× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Relacja Złombol 2010 - Śrem Team

Więcej
2011/03/15 14:24 #3042 przez Obi

Obi odpowiedział w temacie: Odp: Relacja Złombol 2010 - Śrem Team

Zniżając się do poziomy osobnika kaszpirowski można by rzecz, że każdy zasłużył na taką wiochę na jaką zasłużył :) Zobaczymy jak się wykaże przy pozyskiwaniu darczyńców :) Bo wiocha Śrem jest zdecydowanie mniejsza niż wiocha Katowice. Poza tym nie mam ochoty rozmawiać z kimś kto siedząc przed komputerem uważa, że można napisać wszystko co mu ślina na język przyniesie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/15 16:05 #3043 przez Greypol

Greypol odpowiedział w temacie: Odp: Relacja Złombol 2010 - Śrem Team

kaszpirowski napisał: Filmik niezły, tylko trochę wiocha z tym :"ISTAMBUŁ" To miasto nazywa się Stambuł
No ale cóż...Śrem przecież też wiocha

oj, dałeś do pieca kaszpirowski, aż przykro czytać
dokładam się do żółtej kartki

cwikas
Podziękowali: KowalskiTeam1

Więcej
2011/03/15 16:50 #3044 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Re: Odp: Relacja Złombol 2010 - Śrem Team

Oj chlopcy ochlonce troszke, Katowice to nie wiocha !!! a stolica województwa śląskiego to po pierwsze a Stambul !!!!W roku 1930 rząd turecki wystąpił z apelem do państw zachodnich o zaprzestanie używania formy Konstantynopol a używanie tylko jednej nazwy – a mianowicie Istanbul !!!!

Wiec ani jeden nie ma racji :/ a co do Darczyncow :) a nich zbiera kazdy ile moze :) :) to Dla Dzieci !

Więcej
2011/03/15 17:39 - 2011/03/15 17:44 #3045 przez NysaGang

NysaGang odpowiedział w temacie: Odp: Relacja Złombol 2010 - Śrem Team

No właśnie oryginalna turecka nazwa brzmi Istambul, więc nie wiem o co tak naprawdę chodzi. B)

A wracając do filmu - zajebiste zamieszanie zrobiliście już na miejscu!!! Mega fajowska wyprawa, strasznie żałujemy że nie udało nam się w tamtym roku wziąć udziału. Teraz dopiero widać, przynajmniej częściowo, co straciliśmy.:evil:

Nic to! W tym roku też będzie nieźle!!! :P
Ostatnio zmieniany: 2011/03/15 17:44 przez NysaGang. Powód: dopisać chciałem

Więcej
2011/03/15 18:18 #3047 przez ApolloXIII

NysaGang napisał: No właśnie oryginalna turecka nazwa brzmi Istambul, więc nie wiem o co tak naprawdę chodzi. B)

A wracając do filmu - zajebiste zamieszanie zrobiliście już na miejscu!!! Mega fajowska wyprawa, strasznie żałujemy że nie udało nam się w tamtym roku wziąć udziału. Teraz dopiero widać, przynajmniej częściowo, co straciliśmy.:evil:

Nic to! W tym roku też będzie nieźle!!! :P

Bedzie sie dzialo :) jak dojedziemy !!! bo pierwsze problemy juz sie pojawiaja :/ ale za latwo by bylo jak by ich nie bylo :)

Więcej
2011/03/16 01:22 #3051 przez kaszpirowski

kaszpirowski odpowiedział w temacie: Odp: Relacja Złombol 2010 - Śrem Team

No właśnie oryginalna turecka nazwa brzmi Istambul, więc nie wiem o co tak naprawdę chodzi.

NO WŁAŚNIE...I TU MASZ RACJĘ ISTAMBUL A NIE ISTAMBUŁ...

Więcej
2011/03/16 01:25 #3052 przez kaszpirowski

Obi napisał: Zniżając się do poziomy osobnika kaszpirowski można by rzecz, że każdy zasłużył na taką wiochę na jaką zasłużył :) Zobaczymy jak się wykaże przy pozyskiwaniu darczyńców :) Bo wiocha Śrem jest zdecydowanie mniejsza niż wiocha Katowice. Poza tym nie mam ochoty rozmawiać z kimś kto siedząc przed komputerem uważa, że można napisać wszystko co mu ślina na język przyniesie :)

POCZEKAJ JESZCZE TROCHĘ, A DO TEJ WIOCHY KATOWICE NIE WJEDZIESZ BEZ PASZPORTU, GDY BĘDZIEMY MIELI AUTONOMIĘ....

