× Złombol 2014

Złombol-Airlines :))))

Więcej
2014/01/13 21:54 #15445 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Złombol-Airlines :))))

Najpierw pomyślałem, że znowu się nawaliłem, ale myślę sobie, dopiero poniedziałek, dziś nie piłem...
No to mówię, kto inny się napił, albo nawciągał czegoś mocnego... To se myślę, też chciałbym tego spróbować...
Ale jeśli to wyjdzie na trzeźwo, to ja pi.r.o.ę ...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/13 22:12 #15451 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol-Airlines :))))

Pomysł jest zaiste nieziemski;-) Gratuluję i sam bym chętnie wziął w tym udział, gdyby nie strach przed lataniem (brzmi zabawnie jak na kogoś kto w lotnictwie przepracował sporo lat;-) i zakup Żuka;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/01/13 22:40 #15453 przez chopy z borewicza

chopy z borewicza odpowiedział w temacie: Złombol-Airlines :))))

to był tylko pomysł ale jednak zostaniemy przy naszym polonezie.chociaz dzisiaj rozebraliśmy go i szukamy mostu do poloneza 1.9D. bo po awari w finlandi juz sie nie nadaje na tego roczna edycje.

Więcej
2014/01/13 23:16 - 2014/01/13 23:17 #15456 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: Złombol-Airlines :))))

No przyznaje, że mocna koncepcja :)
Myślę że An-tek startujący z parkingu przed spodkiem w katowicach to było by mega wydarzenie.

Nie wiem tylko co na to regulamin... :blink:

No i jak wam się uda dopiąć swego (a życze wam tego z całego serca) to macie ważne zadanie nakręcenia filmiku jadących złombolowozów po lazurowym wybrzeżu.

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz
Ostatnio zmieniany: 2014/01/13 23:17 przez Caronezzz. Powód: literówki

Więcej
2014/01/14 12:47 - 2014/01/14 12:48 #15461 przez Michal W.

Michal W. odpowiedział w temacie: Złombol-Airlines :))))

POGANIACZE BYDŁA napisał: Najpierw pomyślałem, że znowu się nawaliłem, ale myślę sobie, dopiero poniedziałek, dziś nie piłem...
No to mówię, kto inny się napił, albo nawciągał czegoś mocnego... To se myślę, też chciałbym tego spróbować...

Pomysl wypali na pewno, pytanie tylko ilu nas bedzie ;) Ekipe na Wilge wstepnie juz mam, ale dlaczego by nie poleciec Mewą albo Antkiem ;)
Jesli jestes zainteresowany to pisz na prv, wstepnie Cie wpisze na liste wariatów...

Latam nisko i powoli.
Ostatnio zmieniany: 2014/01/14 12:48 przez Michal W..

Więcej
2014/01/14 15:04 #15463 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Złombol-Airlines :))))

Michal W. napisał:

POGANIACZE BYDŁA napisał: Najpierw pomyślałem, że znowu się nawaliłem, ale myślę sobie, dopiero poniedziałek, dziś nie piłem...

Pomysl wypali na pewno, pytanie tylko ilu nas bedzie ;) Ekipe na Wilge wstepnie juz mam, ale dlaczego by nie poleciec Mewą albo Antkiem ;)
Jesli jestes zainteresowany to pisz na prv, wstepnie Cie wpisze na liste wariatów...

Dzięki!
Na listę wariatów wpisałem się już wiele lat temu różnymi poczynaniami.
Właśnie kupiłem kolejną starą furę, tym razem specjalnie na najbliższy Złombol. Ale za rok, kto wie? Chętnie bym się przefrunął. To byłaby kolejna zabawka, na którąś mógłbym starać się o uprawnienia... :woohoo:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/01/14 18:52 #15474 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Złombol-Airlines :))))

Ja zadam dwa konkretne i nurtujące mnie pytania. Skąd chcecie konkretnie startować i gdzie konkretnie chcecie wylądować ? Oraz jak wygląda plan przemieszczania się już na miejscu ( bo zakładam, że chcecie coś zwiedzić ?

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/01/14 20:48 - 2014/01/14 20:50 #15485 przez Michal W.

Załoga Tarpaniątka napisał: Ja zadam dwa konkretne i nurtujące mnie pytania. Skąd chcecie konkretnie startować i gdzie konkretnie chcecie wylądować ? Oraz jak wygląda plan przemieszczania się już na miejscu ( bo zakładam, że chcecie coś zwiedzić ?

Na miejscu jezdzimy autami z wypozyczalni, ponizej
Moooocno robocza wersja startow/ladowan wraz z
odleglosci miejsca ladowania od Złombolowego campingu...

Start---ladowanie---odleglosc lotniska od campingu
Wroclaw---Katowice---5km
Katowice---Sarmellek---12km
Sarmellek---Trieste---40km
Trieste---Pisa---85km
Pisa---Hyeres---5km
Hyeres---Girona---30km

Latam nisko i powoli.
Ostatnio zmieniany: 2014/01/14 20:50 przez Michal W..

Więcej
2014/01/14 20:56 #15487 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Złombol-Airlines :))))

Czyli jak rozumiem te 5 tyś zł, które trzeba się "dorzucić" do teamu, to dopiero początek wydatków. Jak ogarniesz wszystkie koszta ( łącznie z kosztem wynajęcia samochodu na 10 dni) itd, to napisz całą listę z Twojej wyceny. Bo pomysł ciekawy, ale obawiam się, że za drogi finalnym rozrachunku ( w przeliczeniu na głowę).

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/01/14 21:07 - 2014/01/14 21:08 #15488 przez Michal W.

Załoga Tarpaniątka napisał: Czyli jak rozumiem te 5 tyś zł, które trzeba się "dorzucić" do teamu, to dopiero początek wydatków. Jak ogarniesz wszystkie koszta ( łącznie z kosztem wynajęcia samochodu na 10 dni) itd, to napisz całą listę z Twojej wyceny. Bo pomysł ciekawy, ale obawiam się, że za drogi finalnym rozrachunku ( w przeliczeniu na głowę).

Jeszcze dokladnie nie wiemy ile to wszystko bedzie kosztowac, kwote 4-5 tys na osobe wzialem troche z sufitu, z zapasem i sadze ,ze obejmuje juz wypozyczenie autka na 4 dni (w Hyeres mozna wziac taxowke, ew dojsc na camping z buta, albo liczyc, iz jakas dobra zaloga nas podzuci swoim zlomem...

Wracamy raczej na krotko (1,5 dnia).

Ja wiem, ze drogo dlatego nie spodziewam sie gigantycznego
zainteresowania ktore zmusilo by mnie do wyremontowania IŁ'a-62 czy tez
zakupu Tu-154 :)

Napisalem 4-5 kilo zl, bo stwierdzilem, ze lepiej za wczasu napisac, ze to droga impreza raczej dla milosikow hisorii lotnictwa, niz milosnikow
latania za 50zlna drugi koniec swiata.

Latam nisko i powoli.
Ostatnio zmieniany: 2014/01/14 21:08 przez Michal W..

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008