× Złombol 2013

Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

Więcej
2013/08/02 17:18 #13355 przez Żukatti team

Żukatti team odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

To, że ktoś jedzie w trasę starym żukiem czy innym Polonezem nie oznacza, że jest Złombolem, nie róbmy farsy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/02 18:37 #13362 przez Bajkowy_PRL

Bajkowy_PRL odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

OPTOMETRIA CIBOREK napisał: Natomiast chętnie na trasie (kempingu) spotkam się z tymi co "ja za free jadę". I myślę, że nie będzie problemu z przekazaniem dowodów wdzięczności za wykazana postawę... :whistle:
Czuwaj!

Proszę zaproś mnie na to spotkanie. Też chętnie przedyskutuję z nimi ich moralny światopogląd. :evil:
To mój drugi start i wiem że pomysł "ja za free jadę" nie jest wyjątkiem, ale nikt nie miał tyle tupetu żeby wyjechać z takim pomysłem na forum.
Również prośby o podanie miejsc noclegowych poza strefą uczestnika to potencjalna próba dołączenia do Złombolu za free.
Powitajmy takich "uczestników" ciepłymi :angry: słowami kiedy uda się któregoś spotkać.

Więcej
2013/08/02 18:50 #13363 przez outsiders_pilot

outsiders_pilot odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

Toniesportowe

Więcej
2013/08/02 19:26 #13365 przez PREVENT

PREVENT odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

No faktycznie, ale oszczędzić można na wpisowym... 200zł hahaha... przy całkowitym koszcie wyprawy to drobne na lody... albo na waciki.

Nie róbmy jaj, zamknijcie ten temat!

Więcej
2013/08/03 01:56 #13377 przez banda drombo

banda drombo odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

"Ten temat powstał dla wszystkich załóg które jadą ze Złombolem ale nie są oficjalnie w Złombolu. Czy to dla tego, ze się spóźnili na rejestrację lub nie maja pieniędzy lub nie chcą płacić na wpisowe.

Podobno jest już 6 załóg które będą jechać ze Złombolem - ale jeśli czytają to inni to proszę o wpisy. 2 fiaty 125, łada 2105, skoda 105

Ten temat będzie służył aby ustalić miejsce spotkania, startu i inne kwestie.

Hasło "Złombol 2013" za free. "

czym się różni ZŁOMBOL 2013 od "złombol" 2013 za free?

zakup auta: tak tak(sponsor?)
przygotowanie auta: tak tak(sponsor?)
tankowanie: tak tak(sponsor?)
szama: tak tak(sponsor?)
noclegi: tak tak(sponsor?)
wpisowe dla fundacji: tak NIE
ogarnianie darczyńców: tak NIE
wydruk naklejek: tak NIE

yyy...to jeśli na tym polega "zajebistość" i oszczędność(za free=sponsor?) to o czym my tu...

lepiej nie pokazujcie się na noclegach Złombolowych...
w zeszłym roku, na jednym kempingu nocowały z nami nasze panny. Jechały sobie na wczasy do chorwacji, cywilnym autem, wspierały nas w przygotowaniach do złombola, dorzuciły się na dzieciaki, nakleiliśmy im na interpaka naklejkę złombolową, to już był dym, zrywanie naklejek i ogólnie słabo...co prawda było to pod wpływem, a rano po wyjaśnieniu całej sytuacji dziewczyny przyjęły szczere przeprosiny, ale.
także, lepiej nie pokazujcie się na noclegach złombolowych, szczególnie po utworzeniu tego tematu..

btw. już za tydzień ruszamy!! do zobaczenia wszystkim ZŁOMBOLOM!

