× Złombol 2014

Zmiany w REGULAMINIE 2014 JAKIE ??

Więcej
2014/01/08 12:14 #15123 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Zmiany w REGULAMINIE 2014 JAKIE ??

licząc średnio własnie 10.000 wychodzi na autobus.
Autozłombolsan udowodnił że znacznie więcej można uzbierać i wiadomo że duże wymagania odstraszają ludzi ale przy 20-30 osobach w autobusie można wymagać trochę większa zaangażowanie niż w przypadku osobowego pojazdu. Nie jest to fair jeżeli autobus wpłaca równe 1000 (oczywiście wystarcza to wg. regulaminu 2013) i się nie stara o więcej. Efekt reklamowy jest gigantyczny, miejsce na obklejanie również i ilość ludu tak samo pozwoli na większe efekty....jeszcze nie mamy ostatecznej decyzji w tej kwestii.

Jak zawsze jest wiele za i przeciw....

Złombol, the real gamble :-)
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/08 19:00 #15143 przez DMK TEAM

DMK TEAM odpowiedział w temacie: Zmiany w REGULAMINIE 2014 JAKIE ??

Witam
Jestem świeżak i mam pytanie:
W regulaminie jest napisane że zapisy do sierpnia 2013r Czy jest to pomyłka,czy na tegoroczny złombol trzeba było zapisać się w tamtym roku???
Podziękowali: 2F4U

Więcej
2014/01/08 22:55 #15177 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Zmiany w REGULAMINIE 2014 JAKIE ??

Dziękujemy za znalezienie błedu....co roku gdzieś zostaje stara data....już jest poprawione....
Oczywiście data do której przyjmujemy zgłoszenia to:

13.08.2014

Złombol, the real gamble :-)
Podziękowali: BOMBOWÓZ

Więcej
2014/01/08 23:01 - 2014/01/08 23:04 #15179 przez Polonez-team

Polonez-team odpowiedział w temacie: Zmiany w REGULAMINIE 2014 JAKIE ??

Jeszcze 2 kwiatki z rokiem :evil:

Harmonogram imprezy

Start odbywa się w dniu 13.09.2013 w Katowicach

7. Jak udokumentować kwotę przez Was uzbieraną?

Najlepiej, aby przez Was uzyskani darczyńcy napisali w tytule przelewu:

'Złombol 13 - nazwa Waszej ekipy' i przekazali Wam kopie przelewu!
Ostatnio zmieniany: 2014/01/08 23:04 przez Polonez-team.

Więcej
2014/01/09 06:53 #15191 przez Twardy161

Twardy161 odpowiedział w temacie: Zmiany w REGULAMINIE 2014 JAKIE ??

Być może dobrym rozwiązaniem co do autobusów byłoby stworzenie kwoty minimalnej i kwoty sugerowanej tak aby nie przerazic na 'dzień dobry' uczestników. Tu jest też pytanie do załogi autozłombolsan na ile pasażerowie czuli się aktywnymi członkami ekipy i pomagali w szukaniu darczyńców a na ile czuli się pasażerami wyłączonymi z wszelkich formalności bo to może mieć niemały wpływ na zebrana kwotę. Zdaje się,że to już zostało wspomniane ale branie pod uwagę liczby uczestników w załodze też zdaje się dobrym pomysłem czy to w osobowce czy w autobusie. Osobiście jako zainteresowany wyjazdem motocyklem myślałem też o dopuszczeniu do tworzenia zespołów składających się z kilku motocykli czy motocykla i samochodu-również zobowiązanych do zebrania kwot adekwatnych do liczby członków zespołu. Motocykle mają mała powierzchnię reklamowa, zazwyczaj jedzie nimi jedną osoba i do tego nie jest niezależna z braku powierzchni bagażowej czy konieczności zmian za kierownicą z kimś kto akurat nie był kierowca a pasażerem samochodu. Dobrym pomysłem wydaje mi się wprowadzenie systemu motywującego do zbierania większych środków niż konieczne minimum przez jakąś formę symbolicznej nagrody-np jakiś znaczek czy dyplom dla ekip które najbardziej przekroczyły minimum dla swojej kategorii (samochód lub autobus). To tylko luźne myśli ale mam nadzieję że okażą się przydatne.

Więcej
2014/01/09 07:58 #15194 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Zmiany w REGULAMINIE 2014 JAKIE ??

Twardy161 napisał: Być może dobrym rozwiązaniem co do autobusów byłoby stworzenie kwoty minimalnej i kwoty sugerowanej tak aby nie przerazic na 'dzień dobry' uczestników. Tu jest też pytanie do załogi autozłombolsan na ile pasażerowie czuli się aktywnymi członkami ekipy i pomagali w szukaniu darczyńców a na ile czuli się pasażerami wyłączonymi z wszelkich formalności bo to może mieć niemały wpływ na zebrana kwotę. Zdaje się,że to już zostało wspomniane ale branie pod uwagę liczby uczestników w załodze też zdaje się dobrym pomysłem czy to w osobowce czy w autobusie. Osobiście jako zainteresowany wyjazdem motocyklem myślałem też o dopuszczeniu do tworzenia zespołów składających się z kilku motocykli czy motocykla i samochodu-również zobowiązanych do zebrania kwot adekwatnych do liczby członków zespołu. Motocykle mają mała powierzchnię reklamowa, zazwyczaj jedzie nimi jedną osoba i do tego nie jest niezależna z braku powierzchni bagażowej czy konieczności zmian za kierownicą z kimś kto akurat nie był kierowca a pasażerem samochodu. Dobrym pomysłem wydaje mi się wprowadzenie systemu motywującego do zbierania większych środków niż konieczne minimum przez jakąś formę symbolicznej nagrody-np jakiś znaczek czy dyplom dla ekip które najbardziej przekroczyły minimum dla swojej kategorii (samochód lub autobus). To tylko luźne myśli ale mam nadzieję że okażą się przydatne.

Kto ma dać na ten "system motywacyjny"?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/01/09 09:23 #15197 przez Twardy161

on się opiera na dobrej woli, danie tyle to ponad twoje siły?

Więcej
2014/01/09 17:33 #15225 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Zmiany w REGULAMINIE 2014 JAKIE ??

Ja uważam ze dyskutowanie o klasach podklasach kategoriach itp nie ma sensu - kto będzie to wszystko kontrolowal i sprawdzał.

Nie jestem pewien czy tak jak było jest dobrze (każda ekipa minimum 1 000 PLN) oraz czy proponowane zmiany są absolutnie niezbędne - ważne żeby nie przesadzić bo w Zlombolu chodzi o przyjemne z pożytecznym - ekipy maja niezła zabawę w trasie i robią coś dla innych

Więcej
2014/01/09 18:31 #15230 przez Polonez-team

Polonez-team odpowiedział w temacie: Zmiany w REGULAMINIE 2014 JAKIE ??

Semtox dobrze prawisz dla ciebie
Załączniki:
Podziękowali: stasiu

Więcej
2014/01/11 11:24 #15326 przez Twardy161

to jest pytanie do organizatorów.Jeśli chcą wprowadzić zmiany to warto zadbać o to żeby były to zmiany na lepsze.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008