× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

SPRZEDAM-KUPIE Złombowóz (wątek zbiorczy)

Więcej
2012/01/09 21:28 #6418 przez Tarhim

Tarhim odpowiedział w temacie: Re: SPRZEDAM-KUPIE Złombowóz (wątek zbiorczy)

Parę tavrii w życiu widziałem, i jak nie były zgnite to miały jednak sporo przewag nad maluchem. Poza tym mam słabość do samochodów z jedną przednią wycieraczką, a starą pandą nie pojadę :)

No i jak nie znajdę w sensownym stanie, to sprawa pozostaje otwarta, możemy pojechać samarą. Albo tarpanem. Albo 125p kombi. Albo skaptować więcej osób i nyską.

Albo się zawezmę i jednak uazem ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/09 22:02 #6419 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: SPRZEDAM-KUPIE Złombowóz (wątek zbiorczy)

Macie Tarpana ? W jakiej wersji ?

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2012/01/09 22:06 #6420 przez Tarhim

W tej chwili nie mamy, poza uazem to wszystko jest kategoria "do upolowania".

Więcej
2012/01/10 20:47 #6430 przez Gonzo team

Gonzo team odpowiedział w temacie: Odp: SPRZEDAM-KUPIE Złombowóz (wątek zbiorczy)

Panny :D mam pytanie ma ktoś Poloneza caro xD z lpg :P na zlombol kupie xD jeszcze sam nie wiem czym jechać :/

Więcej
2012/01/10 21:36 #6431 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: SPRZEDAM-KUPIE Złombowóz (wątek zbiorczy)

na allegro tego pełno, rozwala mnie "XD" w co drugim zdaniu ... Normalnie jakbym z dzieciakami z przedszkola gadał ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2012/01/10 22:11 #6432 przez sterteam

sterteam odpowiedział w temacie: Odp: SPRZEDAM-KUPIE Złombowóz (wątek zbiorczy)

Załoga Tarpaniątka napisał: Macie Tarpana ? W jakiej wersji ?[/quote

Jak by ktoś chciał tarpana to u mojego sąsiada stoi trzy osobowy z paką czyli kiepska wersja na zlombol.Blacha nawet nie jest zła, co do mechaniki to nie wiem.Facet jechał i mu zgasł zholowal go na podwórko i go tak zostawił. Stoi ju par lat.

Więcej
2012/01/10 23:10 #6433 przez Załoga Tarpaniątka

Ja to bym w cholerę aut przygarnął ale od pół roku jestem bez pracy i moja kieszeń świeci już nie pustkami lecz dziurami ;)

Jeśli ten Tarpan stoi pod chmurką to już będzie przy nim co robić. Niestety za te ponad 6 lat co jeżdżę moim wyszły już chyba wszystkie wady fabryczne, od dupiatej jakościowo blachy użytej na poszycie (już pomijam brak powłoki zabezpieczającej w postaci choćby ocynku ale ma za dużą zawartość węgla ta blacha dzięki czemu mały odprysk lakieru kończy się dziurą) po błędy konstrukcyjne w ramie i zawieszeniu oraz przeniesieniu napędu ( u mnie wał napędowy fabrycznie był złamany w dwóch płaszczyznach, ktoś miał chyba krzywe oko jak spawał płaskownik do którego mocowana jest podpora wału). Tego nie projektowali projektanci, tylko chyba ludzie po zawodówce nie mający kompletnie pojęcia o mechanice a jedynie którym dano ołówek do ręki :unsure:

Więcej
2012/01/11 09:24 #6437 przez BOCIAN

BOCIAN odpowiedział w temacie: Odp: SPRZEDAM-KUPIE Złombowóz (wątek zbiorczy)

Tarpana nikt nie projektował!
To się zrobiło "po góralsku"
:-)

"Tu jest ZŁOMBOL, tu się szczy do baku i LPG "bąkiem" napełnia!"

Więcej
2012/01/11 11:23 #6438 przez JAMBOX

JAMBOX odpowiedział w temacie: Odp: SPRZEDAM-KUPIE Złombowóz (wątek zbiorczy)

Załoga Tarpaniątka napisał: na allegro tego pełno, rozwala mnie "XD" w co drugim zdaniu ... Normalnie jakbym z dzieciakami z przedszkola gadał ;)

niby pełno, ale jak trzeba wąskiego caro 1,5 gle to wcale nie tak łatwo
ja będę sprzedawał mojego szkockiego - co ważne mr 93 a wąski i 1,5 - rarytas ;) bo zanabyłem borewicza i go szykuje
jak kolega zainteresowany to proszę o kontakt, cena regulaminowa :)

Więcej
2012/01/11 12:29 #6439 przez Tarhim

Pierwsze wersje tarpana to chyba właśnie ulepili z tego co mieli pod ręką i w pierwszysch seriach blachy klepali ręcznie, nie tam jakieś burżuazyjne tłoczniki... ;)

Ale nie, skrzyniowego to bym nie brał.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008