× Złombol 2013

Planuję wyjazd na 2014 rok

Więcej
2013/12/08 15:27 #14423 przez sendoxxd

sendoxxd odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć takich Darczyńców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/08 18:48 #14425 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

no niestety jak dla mnie to tylko pozostaje wpłatę samemu tego regulaminowego 1 tyś zł , ja to raczej bym nikogo nie znalazł a tym bardziej nie przekonał na wpłatę jakiejś kasy na obojętne co to by było ,bo ogólnie coraz więcej oszustów i ludzie są nie ufni żeby gdzieś coś wpłacać ,tym bardziej z moją śląską gotką niestety nie umiem mówić przez "ą" "ę"

stasiu

Więcej
2013/12/08 20:08 #14426 przez Dzik

Dzik odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

Przed grecką edycja myślałem podobnie. Uzbierać tysiaka i w d...pie, a jak zabraknie to z własnej kieszeni dorzucić i jadymy. Coś mnie jednak tknęło i pomyślałem sobie, że troche to mało ambitne, poza tym Dacia lepiej wygląda jak jest kolorowa. Wyszło 3x tyle ile trzeba było uzbierać.W edycji 2013 pomyślałem sobie,że trzeba postawić poprzeczkę trochę wyżej i udało się. W 2014 będzie jeszcze wyżej :)
Moim skromnym zdaniem takie gadanie 'wyrzuce tysiaka i jade' to lenistwo i brak ambicji. Zabawa to nie tylko start, trasa i meta. Rock and Roll zaczyna sie 1 stycznia,przygotowanie auta, darczyńcy,ekipa, trasa, atrakcje itp, a start i meta to finał całej zabawy.Przynajmniej u mnie tak jest.
:)
Podziękowali: Greypol

Więcej
2013/12/09 11:46 #14429 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

.. u mnie było podobnie.. Za cel postawiłem sobie że muszę uzbierać od Darczyńców przelewy na większa kwotę niż sam wydam na wyjazd.. i tak przed Szkocją udało się uzbierać ponad 4,5 tyś .. Ale zajęło to dużo więcej czasu niż przygotowanie auta...
1. Przygotowałem ulotki i starałem się je zanieść do jak największej liczby firmy (mało skuteczne było)
2. Przekazałem informację wszystkim znajomym. (kilkaset złotych efektu )
3. Zainteresowałem tematem firmę w której pracuje (największy mój darczyńca) Umówiłem się że oni przelewają kwotę a ja w zamian cały rok jeżdżę z naklejkami dodatkowo auto będzie miało swój stały postój na parkingu przed firmą (na zimę zabrałem).
4. Z każdą firmą z którą współpracowałem od razu rozmawiałem na temat naklejek na auto i przelewów dla dzieci.. tak udało się uzbierać ponad 2 tyś.. A kwoty były np 500 ale też było 50, 20 zł. Naklejek jak nie dostałem to robiłem sam..
5. Podpisy na masce za cokolwiek do puszki, później oczywiście przelew..... skuteczność 330 zł .. .

..także to naprawdę ciężka praca była ale satysfakcja ogromna ..

... reklamą na samochodzie możecie zainteresować np: osiedlowy sklep, pub (obiecasz że samochodem będziesz jeździł na uczelnię i parkował jak najbliżej wejścia : ) )

Więcej
2013/12/09 21:10 #14431 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

właśnie studiujący , oczytani , kształceni ,tacy mają szansę coś "ugrać" z darczyńcami , niestety zwykły "fizyczny" po zawodówce/podstawówce mający trudności podczas rozmów kfalfikacyjnych o pracę raczej nic nie wydukają uwierz mi

stasiu

Więcej
2013/12/09 21:24 #14432 przez FurrariF50

FurrariF50 odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

stasiu napisał: właśnie studiujący , oczytani , kształceni ,tacy mają szansę coś "ugrać" z darczyńcami , niestety zwykły "fizyczny" po zawodówce/podstawówce mający trudności podczas rozmów kfalfikacyjnych o pracę raczej nic nie wydukają uwierz mi

