× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

polonez atu

Więcej
2012/02/02 17:20 #6847 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: polonez atu

Apollo, tu bardziej chodzi o to, że sam z własnej kieszeni raczej nie uciągniesz kosztów paliwa. Grupa musiałaby być jakaś w okolicy 10 osób żeby wyszło tanio na głowę. I co zrobisz w momencie jak tydzień przed startem połowa ekipy powie ci że nie jedzie ? Niestety tak się czasem w życiu zdarza. Ja sam bym chętnie pojechał takim pudłem. Ekipę myślę że skleiłbym bez większych problemów. Tylko nie mam kat.D ( chyba żeby go zarejestrować jako ciężarowy to co innego :P ) no i nie mam funduszy żeby wyskoczyć na zakup, a co dopiero renowację takiego rodzynka ;)

Choć w sumie Autosana to może wujek by pożyczył :whistle:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/02/03 15:21 #6861 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Odp: polonez atu

Choć w sumie Autosana to może wujek by pożyczył :whistle:[/quote]

porozmawiaj z wujkiem :) mozna zarejstrowac jako samochod campingowy ale wtedy max do 8 osob powyzej potrzebne "zezwolenia, pozwolenia, lincencje itd. itp...." ale wszystko da sie zrobic ;)

Więcej
2012/02/03 16:19 #6863 przez sterteam

sterteam odpowiedział w temacie: Odp: polonez atu

Do Szkocji miałem jechać Polonezem , i według regulaminu wtrysk nie wchodził w rachubę więc został zakupiony Poldek na gażniku z 1993 r.
A finał był taki ,że pojechaliśmy fiatem. Polonez stoi przygotowany do drogi i chyba w tym roku jednak pojedzie do Grecji.

Więcej
2012/02/03 16:22 #6864 przez sterteam

sterteam odpowiedział w temacie: Odp: polonez atu

Autosan to fajny pomysł, ja myślałem o Roburze takim jak kiedyś miała TVP ale nic takiego nie znalazłem.

Więcej
2012/02/05 21:25 #6918 przez Mieszko

Mieszko odpowiedział w temacie: Odp: polonez atu

Zemsta Krecika napisał:

Multicomfort Team napisał: Apollo: już dawno mówiłem moim znajomym, ale trudno znaleźć kogoś prawkiem kat. E niepijącego przez 2 tygodnie :)

A co ty chcesz samą naczepą pojechać :blink: ? To może lepiej C+E no chyba że autobusem to polecam D :cheer:

Faktycznie Kreciku, przeoczenie:-)

Więcej
2012/02/05 21:27 #6920 przez Mieszko

Mieszko odpowiedział w temacie: Odp: polonez atu

ApolloXIII napisał: Choć w sumie Autosana to może wujek by pożyczył :whistle:

porozmawiaj z wujkiem :) mozna zarejstrowac jako samochod campingowy ale wtedy max do 8 osob powyzej potrzebne "zezwolenia, pozwolenia, lincencje itd. itp...." ale wszystko da sie zrobic ;)[/quote]

może warto założyć wątek, znalazłoby się pewnie sporo ludzi, zbierać zaliczki i w drogę

Więcej
2012/02/05 21:45 #6924 przez Załoga Tarpaniątka

Heh, problem taki, że Autosany które posiada jeżdżą na co dzień w transporcie więc pomysł przerejestrowania odpada. Ale jak ktoś wymyśli jak ominąć przepisy ilości osób w ciężarówce i udostępni mi jakiegoś Stara 66 to możemy "grzać rurę" ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2012/02/05 21:57 #6927 przez ApolloXIII

Załoga Tarpaniątka napisał: Heh, problem taki, że Autosany które posiada jeżdżą na co dzień w transporcie więc pomysł przerejestrowania odpada. Ale jak ktoś wymyśli jak ominąć przepisy ilości osób w ciężarówce i udostępni mi jakiegoś Stara 66 to możemy "grzać rurę" ;)

wszystko co jest zarejstrowane do 8 osob nie podlega koncesji i innych papierkowych pierdol, wiec taki robur czy star z paka do przewozu osob czy inny wynalazek Avia np. jest idealem na daleka wyprawe typu zlombol :)

Więcej
2012/02/05 22:01 #6928 przez Załoga Tarpaniątka

Hmm, to nawet Honker by się kwalifikował, jest na bodaj 8 osób ( choć miejsc bywa też 9) a i myśl konstrukcyjna sięga jeszcze komuny B)

Więcej
2012/02/05 22:08 #6930 przez ApolloXIII

Załoga Tarpaniątka napisał: Hmm, to nawet Honker by się kwalifikował, jest na bodaj 8 osób ( choć miejsc bywa też 9) a i myśl konstrukcyjna sięga jeszcze komuny B)

no Honker jak najbardziej ale gdzie znales takie cudo ? gdzies kolo wafki jest gosciu co zbiera autobusy na legendach widzialem ma tam kilka (zabytkow) w stanie nie muzealnym ale na chodzie, moze by odsprzedal cos Ikarus lub Jelcz reklamy na aucie Gratis dla goscia :)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008