× Złombol 2013

Jazda z instalacją gazową nie wbitą w dowód

Więcej
2013/02/19 20:10 #11590 przez outsiders

outsiders odpowiedział w temacie: Odp: Jazda z instalacją gazową nie wbitą w dowód

Hmm...kupiłem instalacje na szrocie bez papierów za 150zł ( wiem przepłaciłem:)) i objechaliśmy 3 edycje rajdu, przeszło 20tys km:)). Luzik ziomusie!
Podziękowali: cartonŚwidnica

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/20 21:25 #11614 przez cartonŚwidnica

cartonŚwidnica odpowiedział w temacie: Odp: Jazda z instalacją gazową nie wbitą w dowód

Dzieki outsiders takiej odpowiedzi było mi trzeba.
Co do kolizji po drodze to miałem przyjemność uczestniczyć w takowych i nigdy nikt nie pytał jakim paliwem zasilany jest mój samochód.

Więcej
2013/02/20 23:19 #11617 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Odp: Jazda z instalacją gazową nie wbitą w dowód

Normalnie powinna być wbita w DR, ale że masz ją ze szrotu to masz trochę pod górkę. Moja rada:
Instalacja LPG nie wbita w dowód rejestracyjny to obecnie tzw UD - usterka drobna. Ważne aby butla była ważna i elementy instalacji miały homologację. Jeździj na tym i tyle.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2013/02/21 12:42 #11627 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: Odp: Jazda z instalacją gazową nie wbitą w dowód

Przeglądając google earth znalazłem taką oto scenkę rodzajową.
Moim zdaniem wróży ona, że skandynawowie poważnie podchodzą do formalności ekologiczno/samochodowo/BHP itp. czyli techniczne sprawy trzeba moim zdaniem mieć w 100% legalne i sprawne.

Załącznik Policja_Norwegia_1.jpg nie został znaleziony

Załącznik Policja_Norwegia_2.jpg nie został znaleziony

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz
Załączniki:

Więcej
2013/02/21 14:52 #11629 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Odp: Jazda z instalacją gazową nie wbitą w dowód

coś w tym jest. w norwegii trochę poszalałem rapidem, tak na polskie warunki to powiedzmy, że "wyprzedzałem dynamicznie" i na drugi dzień zatrzymała nas tamtejsza policja i dała nam ostrzeżenie.
Mieli telefoniczną informację od tubylców, o czym nas poinformowali.
Normalnie wtedy już jechałem, bo po mieście się wlokłem za jakąś ciężarówką na rondzie nas przyuważyli i dali ostrzeżenie.
Z tym, że pod rdzę nie zaglądali :)

+48 505 230 876
dEfekt Motyla

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008