× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Ludzie to .... brak mi słów

Więcej
2011/05/30 15:24 #4095 przez ZOMO Team

ZOMO Team stworzył temat: Ludzie to .... brak mi słów

Z tego miejsca chciałbym dać upust niesamowicie negatywnym emocjom które mnie dręczą od kilku dni...

Samochód stał jeden dzień na przeciw warsztatu szklarskiego znajomego. zostawiłem go we wtorek wieczorem a w czwartek jak po niego wróciłem w środku syf bo mi wybuchła gaśnica, myślę - kiepsko. Ale nagle mnie olśniło dwa dni wcześniej włożyłem do środka komplet nówek sztuk opon na przód (bo mam dwie różne bo zapas), a tu pustka... 200 zł poszło się %@#$

Żeby było mało ktoś pożyczył sobie radio - gratuluję pomysłu, bo zepsute ^^

Postał jeszcze dwa dni bo uznałem ze nic już nie ukradną... Dzisiaj znalazłem przednie halogeny wyrwane z zaczepów...

Prawie usiadłem i się popłakałem...

No nic... Wiem że osoba która to zrobiła pewnie tego nie czyta, ale dziękuję mimo wszystko. Dzięki Tobie muszę kombinować jak tu zrobić żeby wpłacić wpisowe i jednakowoż mieć na KOLEJNY komplet opon...

Jedno skojarzenie tylko mam:

No nic pozdrawiam ZŁOmbolowiczów i w duchu proszę żeby nikt nie musiał przechodzić takich sytuacji....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/30 15:33 - 2011/05/30 15:34 #4096 przez Czerwony Baron

Czerwony Baron odpowiedział w temacie: Odp: Ludzie to .... brak mi słów

Jeźdźców Czerwonej Bestii niestety też spotkał akt wandalizmu...Jakiś idiota skakał po dachu ich malucha, kopał w boczną szybę (ślady butów) i pourywał lusterka :/

Normalnie nie wiem co trzeba mieć w bani za łajno zamiast mózgu ;/
Ostatnio zmieniany: 2011/05/30 15:34 przez Czerwony Baron.

Więcej
2011/05/30 15:40 #4097 przez ZOMO Team

ZOMO Team odpowiedział w temacie: Odp: Ludzie to .... brak mi słów

Kur#@ wiem, że to ZŁOM ale nie rozumiem jak można. W końcu mimo iż nie ma szaleńczej wartości ale JAKĄŚ ma, nawet gdyby była sentymentalna...

Serio przez chwilę już miałem wizję darowania sobie złombola, nie ukrywam. Pół dnia starałem się dojść do egzystencji...

No nic już nie ma co nad rozlanym mlekiem idę szukać zajęcia coby zarobić na nowe opony :)

Jak rozmiar buta 56 to ja, ostatnio jakiś nerwowy chodzę, a lusterko mi się przydało w łazience :whistle:

Nie, serio nie wiem jak trzeba być niemorlanym... brak słów

Więcej
2011/05/30 15:50 - 2011/05/30 15:59 #4098 przez Warcząca Wanda

Warcząca Wanda odpowiedział w temacie: Odp: Ludzie to .... brak mi słów

Nam na szczęście tylko ktoś uparcie wciska kartkę, że kupi to auto... Ale jak miałem cywilną Astrę po stłuczce to w przeciągu dwóch dni zniknął zapas (i tu się uśmiałem, bo opona była spalona), podnośnik, gaśnica i oba lusterka... A ze starego Poldona ukradli mi... chłodnicę.
W takim kraju żyjemy, niestety. ZOMO się nie łam tylko pisz jakie opony potrzebujesz. Może ktoś ma na zbyciu. I sprawdź PW :)
Ostatnio zmieniany: 2011/05/30 15:59 przez Warcząca Wanda.

Więcej
2011/05/30 16:31 #4100 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Odp: Ludzie to .... brak mi słów

.. mi z golfa 2 swego czasu lotkę ukradli.. (ułamała się im i kawałek został) .. z malucha radio (zepsute) .. no cóż.. i raz ze stacji na której pracowałem - telefon kom .. ale pocieszam się, że na te trzy przypadki - dwa razy policja złapała sprawców i odzyskałem swoje rzeczy. Chociaż lotkę musiałem za swoje skleić :D

prudi

www.prudentertem.pl

Więcej
2011/05/30 17:43 #4101 przez Szkodniki

Szkodniki odpowiedział w temacie: Odp: Ludzie to .... brak mi słów

Jak się przejdziesz po campingu (już na starcie/ trasie)i dobrze się przyjrzysz to może znajdziesz coś z swojej fury.;-) Jakie państwo tacy ludzie...
No na szczęście nie wszyscy! Powodzenia. No i myślę do zobaczenia na starcie.

Szkodniki.cba.pl

Więcej
2011/05/30 17:47 #4102 przez KowalskiTeam1

KowalskiTeam1 odpowiedział w temacie: Odp: Ludzie to .... brak mi słów

w naszym Poldku łobuz wybił szybę w przednich drzwiach.Alarm zadziałał i spłoszył nygusa.Sąsiad zobaczył przez okno zdziwioną i zaskoczoną minę złodzieja który uciekał w popłochu.

Więcej
2011/05/31 13:27 #4115 przez WandWRallyTurtelTeam

WandWRallyTurtelTeam odpowiedział w temacie: Re: Ludzie to .... brak mi słów

ZOMO - jaki masz rozmiar kapcia? Popytam bo może uda się cos zorganizować

Więcej
2011/05/31 23:44 #4133 przez ZOMO Team

ZOMO Team odpowiedział w temacie: Odp: Ludzie to .... brak mi słów

Idealne nam były 165/50 (albo 55? w sumie chyba nie różnica) r 13

Ale 155 też były by OK bo mam felgi i taki i takie ...

W sumie jeśli ktoś ma takie, byłbym mega wdzięczny!

Ja od siebie mogę co najwyżej odstąpić kilo części do skody 105 co mi zostało między innymi drążek zmiany biegów. gaźnik (chyba niekompletny) i w sumie nie wiem co jeszcze dachowy bagaż rowerowy!! :D . Leży a skody już nie ma.

Cieszy mnie że takie podejście. No nawet jak nikomu się nie uda nic znaleźć to i tak mnie na duchu podbudowaliście ^^

Więcej
2011/06/01 05:27 #4135 przez WandWRallyTurtelTeam

WandWRallyTurtelTeam odpowiedział w temacie: Re: Ludzie to .... brak mi słów

to zerknij dokładniej, bo znalazłem ze to rozmoiarówka była 165/80

Opony 5,60 SR -13 (dziś 165/80x13)

zobacze ile mi się uda znależc i jakie

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008