× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol Między Narodowy

Więcej
2012/05/27 23:05 - 2012/05/27 23:16 #7788 przez stasiu

stasiu stworzył temat: Złombol Między Narodowy

Wiem że powielanie czyiś pomysłów to nie najlepszy sposób ale jak by tak do rajdu popuścić samochody z zachodu te co mają po 25 lat i zrobić dział że zabieramy ze sobą sprzęt np: ołówki zaszyty długopisy tornistry i zostawiamy to w afryce , w roku następnym 2013myślę że by szło to zorganizować afryka zachodnia nawet można było by się tam pozbyć pojazdów tu zakupionych z myślą że one tam posłużą np szpitalowi ambulans dostawczy bus do wożenia dzieci do szkoły itp tak jak ma to idea wyścigu Budapeszt - Bamaco jak wiadomo oni mają ograniczoną liczbę załóg .Może Polacy też coś zrobią o rozgłosu światowym

Myślą że na tym dzieciaki by zyskiwały dwukrotnie bo najpierw te w Polsce od darczyńców (reklamodawców) i te w afryce sprzęt zabrany naszymi samochodami do afryki

stasiu
Ostatnio zmieniany: 2012/05/27 23:16 przez stasiu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/28 06:47 #7789 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: Złombol Między Narodowy

Międzynarodowy piszemy razem ;)

Co do samej idei, pomysł ogólnie spoko tylko jak wtedy wszyscy wrócą do domu ? Pozostaje samolot a to już koszta masakryczne. Weź poprawkę na to że spora ilość ludzi którzy startują w Złombolu to uczniowie/studenci a ta grupa mało kiedy ma "nadmiar" kasy. No i co zrobić z ekwipunkiem który się wiozło, przecież nie zabierzesz wszystkiego do samolotu. Spora część załóg jechała odnowionymi samochodami w naprawdę świetnym stanie i pewnie w kolejnej edycji będą jechały tym samym samochodem - odpadają jeśli chodzi o pozostawienie samochodu. Aby był sens zostawiać tam samochód, musiałoby to być auto użytkowe a nie wszyscy chcą takim jechać.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2012/05/28 09:12 - 2012/05/28 09:19 #7792 przez JUNK extreme

JUNK extreme odpowiedział w temacie: Odp: Złombol Między Narodowy

Afryka już jest śmietnikiem świata - więc jak zostawisz tam jeszcze 25-cio letnie samochody to media Cię zjedzą żywcem na starcie o ekologach nie wspominając... (tyle mogę podpowiedzieć :P)
Ostatnio zmieniany: 2012/05/28 09:19 przez JUNK extreme.

Więcej
2012/05/28 18:51 #7796 przez co powie ryba

co powie ryba odpowiedział w temacie: Odp: Złombol Między Narodowy

super fajny ten rajd...,ale wydaje mi się że koszty są dużo większe niż w Złombolu no i ja bym za żadne skarby nie zostawił nigdzie naszej kantyny

Polub nas
Odwiedź naszą stronę

Więcej
2012/05/28 20:42 #7798 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Odp: Złombol Między Narodowy

sorki za byki ale to efekt tabletek na kręgosłup :S co do zostawiania samochodów to oczywiście nie chodzi mi o to żeby ktoś zostawiał swojego dopieszczonego kanta itp ale jak widzę dużo osób startujących w złombolu umie załatwić darczyńców , a jak by tak znaleźć instytucje etc która by podarowała sfinansowała zakup np :karetki pogotowia , minibusu itp i podarować to konkretnej instytucji w afryce ,ci co oglądali budapeszt - bamaco zapewne wiedzą o co chodzi co do powrotu bez samochodu to myślę że zawsze można było by się z kimś zabrać z powrotem .Pozdrawiam

stasiu

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008