× Złombol 2014

szukanie darczyncow-problem

Więcej
2014/06/11 18:55 #18597 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

Jadę pierwszy raz, auto mam od kilku miesięcy w robocie. Ale mam bloga i gębę;-) Wpadłem do paru firm które znam, przedstawiłem zagadnienie, zrobiłem notkę na blogu o powierzchniach reklamowych do nabycia, wszystko ładnie opisałem.

W efekcie zostało mi jedno miejsce do sprzedania (lub trzy jeśli uznam że przednie błotniki też sprzedam) i mam na koncie 3500 zł.

To najlepsza metoda, szkoda czasu na pisanie maili i listów, trzeba ruszyć dupę i szukać dojścia do szefów firm.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/06/11 19:31 #18598 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

Z tym się zgodzę, ale co w sytuacji, jak 90% roku siedzisz za granicą a pozostały czas to albo weekendy albo święta ? ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/06/11 19:40 #18599 przez BOMBOWÓZ

BOMBOWÓZ odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

No to jak siedzisz za granicą to 1000 zł chyba nie zrujnuje budżetu :whistle:

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... Naprawdę.... Aż ciężko czasami ich wyprzedzić... :)

Więcej
2014/06/11 20:43 #18600 przez Załoga Tarpaniątka

Coś przeczuwałem że taka odpowiedź padnie ;) Ja się tylko zastanawiam, skąd się u rodaków bierze przekonanie, że jak ktoś robi za granicą, to za przeproszeniem sra pieniędzmi. Może gdybym mieszkał na stałe za granicą i nie robił na tą bandę złodziei na Wiejskiej... Trzeba się będzie nad tym chyba zastanowić na przyszłość.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/06/11 22:13 - 2014/06/11 22:28 #18603 przez BOMBOWÓZ

BOMBOWÓZ odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

No pewnie tak lecz jeżeli ktoś pracuje już nie mówię za granicami polski lecz ogólnie poza domem to wynagrodzenie nie jest takie jak sprzedawcy w supermarkecie :cheer: a tak nawiasem mówiąc przy całej tej imprezie złombolowej to ten tysiąc to pikuś :P uważam że jeśli ktoś chce jechać to znajdzie darczyńce choć na część kasy a resztę ekipa pokryje a jeśli nie chce jechać to dobrą wymówką nie do przejścia będzie nawet zła pogoda czy przebita opona :evil:

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... Naprawdę.... Aż ciężko czasami ich wyprzedzić... :)
Ostatnio zmieniany: 2014/06/11 22:28 przez BOMBOWÓZ.

Więcej
2014/06/11 22:35 #18604 przez Dzik

Dzik odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

Jak to sie mówi nie róbmy z piz..y jeziora. nawet jak ktoś nie da rady ogarnąć tysiaka to podzieli go przez swoją ekipe i wowczas wychodzą już groszowe sprawy na głowe. Lub zawsze tez możesz powiedzieć ekipie..np. 4 osoby że każdy musi załatwić darczyńce na te 25ozł,,,
Podziękowali: Semtox

Więcej
2014/06/11 22:40 #18605 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

już to chyba pisałem, dla mnie to taki test zaradności, albo to ogarniasz, dajesz radę i należysz do braci złombolowej, albo nie... :oops:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2014/06/11 22:42 #18607 przez Bahama Yellow

Bahama Yellow odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

Popieram BOMBOWÓZ - jeżeli ktoś chce jechać to pojedzie, a jak szuka wymówki to najprostszą jest brak darczyńcy !
Ludu Roboczy ogarnijcie się - średnio ok. 1800 -2500 na osobę - a ile trzeba zapłacić za wczasy ???
Jedziemy z pasji do starych samochodów, żeby pomóc dzieciom i spędzić miło czas !!!

Jest klimat ale nie ma klimatyzacji !!!

Więcej
2014/06/11 22:44 #18608 przez Dzik

Dzik odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

taka ciekawostka dla leniwych..13 września to 256 dzień roku. Zatem jak masz 4 osoby na pokładzie i każda z nich od momentu ogłoszenia 'mety' odłoży do skarbonki 1 zł dziennie to 13 września masz 1000zł z lekką górką... Nieuzbieranie tysiaka to szczyt lenistwa :)

Więcej
2014/06/11 22:49 #18609 przez Załoga Tarpaniątka

Ale żeście się uczepili. Abstrahując od samej idei Złombola, chodzi mi o sam fakt podejścia ludzi do tematu "pracy za granicą". Niejednokrotnie wydaje im się, że to leżenie brzuchem do góry i wypłata po 20 tysi na rękę miesięcznie. No dobra, może trochę "przekoloryzowałem"

Co do samego wyjazdu, ja już dawno podjąłem decyzję, że jeśli się uda wystartować w tym roku ( a będzie ciężko) to jeśli nie będzie darczyńcy, to sam będę swoim i tyle. Jak się nie uda wystartować, to jak w zeszłym roku ja kogoś wspomogę i po temacie.

Po za tym, ten minimum 1000zł od załogi, to nie wszystkie koszta panowie, nie zapominajcie. Jak ktoś pakuje ładnych parę tysi w auto, żeby mieć czym wystartować, to niestety, ale w pewnym momencie może tego "tysia" zabraknąć ;)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008