× Złombol 2013

Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

Więcej
2013/08/08 11:17 #13533 przez Polędwica Białostocka

Polędwica Białostocka stworzył temat: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

Złombolowcy, potrzebujemy Waszej pomocy!

Z racji pewnych nieoczekiwanych wydarzeń nie możemy zjawić się na starcie w sobotę, za to dojedziemy do ekipy w Suwałkach.

Czy znajdzie się ktoś życzliwy, kto wziął by dla nas naklejki? Dowody wpłat możemy wysłać komuś pocztą w PDFie, w zamian za fatygę postawimy browarki ;)

Proszę napiszcie na prv meila oraz nr tel. zadzwonię i się dogadamy ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/08 11:20 #13534 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

To zdaje się nie chodzi o dogadywanie się i browarki, tylko o regulamin. Naklejki odbiera kapitan pokazując dowody wpłat i swoj dowod osobisty. To chyba raczej pytanie do organizatorów a nie uczestników.

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz

Więcej
2013/08/08 11:26 #13535 przez Polędwica Białostocka

Polędwica Białostocka odpowiedział w temacie: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

Dowody wpłat możemy wysłać w PDFie, dowód osobisty niestety nie. Niestty dogadanie się z organizatorami na odbiór nalepek w Suwałkach spełzło na niczym. Może tak ktoś nam pomoże, mamy zebrane pieniążki, wpłaciliśmy 200zł wpisowego i głupio by było nie być częścią tego wspaniałego rajdu ;(

Więcej
2013/08/08 12:02 #13539 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

regulamin, regulaminem. Skoro załoga spełniła wszystkie punkty i jest pełnoprawnym Złombolowcem, to można zrobić dla nich wyjątek i organizatorzy mogą wziąć naklejki ze sobą do Suwałk. Jeśli tam będzie coś nie tak (ilość przelewów etc...) to wcale nie muszę im ich wydać, prawda? Zawsze zdarzają się przypadki, których nie przewidzimy.

Atakujcie naczelnych...

Więcej
2013/08/08 12:11 #13540 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

Jesli chodzi o samo zabranie naklejek na pokład to dla nas nie było by problemu. Pokazać dowody wpłaty też moge, ale nie sądzę aby organizatorzy wydali mi naklejki dla was.

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz

Więcej
2013/08/09 15:58 #13599 przez Zlombol

Zlombol odpowiedział w temacie: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

Jedzie z nami 146 załóg i ponad 500 osób. W zeszłym roku jechało ponad 200 załóg i 600 osób. Nie jest to spontaniczny wyjazd kilku znajomych. Złombol jest dużą imprezą i wymaga jasnych reguł dla wszystkich.

Nie ma czegoś takiego jak wyjątek. Nie możemy robić wyjątków dla jednej ekipy a dla drugiej nie. Dla jednego jest ważny mecz, dla innego 50 urodziny cioci z Raciborza itd. Albo wszyscy albo nikt.

Nie można dołączyć na rajd Pekin Paryż w Mongolii. Jak zaczniemy wysyłać naklejki to w przyszłym roku na starcie będzie 30 aut. Będzie TVN24 na żywo, Teleexpress, TVN Fakty, Polsat i wiele innych. Nie możemy sobie pozwolić na jakieś wygłupy. Mamy wiele darczyńców i start jest najważniejszym elementem reklamowym!

Nie możemy wydawać naklejek dla załóg które się nie postawią na odprawie.
Było to jasno komunikowane od początku. Pamiętajcie o naszym celu.
Bez imprezy startowej nikt o nas nie usłyszy.

Team Złombol

Więcej
2013/08/10 10:25 #13614 przez Polędwica Białostocka

Polędwica Białostocka odpowiedział w temacie: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

Drodzy organizatorzy.

