× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Forum

Więcej
2011/01/06 11:02 #437 przez szafa

szafa odpowiedział w temacie: Odp: Forum

Z drugiej strony, od razu widać kto jedzie jedzie(nie zwracając uwagi na te 0.001% szansy że coś się stanie i się nie pojedzie)

Nie będzie większego szumu od ludzi którzy tylko mówią że jadą...
Na starcie też nie będzie sytuacji że na 100 załóg zgłoszony i zatwierdzonych pojawi się np 70, bo 30 doszło do wniosku że... a sisiorek nie mamy kasy nie jedziemy... te 30 załóg zniweluje się do np. 3. Lista będzie bardziej stabilna, zapełni się przy końcu terminu zgłoszeń ale nie spowoduje to zawału serca organizatorów na widok 300 zgłoszeń:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/06 11:34 #443 przez czlowieczek1

czlowieczek1 odpowiedział w temacie: Odp: Forum

kaszpirowski napisał: No to trochę kicha...Miałem zamiar wysłać zgłoszenie gdzieś w okolicach lata. Do tego czasu nie mogę korzystać w pełni z forum? Nie mogę wcześniej zgłosić, bo jak mi coś ważnego wypadnie, albo np coś się z samochodem stanie to nie wystartuję i zgłoszenie będzie "puste" Pewnie będzie więcej takich osób, które ze zgłoszeniem będą zwlekać przynajmniej do czerwca.

nie będzie puste, po prostu jak nie pojedziesz zasilisz konto fundacji o 200 pln i pomożesz dzieciakom, już z Tobą przewijałem ten temat....

co do opcji forum, nie ma na razie co się co irytować, jak widzicie sami z dnia na dzień jest coraz więcej funkcji, edytowanie profilu też będzie dostępne, spokojnie, pomalutku, to dopiero 4 dzień jak działa forum... nie od razu Kraków zbudowali...

Więcej
2011/01/06 12:01 #456 przez WandWRallyTurtelTeam

WandWRallyTurtelTeam odpowiedział w temacie: Odp: Forum

Więc wg mnie zmiana danych w profilu po wysłaniu zgłoszenia jest trochę bez sensu bo pełno ludzi zacznie wysyłać zgłoszenia a potem część z nich nie pojedzie więc nawet nie będzie znana przybliżona liczba osób "pewnych" na podstawie której będzie się nalepy z numerem startowym na auto robiło.

Sebek - nie do konca - zgłoszenie to może i powysyłają, ale jak nie wpłacą 200 wpisowego, to i tak nie bedzie rozpatrzone - a jeśli ktoś chce za możliwoć edycji profilu poprostu 200 zapłacić, to znaczyłoby, że na pewno ma tyle kasy, ze spokojnie może pojechac :P

Więcej
2011/01/06 13:36 #468 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: Forum

WandWRallyTurtelTeam, ja zrozumiałem tak:

do póki się nie zapiszesz na listę startujacych to możesz zapomnieć o jakich kolwiek zmianach w swoim koncie (taka swego rodzaju blokada), no chyba że tak nie jest to mnie wyprowadźcie z błędu ale tak zrozumiałem po wypowiedzi :

Greypol napisał: Tak jak wcześniej Witek napisał dopiero po wysłaniu zgłoszenia i potwierdzeniu przez organizatorów jego przyjęcia, jest możliwość edytowania, uzupełnienia profilu, ustawienia avatara itp.

Jest styczeń, dopiero zaczynam kompletować ekipę (właściwie będę w okolicy maja dopiero wiedział kto jedzie na 100% a kto nie i też wtedy mam zamiar wpłacić pieniądze)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2011/01/06 13:51 #471 przez WandWRallyTurtelTeam

WandWRallyTurtelTeam odpowiedział w temacie: Odp: Forum

generalnie masz rację, tylko że zapisanie sie idzie w parze z wpłaceniem wpisowego 200 - jeśli wyslesz zgłoszenie bez potwierdzenia wpłaty tych 2stu, to zgłoszenie jest nie pełne i dalej nic się w twoim koncie nie zmienia

Więcej
2011/01/06 14:04 #474 przez Załoga Tarpaniątka

no ja rozumiem, ale ....
dla czego np nie mogę wstawić miejscowości skąd jestem ? Przydatna sprawa jeśli szukałbym kogoś z okolic żeby np. dużo wcześniej się do kogoś "podpiąć" ewentualnie jeśli szukałbym pomocy lub chciałbym się dużo wcześniej dogadać np jeśli chodzi o zabieranie jakichś części zapasowych żeby nie dublować (jeden bierze np. komplet kluczy a drugi ze swojego auta robi zaplecze logistyczne)

Lub czemu nie mogę wysłać PW ? Jeszcze przed zmianą forum gadałem z Makaronem bo miał parę pytań odnośnie dizla w polonezie, a teraz ani nie mam na niego namiaru, ani go na forum nie widzę.

Byłem lekko zdezorientowany jak chciałem się zalogować i nie mogłem a potem się okazało że muszę na nowo się zarejestrować , wg mnie trochę dziwne podejście, można było starych uczestników przenieść ze starej bazy danych i już, a teraz w zasadzie mało co jest. Wiem że forum dopiero wstaje, rozumiem i mam nadzieję że wróci część topiców z zeszłego roku (szczególnie te ze zdjęciami z wyprawy) ;)

Co do wpłacenia 200zł... to mogę nawet przelać po Złombolu bo chyba nie jest specjalnie ważne (zakładając że nie jadę) kiedy pieniądze wpłyną

Swoją drogą ciekawy "marketingowiec" musiał tu pomieszać, wpłata startowa obniżona do 200zł ale jest konieczna żeby odblokować pewne funkcje na forum, taki bat i marchewka ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2011/01/06 15:04 #478 przez Załoga Tarpaniątka

No to mam odpowiedź na moje pytania, przy okazji dziękuję organizatorom za odpowiedź na emaila.

Każdy będzie mógł modyfikować swoje konto, trzeba tylko poczekać aż reszta spraw technicznych zostanie ogarnięta.

Jak ktoś wpłaci 200zł to będzie miał dostęp do takiego jakby podforum w którym będą już tylko konkrety.

i to chyba tyle w tym temacie

Podziękowali: WandWRallyTurtelTeam

Więcej
2011/01/08 00:42 #611 przez Pogromcy Zielonej Krysi

Pogromcy Zielonej Krysi odpowiedział w temacie: Odp: Forum

przecież było to już opisywanych przy okazji innych tematów!!!!

Więcej
2011/01/12 22:10 #860 przez Padre Mario

Padre Mario odpowiedział w temacie: Odp: Forum

Ze odświeżę to żeby chociaż avatary można było dać bo te ludziki to taki unisex a'la Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna. Też nie zgłaszam jeszcze teamu bo ekipa musi wzrosnąć o jedną sztukę a i nazwa w toku obrad. Chciałem poczekać aż przynajmniej furacza kupię.

Więcej
2011/01/27 18:38 #1473 przez BOCIAN

BOCIAN odpowiedział w temacie: Odp: Forum

Patrzę .... a tu ROMAN WŁOS się zarejestrował jako ostatni forumowicz....

"Tu jest ZŁOMBOL, tu się szczy do baku i LPG "bąkiem" napełnia!"

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008