× Złombol 2014

Ktoś szuka okazji fajnej?

Więcej
2014/05/06 18:23 #17923 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Ktoś szuka okazji fajnej?

Ja w swoim Żuku dorabiam pasy z tyłu. Będą pełne bezwładnościowe, trzypunktowe, dla każdego pasażera. Maszyna jest zarejestrowana na 7 osób, ale jedzie pięć i na tyle go robię.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/05/06 19:47 #17924 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Ktoś szuka okazji fajnej?

Z tego co pamiętam, to jeśli pasażer jechał tyłem do kierunku jazdy, to nie musiał mieć pasów. 100% pewności to trzeba by się dopytać na okręgowej stacji kontroli albo poszperać w przepisach czy to jeszcze obowiązuje.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/05/06 22:36 #17927 przez nowy

nowy odpowiedział w temacie: Ktoś szuka okazji fajnej?

ok, wielkie dzięki, a jek bym chciał inny pojazd, znalazłem np wartburga, 20 lat w rekach jednej osoby, limuzyna, 1.3 silnik, za 1000zl, plus drugi silnik gratis...to co o tym myśleć? brać???

Więcej
2014/05/07 07:58 #17929 przez Załoga Tarpaniątka

Cena fajna. Pojechać zobaczyć. Zwrócić szczególnie uwagę na ramę w tym aucie, bo jak będzie zjedzona to będzie trzeba ją odbudować.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/05/07 08:26 #17931 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Ktoś szuka okazji fajnej?

nowy napisał: ok, wielkie dzięki, a jek bym chciał inny pojazd, znalazłem np wartburga, 20 lat w rekach jednej osoby, limuzyna, 1.3 silnik, za 1000zl, plus drugi silnik gratis...to co o tym myśleć? brać???

Możesz podać rok produkcji?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/05/07 08:34 #17932 przez Dzik

Dzik odpowiedział w temacie: Ktoś szuka okazji fajnej?

1.3 to chyba te z silnikami Polo??

z innej beki, Orientuje się ktoś jak jest z tym światełkiem przeciwmgielnym z tyłu?? od którego roku produkcji jest obowiązek posiadania takiej lampki?

Więcej
2014/05/07 09:58 #17935 przez Załoga Tarpaniątka

Jeśli auto miało pierwszą rejestrację w czasach, kiedy to nie było wymagane to nie musisz mieć. Natomiast jeśli ktoś sobie kupił wtedy auto, nie zareejstrował i ty teraz chcesz jako nówkę zarejestrować, to musisz dołożyć. To samo tyczy się pasów i światła wstecznego, oraz np. jak w przypadku mojego auta zderzaka tylnego ;)

Więcej
2014/05/07 10:13 #17936 przez Dzik

Dzik odpowiedział w temacie: Ktoś szuka okazji fajnej?

ok, ale jakie to są czasy???Chodzi mi o dokładna date. Bo powiem szczerze tylna lampa w mojm xjs z 84r wygląda jak sparciały kondon.

Więcej
2014/05/07 11:03 #17937 przez nowy

nowy odpowiedział w temacie: Ktoś szuka okazji fajnej?

POGANIACZE BYDŁA napisał:

nowy napisał: ok, wielkie dzięki, a jek bym chciał inny pojazd, znalazłem np wartburga, 20 lat w rekach jednej osoby, limuzyna, 1.3 silnik, za 1000zl, plus drugi silnik gratis...to co o tym myśleć? brać???

Możesz podać rok produkcji?

90, a jeśli chodzi o rame, to wydaje się (po zdjęciach) być dobra, wiec chyba pojadę jutro, ale wolał bym żuka:P

Więcej
2014/05/07 12:51 - 2014/05/07 12:52 #17938 przez Załoga Tarpaniątka

Dzik napisał: ok, ale jakie to są czasy???Chodzi mi o dokładna date. Bo powiem szczerze tylna lampa w mojm xjs z 84r wygląda jak sparciały kondon.

Oj dokładnie roku ci nie podam. Musiałbyś zaglądnąć do rozporządzenia ministra transportu. W każdym razie mój Tarpan jest z bodaj 82 albo 83 roku (nigdy nie pamiętam) i nie miał ani przeciwmgłowego, ani wstecznego czy zderzaka tylnego.

Ostatnio zmieniany: 2014/05/07 12:52 przez Załoga Tarpaniątka.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008