× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więcej
2012/03/12 10:09 #7246 przez BOCIAN

BOCIAN odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K O N K U R E N C J A !!!!!!

Brawo!
W końcu!
To najlepsze, co mogło nas, pozytywnie zakręconych Złombolowiczów, spotkać!

Brawo!
Bardzo się cieszę.
Cieszę się, bo konkurencja pozwoli nam Złombolowiczom polepszyć jakość, bo pozwoli nam przypatrzeć się regulaminowi i może go zmienić, bo pozwoli nam BYĆ LEPSZYMI!

Tym samym gratuluję "Gawroszczakom" wspaniałego pomysłu. Życzę im udanej imprezy, z masowym udziałem.

A samemu szykuję auto na start w Katowicach i mam nadzieję, że uda mi się w tym roku znów wystartować.

Pozdrawiam
Bocian

"Tu jest ZŁOMBOL, tu się szczy do baku i LPG "bąkiem" napełnia!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/12 10:24 #7249 przez Pogromcy Zielonej Krysi

Pogromcy Zielonej Krysi odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hejka wszystkim... podobnie jak inny także poświęciłem chwilkę by przeczytać posty, i te konkretne i te mówiące zupełnie o niczym.

nie wiem po co te wszystkie wywody.... konkurencja jest zdrowa, jak wszędzie.... ma zawsze dwie strony, plusy i musy. Dla organizatorów to tylko powód by doszlifować swoją wyprawę do perfekcji.

Co do startu..... ludzie... przecież terminy są zupełnie inne.... jak kogoś stać i ma nadmiar wolnego i chęci zrobienia czegoś dobrego.... może wystartować i tu i tu.... a z tego co wiem z PRL-u już chwile temu się uwolniliśmy a i dyktatora tez nie przypominam sobie byśmy jakiegoś mieli... wolna wola, wolny wybór....

do zobaczenia we wrześniu w Katowicach na starcie.

Więcej
2012/03/12 14:18 #7256 przez BOCIAN

BOCIAN odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może na najbliższym SPOT'cie w na2koła powołamy Towarzystwo Przyjaciół Zapierdutkowa?

:evil:

"Tu jest ZŁOMBOL, tu się szczy do baku i LPG "bąkiem" napełnia!"

Więcej
2012/03/12 17:08 #7260 przez NysaGang

NysaGang odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lepiej Koło...

Więcej
2012/03/12 19:36 #7261 przez sterteam

sterteam odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A może lepiej powołamy fundacje ( jak będę)

Więcej
2012/03/13 17:48 #7280 przez BandziorRacingTeam

BandziorRacingTeam odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam.

Ja chcialem wtracic swoje 5 groszy.

Otoz nie za fajna sprawa bylo przypisanie latki organizatorom ze ktos z ich rodziny drukuje naklejki i na tym sie wzbogaca.

Wystraczy zapytac sie w pierwszej lepszej firmie poligraficznej i kazdy otrzyma odpowiedz ze za marne 60zl nikt takich naklejek nie zrobi.Ale byla okazja wiec ktos sie tego przyczepil.

Po drugie nasz team mogl sie przekonac na wlasnej skorze ze organizatorzy sa osobami ktorym mozna w pelni zaufac i powierzyc dary ktore trafia w raczki potrzebujacych dzieciakow!! I nie mam tutaj na mysli oficjalnych kwot tylko dary ktore byly przesylane przez firme ktorej nie zalezalo na rozglosie.

Ktos troszeczke ''polecial'' z tym osadzaniem i powinien za to przynajmniej przeprosic bo Martyna,Marcin i Jasiu sa uczciwymi zakreconymi pozytywnie osobami.
Osoba ktora napisala o tych naklejkach nie wie jak trudno cos zorganizowac w naszym kochanym kraju, ile trudu trzeba sobie zadac oraz trudnosci przeskoczyc.

Znow uwydatnila sie taka nasza polska negatywna cecha gdzie konkurencje nalezy atakowac i oskarzac nie majac argumentow w rece.

Pozdrawiam wszystkich.

Więcej
2012/03/13 18:13 - 2012/03/13 18:38 #7282 przez co powie ryba

co powie ryba odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BandziorRacingTeam napisał:

Wystraczy zapytac sie w pierwszej lepszej firmie poligraficznej i kazdy otrzyma odpowiedz ze za marne 60zl nikt takich naklejek nie zrobi.Ale byla okazja wiec ktos sie tego przyczepil.

Nie żebym się czepiał, ale ja wszedłem do pierwszej lepszej firmy w Bielsku i zrobili mi naklejki 1m2 za 50zł, co nie zmienia faktu, że żadne oskarżenia nie powinny tutaj padać. A konkurencja, o ile jest tylko zdrowa, daje same pozytywne efekty.

Polub nas
Odwiedź naszą stronę
Ostatnio zmieniany: 2012/03/13 18:38 przez co powie ryba.

Więcej
2012/03/13 19:14 #7283 przez Samozło

Samozło odpowiedział w temacie: DO ORGANIZATORÓW

DO ORGANIZATORÓW:

Gdybyście chcieli zastrzec nazwę imprezy oraz znak graficzny "Złombol" jako znak towarowy to z przyjemnością w czynie społecznym mogę Wam w tym pomóc. Uzyskałem już kilka praw ochronnych na znaki i posiadam niezbędne doświadczenie. Gdyby co to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

pozdrawiam,

Samozło

Więcej
2012/08/05 10:29 #8409 przez sen wariata

sen wariata odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też conieco dodam od siebie:

Po pierwsze konkurencja jest ok byle byłaby zdrowa...

Po drugie: złombol jest pierwszy najbardziej znany i lubiany, jeśli się komuś regulamin nie podoba czy inne rzeczy to trzeba o tym rozmawiać byle rzeczowo

Po trzecie niestety żyjemy w dziwnym kraju gdzie rzuca sie oszczerstwani lepiej niż oszczepem na igrzyskach, miesza się ludzi z błotem nie mając żadnych konkretnych argumentów i dowodów (np. WOŚP i Jurek Owsiak krytykowany przez niektore środowiska związane z pewnym radiem i nie tylko a przez cały świat podziwiany za ideę)

Po czwarte: każdy ma swój rozumek i ma wybór startuje bo chce... nie musi nikt go do tego nie zmusza, jeśli się decyduje to na własną odpowiedzialność (patrz regulamin)

Krótko, zwięźle, rzeczowo i na temat.

każdy ziom zbiera złom :)

Więcej
2012/08/05 18:19 #8415 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: oo impreza konkurencyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aleś pan kotleta odgrzał :lol:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008