× Złombol 2013

poszukiwana ekipa z wolnym miejscem na zlombol2014

Więcej
2013/10/28 02:43 #14135 przez poszukiwany

poszukiwany stworzył temat: poszukiwana ekipa z wolnym miejscem na zlombol2014

witam. wiem ze jeszcze daleko do ewentualnego wyjazdu ale nie chce zostawiać tego na ostatnia chwile, wiec poszukuje ekipy z wolnym miejscem na zlombol 2014. bardzo spodobała mi się pozytywna atmosfera panująca na wyjeździe i postanowiłem przeżyć przygodę życia, mam 22 lata wiec czas najwyższy... koszty się nie liczą, chociaż chciałbym wiedzieć szacunkowo ile to mnie będzie kosztować, liczy się przede wszystkim dobra zabawa, pomoc dzieciakom i dobre towarzystwo. jeżeli ktoś ma miejsce albo zna kogoś kto będzie miał wolne miejsce proszę o pomoc w skontaktowaniu się z takimi osobami. sam nie jestem w stanie zmontować ekipy ponieważ przebywam na stale zagranicą, a mam bardzo nikłą wiedzę o mechanice.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/28 09:45 #14136 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: poszukiwana ekipa z wolnym miejscem na zlombol2014

Napisałeś tego posta co najmniej o 2 miesiące za wcześnie...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Podziękowali: Czerwony Team

Więcej
2013/10/28 16:00 #14139 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: poszukiwana ekipa z wolnym miejscem na zlombol2014

eee tam
gość jest zdecydowany !
niezależnie gdzie będzie ZŁOMBOL
ale ... :P

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2013/10/29 01:19 #14145 przez poszukiwany

poszukiwany odpowiedział w temacie: poszukiwana ekipa z wolnym miejscem na zlombol2014

ale? jestem zdecydowany bo ta akcja jest bardzo pozytywna i nie miejsce docelowe a dobra zabawa i poczucie ze robi się coś dobrego zachęciło mnie do wzięcia udziału, wiec gdziekolwiek się będziecie kierować chce się zabrać z którąś ekipa.

Więcej
2013/10/29 15:55 #14149 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: poszukiwana ekipa z wolnym miejscem na zlombol2014

Myślę że napewno dasz radę dołączyć do jakiejś ekipy poczytaj posty z przed startu tegorocznej edycji było sporo wolnych miejsc , a jechały jeszcze dwa autobusy ARTOSAN i IKARUS....

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2013/10/29 18:48 #14151 przez Bahama Yellow

Bahama Yellow odpowiedział w temacie: poszukiwana ekipa z wolnym miejscem na zlombol2014

koszta będzie można oszacować jak będzie znany cel wyprawy,
i to dotyczy każdej ekipy bez względu na samochód i ilość osób
musisz poczekać do stycznia :-)

Jest klimat ale nie ma klimatyzacji !!!

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008