× Złombol 2013

Kłopot ze znalezieniem darczyńcy

Więcej
2013/07/31 20:43 #13295 przez maupole

maupole stworzył temat: Kłopot ze znalezieniem darczyńcy

Czołem Złombolowicze!
Nie wiem, czy się nie ośmieszam zakładając taki wątek, ale czas ucieka a nam się nie udało jeszcze uzbierać wymaganej kwoty, więc w akcie desperacji zapytawywuję: ma ktoś "do odstąpienia" darczyńcę? Mogę się okleić czym by tam chciał itd. Mój problem polega na tym, że do Polski zjadę krótko przed Złomnbolem a jak się okazało poszukiwania internetowe są nieskuteczne :P
Z góry dzięki za wszelką pomoc!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/01 16:02 #13312 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Kłopot ze znalezieniem darczyńcy

PW.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2013/08/01 18:16 #13316 przez outsiders_pilot

outsiders_pilot odpowiedział w temacie: Kłopot ze znalezieniem darczyńcy

To fakt, z darczyńcami jest kłopot. No bo w dużych firmach wydanie jakichkolwiek pieniędzy wymaga akceptacji kilku dyrektorów czy aby nie jest to wyprowadzenie kasy z przedsiębiorstwa (no chyba że znasz prezesa i przelew idzie z funduszu reprezentacyjnego). W małych firmach też trzeba mieć znajomości bo jak ktoś przychodzi z ulicy to owszem, wysłuchają i się odezwą ale w sumie kasa to towar nadzwyczaj deficytowy (może tylko ja nie wzbudzam zaufania). Szukanie darczyńcy przez maila to ni mniej ni więcej spamowanie bo otrzymać maila z odmową to już jest jakieś osiągnięcie. Do tego znajdź gościa, który ma zakład fryzjerski lub sklep spożywczy np. w Brzegu Dolnym a interesuje go reklama w Katowicach, Suwałkach lub za Kołem Podbiegunowym. Nie ma co ściemniać- szukanie darczyńców to łyżka dziegciu w tej beczce miodu, mimo że cel jest szczytny.

No ale jeśli takie są warunki tej zabawy to warto sięgnąć też do własnej kieszeni byle w złombolu wystartować.
A może ktoś ma niezawodne recepty na darczyńców?

Więcej
2013/08/01 18:42 #13317 przez FurrariF50

FurrariF50 odpowiedział w temacie: Kłopot ze znalezieniem darczyńcy

Nie wydaje mi sie żeby ten 1000 zł był aż tak wielka przeszkodą. Fajnie jak trafi się hojny darczyńca, ale i bez tego można sobie poradzić. Załogi składaja się z 3-4 osób albo wiecej, wystarczy pozbierać od najbliższej rodziny po ok 50zł i sie uzbiera. Jak nie idzie uzbierać dużych kwot, to trzeba zbierać mniejsze kwoty od większej ilości ludzi. Można zaparkować np na rynku swojego miasta i udostepnić maskę na podpisy, za drobną wpłatę. Później wpłata na fundację i już.

Więcej
2013/08/02 07:28 #13338 przez Załoga Tarpaniątka

FurrariF50 napisał: Nie wydaje mi sie żeby ten 1000 zł był aż tak wielka przeszkodą. Fajnie jak trafi się hojny darczyńca, ale i bez tego można sobie poradzić. Załogi składaja się z 3-4 osób albo wiecej, wystarczy pozbierać od najbliższej rodziny po ok 50zł i sie uzbiera. Jak nie idzie uzbierać dużych kwot, to trzeba zbierać mniejsze kwoty od większej ilości ludzi. Można zaparkować np na rynku swojego miasta i udostepnić maskę na podpisy, za drobną wpłatę. Później wpłata na fundację i już.

Też tak myślałem ... do zeszłorocznego startu, kiedy tydzień przed startem jeszcze nie wiedziałem czy w ogóle pojadę ( obrona na uczeni o terminie nie znanym). Wystartowaliśmy tylko dzięki temu, że udało mi się na szybko ( w ciągu dwóch dni) znaleźć kilku darczyńców i dzięki ogromnej pomocy ze strony Braci Złombolowej, która zrobiła zrzutę i pomogła nam dozbierać do minimum startowego, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Bo wtedy akurat byłem już na tyle wypruty z kasy, że część wyjazdu poszła za pożyczone pieniądze.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2013/08/07 21:28 #13500 przez maupole

maupole odpowiedział w temacie: Kłopot ze znalezieniem darczyńcy

Dzięki wszystkim za odzew!

Więcej
2013/08/08 14:45 #13552 przez Załoga Tarpaniątka

Jako że w tym roku nie mogę startować, a bardzo chciałem, przeznaczyłem pewną sumę na akcję. No i zostało mi jeszcze 100zł z kasy którą postanowiłem w tym roku przeznaczyć na akcję. Jeśli którejś ekipie brakuje do startowego to pisać TU W TEMACIE (żadne PW itp, ma być fair). Pierwsza ekipa która się wpisze zostanie "zasilona" potwierdzeniem na 100zł.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008