy już na forum temat z Złombolowymi Aukcjami WOŚP
b) postaraj się poprawić opis aukcji bo:
- najważniejsze na Złombolu załogi nie "zarabiają" tylko "zbierają" pieniądze dla dzieci
- Palermo nie leży w Tunezji (meta 2016)
- Lloret de Mar (meta 2014) nie było kolejną edycją po Sycylii/Tunezji
Ostatnio zmieniany: 2019/01/14 13:59 przez Semtox.

Więcej
2019/01/15 12:05 #49433 przez Filip zDziś

Filip zDziś odpowiedział w temacie: Avia A15, wspaniały kamper i pogromca 4 ostatnich złomboli na aukcji WOŚP!!

Hej, wybacz, że odpisuję dopiero teraz, ale leżałem wczoraj z gorączką... Super, że macie temat na forum, który zawiera aukcje na WOŚP, ale pamiętaj, że generalnie chodzi o to, żeby dotrzeć do jak najszerszej publiczności, a do tego warto wykorzystywać wszystkie dostępne kanały; np fb, na którym jest ponad 40 tys. lików, a umieszczona jest tam tylko (a może aż) przejażdżka z piknikiem.
Wypunktowałeś moje błędy, ok. Zanim zamieściliśmy ten tekst, przeczytało go co najmniej kilka osób. W grę czasem wchodzą emocje i pewnych rzeczy się nie dostrzega. Muszę przyznać, że najbardziej wstyd mi za literówkę "Lleret..." zupełnie nie wiem jak to się stało. Problem jednak polega na tym, że treści aukcji na allegro nie da się później edytować, więc nawet tej cholernej literówki (Lleret) zmienić nie mogę... Zrobiliśmy super sesję zdjęciową i tych zdjęć również w aukcji zamieścić nie mogę.
- racja, "zbierają" zamiast "zarabiają" - masz racje. Ale jeśli brać na uwagę ogólny cel i sens, to co za różnica? W jaki sposób ten błąd mógł być źle zrozumiany?
- Palermo nie leży w Tunezji - ja tam nie wiem, geografia nie jest moją dobrą stroną, ale to jest cytat ze złombolowej strony - "Katowice – الجمهورية التونسية(Tunezja) via Palermo" link - zlombol.pl/historia/zlombol-2016/o-wyjezdzie-2016
- problem z zachowaniem chronologii wyjazdów - na tak, to już zdecydowanie mój błąd.

Za błędy oczywiście najmocniej przepraszam i mam wielką nadzieję, że Avia pojawi się na starcie w 2019r. z nowym właścicielem, kontynuując tym samym piękną tradycję zbierania pieniędzy dla/na dzieci ;)

Pozdrawiam
Filip Drozdowski

Więcej
2019/01/15 14:48 - 2019/01/15 15:14 #49434 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Avia A15, wspaniały kamper i pogromca 4 ostatnich złomboli na aukcji WOŚP!!

Witamy na forum, nic się nie stało najważniejsze że już lepiej się czujesz.
Szkoda że nie można poprawić opisu aukcji mimo to odniosę się do Twoich pytań/uwag/komentarzy.
- moim skromnym zdaniem w jednym temacie masz dostęp do większej publiczności bo za każdym razem jak ktoś doda swoją aukcje cały temat idzie na górę listy a indywidualny temat może zginąć. Tego co dzieje się na niebieskiej stronie nie komentuje bo w tym przypadku nie ma to nic do tego co dzieje się na forum.
- rozumiem że czasami są emocje, moje teksty zawsze wrzucam w syntezator mowy brzmi to czasem komicznie ale pozwala znaleźć wiele błędów i spojrzeć na tekst świeżym okiem :)
- zarabiać i zbierać - nie zgodzę się że ogólny cel i sens jest ten sam. Pamiętaj że ta aukcja ma też charakter opiniotwórczy i nie jest kierowana tylko do małej grupy ludzi którzy wiedzą o co chodzi, ktoś przeczyta to zdanie a po godzinie zostanie mu w głowie że na Złombolu organizatorzy albo załogi zarabiają - co może być szkodliwe dla wizerunku tej imprezy. Podobnie jest ze Sponsor i Darczyńca są (zdaniem wielu) synonimami a za zamianę tych słów na tej imprezie zostaje się z niej wykluczonym.
- ja też z geografii nigdy nie byłem dobry ale tu okazało się że faktycznie podróże kształcą. Tylko jeśli cytujesz to cytuj dokładnie bo na aukcji jest napisane "Brała udział w kolejnych edycjach rajdu ZŁOMBOL jadących do Via Palermo w Tunezji, [...]". Dodam że na stronie Złombola via jest z małej litery co sugeruje że nie jest częścią nazwy miejsca ale oznacza przez.

Tak błąd w pisowni "Lleret De Mar" zamiast Lloret de Mar też dostrzegłem tak samo jak "Passo Del Stelvio" zamiast Passo dello Stelvio jak to jest oryginalnie po Włosku. Nie wspomniałem o nich tylko dlatego że nie chciałem tu robić długiej listy co jest nie tak. Wybrałem tylko te które mają największe znaczenie.
Szkoda że z tej dyskusji niewiele wyniknie, choć może uświadomi ona że przygotowując tekst dla szerszej publiczności warto nazwę własną skopiować a nie pisać z palca.

Pozdrawiam
Wojtek
Ostatnio zmieniany: 2019/01/15 15:14 przez Semtox.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008