× Złombol 2013

Ubezpieczenie samochodu

Więcej
2013/08/08 22:33 #13578 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie samochodu

Wiem wiem, ale ADAC jest chyba najlepiej zorganizowany z tych wszystkich. A jak się weźmie pod uwagę cenę do tego co oferują i na jaki okres czasu, to nie ma źle

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/09 06:55 #13580 przez ABUELA

ABUELA odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie samochodu

W zeszłym roku mieliśmy assistance w TUWie jak się okazało w tym roku tylko i wyłącznie przez pomyłką pracownika teraz był dym. Wszystkie towarzystwa wymienione już odwiedziliśmy, PZU ma nam dać dziś odpowiedz bo nie za bardzo byli zorientowani. Ubezpieczenie złombolowe spakowane (linka holownicza ;) ) i jak tu kochać polskie zabytki. Ciekaw jestem jak inne ekipy jadące strażą to obeszły.

Więcej
2013/08/09 08:14 #13583 przez Lada Chwila

Lada Chwila odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie samochodu

W naszym przypadku, assistance wpadlo do kubelka: "jakos nie udalo sie zorganizowac..." razem z zalaniem baku do pelna zeby sprawdzic czy nie przecieka :)

W kazdym razie, z czystej ciekawosci zadzwonilem przed chwila do Gothaer na infolinie, i zapytalem czy wspomniane wczesniej Assistance Plus mozna nabyc na pojazd zarejestrowany jako: "Specjalny sanitarny" (bo takowy posiadamy), i wedlug Pani bez najmniejszych problemow.

W sumie to ich lokalne biuro mam po drodze, wiec moze wpadnie mi do glowy zeby to jednak kupic, wiec dam znac jak z autopsji (jezeli jeszcze to cokolwiek pomoze).

Więcej
2013/08/09 08:40 #13584 przez ABUELA

ABUELA odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie samochodu

PZU odmówiło ubezpieczenia

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008