× Złombol 2014

szukanie darczyncow-problem

Więcej
2014/06/12 17:52 #18632 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

.. mój pierwszy złombol ..
najpierw meile do firm - bez skutku, próba zainteresowania tematem lokalnej gazety -bez skutku.
potem wbiłem się na festyn i zbieraliśmy do puszki w zamian za podpisy na masce. efektem było 330 zł. Potem umówiłem się z właścicielem firmy w której pracuję i uzgodniliśmy wpłatę w wysokości większej niż wymagane minimum. W zamian zaoferowałem, że przez około pół roku (do zimy)auto po złombolu będzie parkowane na firmowym parkingu przed zakładem (zabierałem tylko jak chciałem gdzieś jechać). Potem znajomi i znajomi znajomych. Przed złombolem starałem się jak najwięcej jeździć autem i gdziekolwiek byłem ze wszystkimi rozmawiałem na temat wyjazdu, darczyńców i reklamy.
- w osiedlowym sklepie, warsztacie, kiosku ruchu, skupie palet.
Jak wiedziałem, że znajomy pracuje w jakiejś firmie to prosiłem o kontakt do osób z marketingu. Na końcu miałem firmę za 500, trzy za 400, dwie za 200, osobę prywatną za 100, jedną firmę za 50 zł i jedną za 20 :) (pomijając głównego darczyńce)
Także tylko chęci. Dużo dawało zapewnienie że auto będzie jeździło z reklamą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/06/13 12:51 #18654 przez Atomowy_Tarpan

Atomowy_Tarpan odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

KurakTeam napisał: Nie trzeba mieć ani pleców ani znajomości. Każdy ma jakiś znajomych...

:huh:

Więcej
2014/06/13 18:35 #18656 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

Jak pisałem wcześniej - to mój pierwszy Złombol. Metra nie przejechałem Żukiem żeby pozyskać darczyńców - wystarczył blog ze specjalną notatką:
grzmiacyrydwan.blogspot.com/2014/05/poszukiwani-darczyncy.html

Następnie pogadałem z paroma znajomymi w różnych firmach i w sumie w ciągu dwóch tygodni zebrałem 3500 zł.

Znajomi w różnych firmach to skarb - trzeba wymacać nastawienie szefa do takich inicjatyw i jeśli wiatr sprzyja - umawiać się bezpośrednio.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Podziękowali: yourij

Więcej
2014/06/16 18:48 - 2014/06/16 18:50 #18708 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: szukanie darczyncow-problem

Wiele zależy niestety od ludzi. Rozumiem te rozterki, bo o ile 2 lata temu nie miałem problemu z darczyńcami i nazbierało się więcej niż ustawa przewiduje, to w tym roku niestety na hasło "stówka na Złombola w zamian za reklamę na aucie" spowodowało, że na znajomych szefów firm pada panika i słyszę zobaczymy lub pomyślimy. Nazbierać się to da, ale ja na przykład mam teraz taką akcję, że znajomy z drukarni naraił mi swojego znajomego, który niby chciał dać reklamę na aucie. Po rozmowie z nim wiem już, że nie chce dać reklamy na aucie ale przedstawić mi "katalog produktów finansowych, które mogą znacząco podnieść moje dochody". No jaja k.... jak diabli. Wszędzie jakieś hieny. Z moich doświadczeń wynika, że najlepiej zrobić grilla, zaprosić ludzi a jak dobrze popiją i jest miło kasa na dzieciaki sama się zbiera. Dużo zależy od rejonu. U mnie większość nawet nie wie co to Złombol.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
Ostatnio zmieniany: 2014/06/16 18:50 przez Chłopcy z PRL.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008