× Złombol 2014

Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

Więcej
2014/09/11 09:19 #21705 przez CAMP4X4 ADVENTURE TEAM

CAMP4X4 ADVENTURE TEAM odpowiedział w temacie: Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

No i się zrobił problem. Wyciągnąłem z szafy ZTE Blade i donosiciel się nie chce zainstalować :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/11 10:13 #21708 przez Żukoskoczki

Żukoskoczki odpowiedział w temacie: Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

Za stary Android?

Więcej
2014/09/11 10:27 #21710 przez CAMP4X4 ADVENTURE TEAM

CAMP4X4 ADVENTURE TEAM odpowiedział w temacie: Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

2.2.2

Więcej
2014/09/11 10:39 #21711 przez iCAROs

iCAROs odpowiedział w temacie: Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

Wgraj Cyanogenmoda 7, opartego na Androidzie 2.3. W 2.3 z tego co kojarzę było sporo zmian w API, w zeszłym roku donosiciel działał mi właśnie na telefonie z andkiem 2.3.6 i było OK.

Więcej
2014/09/11 10:53 #21713 przez Żukoskoczki

Żukoskoczki odpowiedział w temacie: Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

CAMP4X4 ADVENTURE TEAM napisał: 2.2.2

To wyjaśnia.

Wymaga Androida
2.3 i nowsze

Więcej
2014/09/11 17:59 #21736 przez autoFOCUS

autoFOCUS odpowiedział w temacie: Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

Dodany mechanizm generowania mapek. Mapki są generowane per dzień. Tak samo na stronie można załadować jednorazowo mapke z konkretnego dnia. W przypadku malej ilości próbek z danego dnia - mapka nie jest generowana.

Matki z konkretnego dnia można pobrać w formacie kmz (skompresowany kml). Można to odpalić programem google earth.

Niestety nie starczyło czasu by pilnować ciągłości próbek. Jak ktos wybiórczo włącza program to mogą wystąpić brzydkie przeskoki.

Więcej
2014/09/11 23:45 #21757 przez CAMP4X4 ADVENTURE TEAM

No niezły czelendż miałem, ale poszło trzeba było nowy system założyć i podszyć Blade`a za jakiegoś htc i poszło - apka działa. jutro sprawdzamy ile kasy pobiera z lebary :)

Więcej
2014/09/12 09:39 #21772 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

wczoraj mi dzialalo a dzisiaj dostaje komunikat ze cos sie spaćkało i jest problem z komunikacją

Więcej
2014/09/12 12:11 #21786 przez autoFOCUS

autoFOCUS odpowiedział w temacie: Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

Może dlatego, że grzebałem jeszcze na serwerze. Przed chwilą też był wyłączony na chwilę.

Wydaje mi się, że test poszedł dobrze. Gdy nie dotykałem, serwer zdawał się pracować stabilnie.
Mam nadzieję, że będzie nam dobrze służył na czas Złombola.

Wielkie podziękowania dla Semtox - niestety nie znam człowieka z imienia i nazwiska.. ale może się to zmieni jutro :)
Dzięki Niemu androidowa apka ma możliwość zgłaszania awarii.

Skończyłem proste testy z generowaniem mapek. Parser jest bardzo prosty więc będą się zdarzać błędy. Niemniej mam nadzieję, że to i tak niezła funkcja. Po Złombolu można będzie do tego przysiąść i zrobić jakiś większy wypas (odrzucanie grubych błędów oraz sprawdzanie ciągłości trasy + statystyki per próbka i ogólne). Dla złomboliwoczów oczywiście jak coś będę służyć udostępnieniem danych z bazy. Proszę pamiętać, że włączenie GPSa dopiero daje w miarę dokładną pozycję. Aktualna apka to wersja 0.65.

Mapki są generowane co 24h o godz. 1:00 UTC (czyli zdaje się 3:00 czasu polskiego).

Dziękuję za uwagę, pomoc i w ogóle :) Widzimy się jutro! :)
Podziękowali: Gniotsa Nie Łamiotsa

Więcej
2014/09/12 13:59 #21792 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: Szpiegowanie pozycji pojazdów na mapie

działa

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008