× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więcej
2012/03/09 21:28 #7169 przez matek

matek stworzył temat: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

witam widzieliście to goście wpadli na podobny pomysł tylko kierunek chyba fajniejszy co wy na to?
www.zlomemnawschod.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/09 22:04 #7172 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kirunek superowy :) zeby tylko bylo to zegrane w pozio to mozna sie skusic :)

Więcej
2012/03/09 22:09 #7173 przez matek

matek odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i te wpisowe i 400 zł od auta wszystko fajnie zastanawialiśmy się nad atenami ale teraz mamy zgryz co wy na to?:(

Więcej
2012/03/09 22:17 #7174 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matek napisał: no i te wpisowe i 400 zł od auta wszystko fajnie zastanawialiśmy się nad atenami ale teraz mamy zgryz co wy na to?:(

jak ta impreza tez dla dobra dzieciakow ..... to naprawde mamy delamat :( jak by nie bylo Grecja to poraszka, Paliwo maja tanie jak barszcz ale za to kawaleczek zimnej Pizzy za 5 € :/ a cos cieplego trzeba zjesc :) suma sumaru kierunek maja ..... w deche :) jestm za :)

Więcej
2012/03/09 22:22 #7175 przez chrupek

chrupek odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sluchajcie, przymusu nima. jak kto chce to droga na wschod szeroka. mozna pomysly rowniez kopiowac do woli, ale w zlombolu chodzi o jednosc i dobry sluszny cel. ja bede 15 wrzesnia w Katowicach w pomaranczowej skodzie!

([email protected]==O) - Skoda 105S

Więcej
2012/03/09 22:42 #7178 przez Zastav Sie A Postav Sie

Zastav Sie A Postav Sie odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fajniejszy moim zdaniem kierunek (zaznaczam, że to moje subiektywne zdanie:P ) ale nie sądzę, że będzie klimat...

A z resztą terminy nie kolidują;)

Więcej
2012/03/09 22:48 - 2012/03/09 22:49 #7179 przez matek

matek odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klimat ... niewiem o co chodzi ale ja zawsze umiem stworzyc klimat ten argument to chyba przesada napewno i tam pojadą młodzi fajni ludzie i nie sądze że będą czytać książkie w fotelu bujanym :P a kierunek fajny tanie jedzenie i paliwo .....jestem w rozterce
Ostatnio zmieniany: 2012/03/09 22:49 przez matek. Powód: bład

Więcej
2012/03/09 22:50 #7180 przez mikołaj

mikołaj odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klimat to tworzą ludzie , jeśli My będziemy ( czyli ci którzy czują to...)to będzie dobrze. Zasady proste. Nie czuje się faszyzmu nad całym zamysłem ( typu media itp.) No i "TEN" kierunek. Chłopaki chyba młodzi i więcej wigoru mają. To się czuje. Co Wy na to??? Nasza ekipa czuje lepszą opcje....
Podziękowali: matek

Więcej
2012/03/09 23:26 #7181 przez Zastav Sie A Postav Sie

Zastav Sie A Postav Sie odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matek, Mikołaj - czy przypadkiem nie zalogowaliście się na tym forum celem agitacji na rzecz zlomemnawschod?

Impreza owszem, może być fajna, ludzie na pewno też, ALE razi mnie trochę takie kserowanie pomysłu. A tekst jak szukać darczyńców to już totalnie słowo w słowo...
Podziękowali: TwojaStara

Więcej
2012/03/09 23:45 #7182 przez mikołaj

mikołaj odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zastav Sie A Postav - racja jeśli chodzi o text. Oglądam tą stronę i faktycznie trochę ksero. Ja Ani za Psem ani za Kotem. Złombol rządzi i to jest pewne.Jestem nowy i tematy tych imprez podrzucił mi kolega. Jeśli była by kaska i czas miło było by być i TU i TAM. Kolesie zaczynają chyba...

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008