Więcej wiary w siebie. Ważna jest pasja i chęć pomocy. Po pierwsze trzeba spróbować, a nie zakładać że nie ma się "gadane". A tak wogóle nie uważam że "fizyczny" jest gorszy od "psychicznego" żeby nie napisać "umysłowego";) Studia znaczyły coś ok 30lat temu, teraz każdy może sobie "kupić" tytuł byle jakiej uczelni. Są oczywiście uczelnie które naprawdę kształcą i dbają o poziom. Wracając do tematu. Ważne jest co się chce zrobić i ile czasu mozna temu poświęcić, a nie jest ważne jakie się ma wykształcenie. Może i prezes np Orlenu nie pogada z nami, ale właścicielka zakładu fryzjerskiego do którego chodzimy raz w miesiącu, czy sklepikarz itd pogada z nami.

Więcej
2013/12/09 22:09 #14433 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

stasiu napisał: właśnie studiujący , oczytani , kształceni ,tacy mają szansę coś "ugrać" z darczyńcami , niestety zwykły "fizyczny" po zawodówce/podstawówce mający trudności podczas rozmów kfalfikacyjnych o pracę raczej nic nie wydukają uwierz mi

Przesadzasz. Chcieć to móc. W zeszłym roku udało mi się w 3 dni uzbierać połowę wymaganej kasy na start. Z resztą pomogli mi inni Złombolowicze ( i znów tutaj dziękuję wszystkim którzy pomogli w starcie). W każdym razie chodziło się gdzie się tylko dało, dobrze reklamowało akcję i jedni dali, drudzy nie, ale jakoś się to minimum udało na szybko uzbierać ( akurat wtedy miałem w plecy z czasem z powodu obrony na uczelni i tydzień przed startem dopiero wiedziałem, że w ogóle będę mógł wystartować). Tak więc jak piszą koledzy wyżej. Więcej wiary w siebie i traktuj to jako dobrą zabawę ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2013/12/10 09:48 #14440 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

Bahama Yellow napisał: po części się zgadzam - bo co wspólnego może mieć Polonez z 2001 czy 2002 r. z czasami komuny ???

Może chociaż określić minimalny wiek auta ???

ale szanuję też decyzje organizatorów - to oni opracowują regulamin[/quot

wbrew pozorom ma bardzo dużo wspólnego !!!

allegro.pl/podloga-nowa-fiat-125p-i-polonez-i3781890079.html

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2013/12/10 22:31 #14443 przez Mkzibi

Mkzibi odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

Witam ponownie. Cały czas szukam samochodu na wyjazd. Co prawda jest tego dużo ale coś znaleźć dobrego to nie tak łatwo. Z tarpana honkera zrezygnowałem. jeśłi już cos jest wartego uwagi to strasznie drogo. jelsi tanio to kompletne złomy.

lepiej już kupić zuka. I tu mam na oku tylko z silnikiem andoria diesel. Czy warto takiego brac czy lepiej benzynę.

druga moja opcja to polonez caro plus. jes tańszy i na oku mam za 3 tyś. wersję kombi. Stan świetny i w zasadzie dokładajac niewiele moge ruszać w trasę.

prosze o opinie na temat tych deóch aut.

Więcej
2013/12/10 23:21 #14444 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Planuję wyjazd na 2014 rok

Nie znam Żuka , ale bardzo polecam Caro Plus Kombi wszystkie maja 1,6 GSI 84 KM na gazie pali na trasie z załogą Złombola ok 11 l gazu/100km
Jest dość pakowny ( kombi ), szybki ( 110-120 km/h ),cichy i najwygodniejszy z aut jeżdżących w naszym rajdzie.Hydrauliczna regulacja zaworów, serwo kierownicy,hamulce Lucas,relingi na dachu,stabilizator tylnego mostu i mocniejsze resory.
Wady bardziej rozbudowany układ wtrysku, ale jeszcze mi nigdy nic nie padło i zawsze możesz sie dogadać z zabraniem częsci zapasowych z innymi ekipami z takim samym silnikiem. Ekipy zawiązują takie znajomości

Podstawą elektryki są dobre styki !

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008