× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

Żuk, za i przeciw

Więcej
2016/08/10 22:04 #38825 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Żuk, za i przeciw

Grzmiący Rydwan napisał: E tam, Żuka zawsze warto kupić. No najfajniejszy polski dostawczak. Nyska też;-)

Nie bardzo jest w czym wybierać jeśli chodzi o polską motoryzację...niestety :unsure:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/11 08:09 #38835 przez artak

artak odpowiedział w temacie: Żuk, za i przeciw

Skoro już temat został wykopany.
Potrzebowałbym zdjęcie czujnika poziomu paliwa (dokładniej styków jakie tam są, czy są dwa, czy jeden i jak są rozłożone, w jakiej odległości od siebie itp.), bo niestety poziomu nam nie pokazuje, a w podłodze nie mam otworu technicznego :/ (Jakby ktoś był w stanie wymierzyć mi gdzie otwór techniczny powinien być, to też byłbym bardzo wdzięczny, może sobie wytnę go w końcu :) )

członek teamu ŻulPanter
www.zulpanter.blogspot.com

Więcej
2016/08/11 09:54 #38841 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Żuk, za i przeciw

OSK OLAF napisał:

Grzmiący Rydwan napisał: E tam, Żuka zawsze warto kupić. No najfajniejszy polski dostawczak. Nyska też;-)

Nie bardzo jest w czym wybierać jeśli chodzi o polską motoryzację...niestety :unsure:

Ekhm.... zapomnieli Państwo o TARPANIE :evil:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2016/08/11 18:47 #38861 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Żuk, za i przeciw

artak napisał: Skoro już temat został wykopany.
Potrzebowałbym zdjęcie czujnika poziomu paliwa (dokładniej styków jakie tam są, czy są dwa, czy jeden i jak są rozłożone, w jakiej odległości od siebie itp.), bo niestety poziomu nam nie pokazuje, a w podłodze nie mam otworu technicznego :/ (Jakby ktoś był w stanie wymierzyć mi gdzie otwór techniczny powinien być, to też byłbym bardzo wdzięczny, może sobie wytnę go w końcu :) )

Jeden kabelek bo jeden styk tylko;-) Otwór techniczny jest zaraz za fotelem pasażera, przy stopniu tylnej kabiny;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008