Wspominacie, że nie ma wyjątków, ponieważ chcecie mieć jak najwięcej osób na starcie, aby w mediach było o Was głośno, jest to zrozumiałe.
Zebraliśmy 1700zł od darczyńców, uiściliśmy opłaty za naklejki, wpłaciliśmy 200zł wpisowego, dużo zainwestowaliśmy w samochód oraz w naprawy, każdy z nas poświęcił wiele czasu, aby wyjazd doszedł do skutku. Nie możemy spełnić jednego warunku: nie możemy pojawić się na starcie. Wg Was nie zasługujemy aby być pełnoprawnym członkiem ekipy Złombol, bo szum medialny będzie mniejszy bez nas?
Jak pisałem bardzo chcielibyśmy być z Wami na starcie, jednak tym razem jest to niemożliwe (proszę nie porównywać tego do 50 urodzin cioci z Raciborza, ponieważ ma to lekko drwiący wydźwięk), proszę mi wierzyć różne sytuacje w życiu się zdarzają czasami niezależnie od nas.
Wspominacie:
"Pamiętajcie o naszym celu.
Bez imprezy startowej nikt o nas nie usłyszy."
Więc co jest celem imprezy? Wsparcie fundacji i domów dziecka? (co uczyniliśmy z nawiązką?) Czy szum medialny jako cel sam w sobie?
Co z naszymi sponsorami? Mamy od nich naklejki, mamy porobić fajne zdjęcia, a z boku ma nie być numeru startowego ze Złombola? Mamy też zobowiązania wobec osób, które wpłaciły pieniążki na konto fundacji, państwo niestety uniemożliwiacie nam wywiązanie się z nich.
Osobiście czuję, że zostałem potraktowany bardzo instrumentalnie. Czytałem regulamin, czy to też oznacza, że moje naklejki za które zapłaciłem tuż po starcie zostaną wyrzucone do kosza?
Wiem, że nie spełniliśmy wszystkich warunków, jest mi jednak bardzo przykro, że w ten sposób nasz zespół został po traktowany i że tak zaczynamy nasz rajd.
Jest mi po prostu przykro.

Więcej
2013/08/11 23:31 - 2013/08/11 23:35 #13626 przez Zemsta Krecika

Zemsta Krecika odpowiedział w temacie: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

Niestety z moich obserwacji wynika że klimat złombola z roku na rok jest gorszy i nie jest to tylko moje odczucie - wystarczy popatrzyć na ilość ekip - szczyt został osiągnięty w zeszłym roku a teraz już tylko poleci w dół. Coraz więcej osób rezygnuje bo nie chodzi o media i czy aby na pewno kamera mnie ładnie chwyciła - miała być pomoc dla dzieci która obawiam się że zejdzie z biegiem czasu na dalszy plan ale za to będzie show na starcie. Teraz już wiem że to nie dla mnie - jak jest ktoś chętny to jest skoda favorit do wzięcia - pisać na PW. Inna sprawa że organizatorzy którzy tak pięknie opowiadają MEDIĄ NA STARCIE co i jak i że ach i och to mogli sobie darować komentarze o meczu i cioci - trochę powściągliwości w swoich wypowiedziach, przecież jesteście osobami medialnymi - wystarczyło napisać że tak się nie da chociaż większość ekip nie popiera pewnie stanowiska organizatorów. Tyle z mojej strony, dziękuję za uwagę.
Ostatnio zmieniany: 2013/08/11 23:35 przez Zemsta Krecika.

Więcej
2013/08/12 06:05 #13628 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

.. wydaje mi się, że w tym roku jest mniej ekip z racji kierunku .. bardzo dobry jeżeli chodzi o widoki, ale zimny i dosyć drogi..
.. ja też zrezygnowałem głównie z tego powodu ...

.. a show na starcie (relacje w ogólnopolskich serwisach informacyjnych) przekłada się na ilość ekip na kolejny rok... a ilość ekip przekłada się na ilość zebranej kasy na dzieciaki..

Więcej
2013/08/12 19:17 #13633 przez Żukoskoczki

Żukoskoczki odpowiedział w temacie: Czy ktoś wziłaby dla nas naklejki?

Zemsta Krecika napisał: Niestety z moich obserwacji wynika że klimat złombola z roku na rok jest gorszy i nie jest to tylko moje odczucie - wystarczy popatrzyć na ilość ekip - szczyt został osiągnięty w zeszłym roku a teraz już tylko poleci w dół.

Niezłą statystykę stworzyłeś na podstawie roku 2012 i obecnego 2013. Bo raz jedyny zmniejszyła się ilość ekip, to już "z roku na rok jest gorszy klimat" :lol:

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008