× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więcej
2012/03/10 12:37 #7196 przez NysaGang

NysaGang odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedni nie umieją czytać, drudzy pisać, więc w sumie jest ok. :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/10 12:49 - 2012/03/10 12:57 #7197 przez dEfekt Motyla

dEfekt Motyla odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zdanie w naszej dwuosobowej ekipie jest podzielone.
Krusza jest na NIE
Yourij jest na TAK

w razie czego, proszę na PW, mogę dostarczyć trochę niezbędnych informacji co do Ukrainy, jako że byliśmy tam rapidem w zeszłym roku.
jedno ale tylko się nasuwa: po co ograniczenie pojazdów "PRL" ?
Złombol idzie w tym kierunku i nie wszystkim się to podoba, myślę że łatwiej wam będzie zdjąć to ograniczenie, bo było trochę ludzi chcących jechać wrakami zachodniej produkcji... i tutaj odpadli niestety.

Druga rzecz, to argument o 300eur mandatu w Grecji.
Polecam kontakty z ukraińskim wymysłem o nazwie DAI czyli drogówką.
Nazwa jest BARDZO adekwatna do pełnionej przez nich roli... na bank każda z ekip zaliczy 3-4 spotkania płatnicze :)

PS: temat trudny, proszę o unikanie kłótni, bo o to jest łatwo !!
PS2: font-family: Comic Sans MS => aaaaaaaaarghhh...!!!!!!! nieeeeeeee!!!!

yourij & krusza, nas nic nie rusza!
Ostatnio zmieniany: 2012/03/10 12:57 przez dEfekt Motyla.

Więcej
2012/03/10 13:10 #7198 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matek napisał: Nie wiem o co ci chodzi nie jestem przypadkowy gosc długo się zastanawiam nad wyjazdem znalazłem linka postanowiłem go pokazać.ale
teraz widze że niktóre załogi nie umieją czytać z zrozumieniem ani prowadzić dyskusji a szkoda chciałem zebrać za i przeciw ale to widac nie z wami

co racja to racja ;)
ale Kolega dEfekt Motyla ma troche racje po co ograniczac autka tylko to PRL-u jest duzo 20-latek co by sie nadawaly na takie imprezki :)

Więcej
2012/03/10 13:36 #7199 przez sirus team

sirus team odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak sobie czytam i się zastanawiam, czy przypadkiem pomysłodawcy "wyjazdu na wschód" nie wywodzą się właśnie z tego forum, z idei złombola. Pamiętam, że pomysł wyprawy na Krym miał spore poparcie. Być może ktoś niezadowolony z wybory Grecji - postanowił sam zadziałać i zrealizować wyjazd na Ukrainę. Przyznaję, ze sam byłem wielkim zwolennikiem kierunku wschodniego. Osobiście jestem daleki od oceniania - zgłasza negatywnie pomysłodawców wyjazdu. Życzę chłopakom powodzenia. Sam jednak wybieram się do Grecji ze złombolem...

Więcej
2012/03/10 13:37 #7200 przez DOHC

DOHC odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmoto napisał: Witojcie hanyski! A co ku-wa jest ślunsk jakaś czarna dziura że internetu nie i nie można sprawdzić gdzie znjaduje sie goworowo??? Ja jestem z mazowsza i nie mam z tym problemu . Poza tym ta wasza " sekta" nakazująca kupowanie jakiś bzdurnych naklejek w drukarni u rodziny założycieli i wy mówicie o szczytnym celu??? Hipokryzja do potengi entej. Byłem rok temu na zlombolu i to jest porażka opłaty z kosmosu regulamim który knebluje nam usta kompromitacja. W tym roku nie jade na żden zlombol ani na wschód juz się zraziłem!!!!!!!!!!!!!

Drogi Mmoto,
ciekawi mnie skąd Twoja wiedza o drukarni rodziny założycieli Złombolu. Jeżeli już sugerujesz iż organizatorzy się wzbogacają na naklejkach to proszę o fakty! Jeżeli nie to wypadało by się wycofać z takich wypowiedzi i przeprosić.
Marcin

P.S. Jeżeli byłeś na Złombolu to dlaczego korzystasz z nicku, który został dziś założony? Podobnie jak kolega Mikołaj i ten inny na M...

Więcej
2012/03/10 14:01 #7201 przez Zastav Sie A Postav Sie

Zastav Sie A Postav Sie odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"W późniejszym terminie dla załóg ,które się zarejestrują prześlemy dane firmy gdzię będzie trzeba jeszcze zapłacić za naklejki startowe"

Tak samo można się doszukiwać rodzinnych powiązań...

Więcej
2012/03/10 15:06 #7202 przez Mieszko

Mieszko odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Złombolu jest jakaś magia... Wszyscy obstawiają kierunek przez pół roku, potem ogłoszony zostaje cel. Niektórzy marudzą, że nie Afryka, albo Krym, a potem i tak jadą razem ze Złombolem. Po prostu magia :-)

Pomysł można skopiować, ale magii - zdecydowanie nie!

A poza tym Polonez najlepszy na Peloponez :-)

Do zobaczenia 15 września w Katowicach ;-)

Więcej
2012/03/10 15:12 #7203 przez DOHC

DOHC odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od strony Pana Mmoto to jest konkretny zarzut a nie doszukiwanie się powiązań. Jeżeli ktoś sugeruje że organizatorzy coś na tym zarabiają to kończy się zabawa i wesołe dyskusje na forum.

Drogi Panie Mmoto,
zapraszam Pana do Katowic do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości co do rozliczeń z naklejkami. Dokumenty z księgowości są do Pana dyspozycji. Proszę o maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w sprawie ustalenia terminu.
Marcin

Więcej
2012/03/10 16:48 #7205 przez sterteam

sterteam odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DOHC napisał: Od strony Pana Mmoto to jest konkretny zarzut a nie doszukiwanie się powiązań. Jeżeli ktoś sugeruje że organizatorzy coś na tym zarabiają to kończy się zabawa i wesołe dyskusje na forum.

Drogi Panie Mmoto,
zapraszam Pana do Katowic do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości co do rozliczeń z naklejkami. Dokumenty z księgowości są do Pana dyspozycji. Proszę o maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w sprawie ustalenia terminu.
Marcin

A może Panowie ( i Panie) dać sobie na wstrzymanie .
Ok jest alternatywa.Jak część chce jechać na Krym bo było sporo zwolenników tego kierunku to niech sobie jadą ci co chcą do Grecji to też niech sobie jadą do Grecji a jak są tacy co chcą to niech sobie jadą i na Krym i do Grecji.A na forum proszę o zero agresji bo widzę ,że już taka zaczyna się pojawiać.
Podziękowali: BOCIAN

Więcej
2012/03/10 16:56 #7207 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.. ok Panie Władzo..
.. ja już będę grzeczny ..

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008