× Złombol 2013

Planuję wyjazd na 2014 rok

Więcej
2013/10/01 20:22 #14019 przez sterteam

sterteam odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

Załoga Tarpaniątka napisał: Jak dobrze założysz plandekę, to nic ciec nie będzie. Zawsze możesz spróbować ulepić jakiegoś hardtopa. Aż takie ciężkie to nie jest, tyle że nie najtańsze. Aczkolwiek jakbyś się zarejestrował na forum szkutniczym, to pewnie dostałbyś namiary do ludzi, którzy są w stanie tanio ogarnąć materiały i może się okazać, że finalnie za którąś stówkę zrobisz hardtopa na całą pakę. Swego czasu na allegro można było kupić plecione maty na metry kwadratowe o różnej gramaturze. Do tego żywica i pistolet lakierniczy + rozpuszczalnik do płukania pistoletu ( nie możesz pozwolić żeby się żywica zaczęła żelować bo ci zapcha dyszę) i lecisz z tematem na hektary. Tydzień roboty i hardtop zrobiony.

Oj oj myślę ,że na taki hardtop to naprawdę pójdzie pare stówek myślę ,że minimum nie mniej niż 10. 30 kg żywicy + 40 kg maty żelkot rozpuszczalniki i inne tym bardziej ,że w ostatnim czasie mocno cena tych materiałów poszła w górę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/01 23:41 #14020 przez Kevin1986

Kevin1986 odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

Witam Wszystkich (bo nie wiem gdzie się witać :P )

Jestem z Bydgoszczy i wyjazd na Nordkap był moim marzeniem jednak jak to w życiu bywa o wszystkim dowiaduję się za późno tym bardziej ,że jestem fanem starej motoryzacji , ale do puenty na 2014 planuję wyjazd jestem na etapie zbierania ekipy i jeśli już się taka znajdzie to poszukiwanie sponsorów nie samego wyjazdu (chociaż to też nie wykluczone) ale kasy dla dzieciaków ;) jeśli znajdzie się kilka osób chętnie nawiążę kontakt dodam ,że szukane auto to NYSKA ;)
pozdrawiam i czekam na szczegóły wyjazdu na 2014

Więcej
2013/10/02 10:01 #14021 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

Kevin1986 napisał: Witam Wszystkich (bo nie wiem gdzie się witać :P )

Jestem z Bydgoszczy i wyjazd na Nordkap był moim marzeniem jednak jak to w życiu bywa o wszystkim dowiaduję się za późno tym bardziej ,że jestem fanem starej motoryzacji , ale do puenty na 2014 planuję wyjazd jestem na etapie zbierania ekipy i jeśli już się taka znajdzie to poszukiwanie sponsorów nie samego wyjazdu (chociaż to też nie wykluczone) ale kasy dla dzieciaków ;) jeśli znajdzie się kilka osób chętnie nawiążę kontakt dodam ,że szukane auto to NYSKA ;)
pozdrawiam i czekam na szczegóły wyjazdu na 2014

Proponuję zacząć od przeczytania regulaminu.
Bardzo nie lubimy słowa "sponsor".
Ciężko połapać się o co Ci chodzi, przynajmniej dla mnie, nie do końca jest zrozumiałe, o czym piszesz...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Podziękowali: Czerwony Team, artur

Więcej
2013/11/19 23:01 #14267 przez Mkzibi

Mkzibi odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

Cały czas poluje na jakiegoś żuczka lub tarpana honkera na wyjazd za rok.

Przeglądam ogłoszenia i ciężko coś dobrego znaleźć. Ostatnio znalazłem Poloneza Atu w świetnym stanie ale wersja już z Daewoo. czy taki model się kwalifikuje na zlombola?

Więcej
2013/11/20 09:52 #14269 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

Poczytaj FAQ Uczestnika... od 2012 na złombola mogą jechać wszystkie polonezy.

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz

Więcej
2013/11/20 10:45 #14270 przez FurrariF50

FurrariF50 odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

caro plus może jechać, ale czy jest to auto w duchu złombola ...wątpię

Więcej
2013/11/20 14:18 #14271 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

FurrariF50 napisał: caro plus może jechać, ale czy jest to auto w duchu złombola ...wątpię

dlaczego tak myślisz ??

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2013/11/20 21:11 #14272 przez FurrariF50

FurrariF50 odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni napisał:

FurrariF50 napisał: caro plus może jechać, ale czy jest to auto w duchu złombola ...wątpię

dlaczego tak myślisz ??

Miiało być Atu, ale Caro Plus również w mojej opinii nie ma ducha złombolowego. Wiem że konstrukcja tych modeli bazuje na poczciwym Borewiczu, ale wg mnie są to samochody zbyt nowoczesne, zbyt wygodne i za mało klasyczne. Jest to moja opinia i można się z nią nie zgadzać. Wg mnie caro plus lub atu bliżej do np Mondeo niż do legendy PRLu. Pewnie po tym wpisie będzie mała burza, ale jak zaznaczyłem jest to moja opinia i nie trzeba się z nią zgadzać.

Więcej
2013/11/20 22:02 #14273 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

przecież te polonezy (borewicz i plus) rózni tylko opakowanie tyłu i przodu a dokładniej przednia atrapa ze światłami i zderzakiem a tył tylko zderzak inny no i wspomaganie kierownicy i wtrysk zamiast gaźnika

stasiu

Więcej
2013/11/21 19:03 #14274 przez Bahama Yellow

Bahama Yellow odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

po części się zgadzam - bo co wspólnego może mieć Polonez z 2001 czy 2002 r. z czasami komuny ???

Może chociaż określić minimalny wiek auta ???

ale szanuję też decyzje organizatorów - to oni opracowują regulamin

Jest klimat ale nie ma klimatyzacji !!!

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008