Więcej
2013/08/03 10:06 #13380 przez Koczkodany

Koczkodany odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

Miałem jechać jednym z autobusów. Ale po tym jak przeczytałem kilka wpisów w tym temacie to dziękuje rezygnuję. Z burakami jechać nie mam zamiaru.
Temat założył jakiś kolo co nie chce płacić. trudno. Nikt od tego nie zbiednieje. Nikogo nie obraża. A może facet podrózując z innymi zmieni zadanie i dorzuci się do akcji. Nie wiadomo. Na pewno nikomu nie zaszkodzi.
Ale NIE !
Oczywiście pare buraków co zapłacili po 200 zł ogłosiło sie dobroczyńcami roku.
I wyzywają faceta, grożą jego ekipie i innym. przykłady:
Optometria: "Natomiast chętnie na trasie (kempingu) spotkam się z tymi co "ja za free jadę". I myślę, że nie będzie problemu z przekazaniem dowodów wdzięczności za wykazana postawę..."
Bajkowy " Powitajmy takich "uczestników" ciepłymi :angry: słowami kiedy uda się któregoś spotkać."
banda drombo" także, lepiej nie pokazujcie się na noclegach złombolowych, szczególnie po utworzeniu tego tematu.."

No co za debile.
Skąd wiesz czy nie trafisz na mocniejszego ci ci maskę sklepie bohaterze ?

Czy naprawdę każdy Polak co tylko pojedzie za granicę musi się zamienić w ciołka ?

ŻENADA !
Podziękowali: yourij

Więcej
2013/08/03 11:31 #13382 przez DOHC

DOHC odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

Ciekawe że same swiezaki się stawiają za pomysłem za free...podejrzewam że prowadzicie konwersacje z jednym gościem pod kilkoma nickami :cheer:

Nie ma co się spinać. Wiadomo że to skrajne lenistwo i wymówki. ...
Każdy zostaje dopuszczony. Nawet jeżeli przyjedzie na start i będzie miał kase dla dzieci. Byli tacy już kilka razy na pełnym spontanie. Naklejki się znalazły i tyle w temacie.

Szkoda czasu i słów. Tym bardziej że wiele osób czyta to forum a takie sytuacje nie tworzą dobrych klimatów.

Niech sobie jadą gdzie chcą z kim chcą i czym chcą. ....śmiechu warte....miłego startu dla freebol 2013

Więcej
2013/08/03 11:44 #13383 przez LodzNess

LodzNess odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

Do "Koczkodany". Nikt tu nie lansuje się na dobroczyńcę roku, ale chyba nie do końca rozumiecie jaka jest idea. Dla naszej zabawy i frajdy ze wspólnego wyjazdu pod szyldem "Złombolu" nikt nie wpłaca kasy. Kasę zbieramy na zabawki i gry, i to dopiero jednoczy załogi. Oczywiście że każdy ma ochotę na przygodę, ale jeśli chce jechać ze Złombolem, to niech uszanuje regulamin. Jeśli nie ma ochoty na zrzutkę na dzieci, to niech jedzie ze znajomymi osobno i nie podszywa się pod "akcję Złombol". Dlaczego ktoś kto nie pomaga ma być kojarzony z akcją charytatywną ???

Więcej
2013/08/03 11:59 #13384 przez ofiara z beforka

ofiara z beforka odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

Bez jaj... cała "inicjatywa" freebola trąci malizną, jak przystanek jezus podpinający się pod woodstock. Reguły uczestnictwa są jasne- to rajd CHARYTATYWNY. Nie pasuje- nie jedziesz. Jeśli podoba Ci się trasa, którą złombol jedzie- nikt Ci nie broni ją przejechać, ale podpinanie się na krzywy ryj pod złombol to chamówa i brzydkie cwaniactwo. Cel tego rajdu to pomoc dzieciakom... nie chcesz pomagać- nie mąć. Proste.

do Złombola się zagoi :):):)

Więcej
2013/08/03 15:57 #13386 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Złombol 2013 za free - załogi które nie płacą

Fajne jest to że uczestniczymy w czymś fajnym, modnym,o czym się mówi,a jednocześnie ma jakiś wyższy - głębszy CEL !!!
a przy tym okazuje się , że są tacy o chcieliby się przykleić, podszyć czy jakoś upiec swoje oczekiwania przy naszym ognisku :woohoo:

ciekawe jak się czują właściciele innych znanych marek i brandów gdy ktoś ich naśladuje ....

Podstawą elektryki są dobre styki !

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008