Więcej
2011/03/16 02:06 #3053 przez kaszpirowski

sebek napisał: filmiki ogólnie długie ale.. fajne :)

jedyne co to moim zdaniem było lekkie przegięcie z tymi kogutami w nocy, takim czymś można wnerwić lokalną ludność ;)

Ja uważam, że ogólnie niektórzy z nas zrobili lekkie przegięcie podczas wyprawy...pokazywanie się na dachach Żuków, czy wręcz jazda na nich to prawdziwa wiocha. Wiem, że grunt to dobra zabawa ale widząc to było mi wstyd niestety. Przeginali też goście z tego 125p "POLICE" - ciekawe czy w Niemczech, Holandii też tak będą kozakować kogutami i sygnałami dźwiękowymi jak w Rumunii i Bułgarii. Ogólnie czasem swoim zachowaniem dajemy do zrozumienia innym, że nie nadajemy się do Europy (przynajmniej tej zachodniej) i nie dziwmy się, że o nas źle mówią na świecie, bo tak jest niestety. Z innej beczki: Ostatnio o mało się nie zapadłem pod ziemię ze wstydu jak po wylądowaniu samolotu pasażerowie Polacy zaczęli klaskać. Inni patrzeli na nas jak na głupków niestety i i ironicznie się uśmiechali. Stąd te moje wpisy - ludzie zachowujmy się jak Europejczycy, a jeżeli nie wiemy jak się pisze jakiś wyraz, to są słowniki aby tam zaglądać.
pozdrawiam

Więcej
2011/03/16 07:04 - 2011/03/16 07:06 #3055 przez NysaGang

NysaGang odpowiedział w temacie: Odp: Relacja Złombol 2010 - Śrem Team

Nie do końca się z Tobą zgodzę (w sprawie nazwy oczywiście, co do reszty masz rację). W każdym języku, czy to polskim, czy jakimkolwiek innym oprócz nazw własnych państw i miast, że tak to ujmę, w oryginale, funkcjonują w każdym właściwie kraju na świecie te same nazwy w języku danego narodu. I tak, nie mówimy przecież powszechnie Great Britain, France, Deutland, Rassija i analogicznie z miastami-Londyn zamiast London, Berlin akurat nie jest najlepszym przykładem, ale dajmy na to Roma, Bucaresti, czy Vienna, czy jakiekolwiek inne miasto czy państwo-wszystkie mają polskie nazwy na użytek naszego narodu i te właśnie powszechnie funkcjonują, nawet więcej-są oficjalnie przyjęte w naszym kraju. Chyba że w Katowicach jest inaczej? ;-)

Językoznawcą nie jestem, ale w każdym kraju wywodzi się to zjawisko z czasów, gdy zarówno podróże, jak i sama umiejętność pisania i czytania była niedostępna dla przeciętnego człowieka, nie mówiąc już o językach obcych. Na użytek własny spolszczano (w naszym przypadku ;)) obce nazwy ze względów praktycznych po prostu i tak funkcjonuje to do dzisiaj.

A zatem nie widzę absolutnie nic złego w formie Istambuł (nawet słownik w moim telefonie odmienia po polsku), przecież film jest skierowany głównie do polskich widzów. :)

A z tymi Katowicami oczywiście żartowałem, nie bierz tego zbyt osobiście B)
Ostatnio zmieniany: 2011/03/16 07:06 przez NysaGang. Powód: Ortografia

Więcej
2011/03/16 16:40 #3058 przez ApolloXIII

przykro mi bardzo i naprawde prosze o wybaczenie ze mamy takie cos jak Kaszpirowski i na dodatek podpisuje sie ze jest z Katowic wstyd mi za tego osobnika i mam tylko nadzieje ze ta jego autonomia wykluczy go z wojewodztwa slaskiego i da mu bilet Lotniczy w jedna strone, Chlopcze w dupie byles gowno widziales, a klaskanie po wyladowaniu jest podziekowanie dla pilota przyjete w KAZDYCH liniach lotniczych (prawdziwych AIR) nie bilig szajs jak Rainair albo Wizzar. Niestety w kazdym miescie sie cos takiego znajdzie jak kolega sorry :/

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008