× Złombol 2014

Jak zdobyć te 1000zł

Więcej
2014/06/30 19:39 #19003 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

My robimy tak jak DTP - czyli ładnie podajemy wymiary i darczyńca ogarnia sobie naklejkę.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/06/30 20:30 #19006 przez 4x4 Wyspa Wolin

4x4 Wyspa Wolin odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Witam wszystkich (bo to mój pierwszy post)

Ale chyba naklejki darczyńców nie są obowiązkowe? Nie wszystkim tak bardzo zależy na reklamie, a lubią/chcą wesprzeć inicjatywę.

Więcej
2014/06/30 20:35 #19007 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Ja powiem tak, jak nie masz znajomych tylko będziesz po firmach uderzał to jest bardzo słaby odzew.
Na jakieś 5000 maili i kilkaset telefonów znalazłem na razie jednego darczyńce na 200 PLN.

Druga opcja jest taka, że wykładasz 1 000 z własnej kieszeni

Więcej
2014/06/30 20:47 #19008 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Wolin. Możesz mieć potwierdzenie przelewu bez naklejki na samochodzie.

Więcej
2014/06/30 21:07 #19009 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Aleksandria napisał: Ja powiem tak, jak nie masz znajomych tylko będziesz po firmach uderzał to jest bardzo słaby odzew.
Na jakieś 5000 maili i kilkaset telefonów znalazłem na razie jednego darczyńce na 200 PLN.

Druga opcja jest taka, że wykładasz 1 000 z własnej kieszeni

5000 emaili.... moze należałoby się bardziej skupić na ich treści a nie ilości ? Przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/06/30 21:49 #19010 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Ej no to ja nie wiem - chyba mamy jakiś życzliwych ludzi wokół nas. Sklep motoryzacyjny gdzie kupujemy części - krótka rozmowa o przygotowaniu auta na Złombol i możliwe, że się do akcji dorzucą. Znajomy zainteresował się moimi wpisami na Facebooku co to za akcja i sam zaczął mi szukać Darczyńców (prawdopodobnie dwóch będzie z tego - ale na razie czekamy na wpłatę) - nic z tego nie mając. Ogólnie z kim bym nie rozmawiał o akcji ZŁOMBOL (znajomymi, osobami z którymi łączą nas tylko służbowe sprawy) jak tylko dowiadują się o szczegółach akcji są bardzo entuzjastycznie nastawieni, myślą nad reklamami prywatnych strom www, blogów itp., więc myślę, że nawet akcja podpis za "co łaska" na aucie zrobiłby niezłą kwotę. Kto powiedział, że to muszą być firmy i że muszą na aucie być ładne naklejki. Oklej maskę na biało marker w rękę - skarbonka i jazda na miasto :D Któraś załoga chwaliła się kwotą z takiej akcji - jak dobrze kojarzę to PRUDENTER TEAM

Więcej
2014/06/30 22:17 #19014 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

1. ze sklepów w których kupuję tylko jeden wyraził chęć - co ciekawe sklep w którym do tej pory kupowałem najmniej - najwyraźniej pora zmienić sklep :D
2. co do jakości maili to 2 portale napisały o naszej drużynie. sporo firm odpisuje. parę udostępniło nasze logo i prośbę
3. sporo firm odmawia najczęściej pojawiającym argumentem jest : to nie jest nasza grupa docelowa

Więcej
2014/06/30 22:56 #19019 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

.. to zmień firmy na takie które mają grupę docelową na miejscu..
.. obiecaj że będziesz jeździł co niedzielę z naklejkami pod kościół (jak będziesz rozmawiał ze sprzedawcą różańców), co tydzień będziesz parkował pod uczelnią (z reklamą studenckiego pubu), będziesz parkował pod urzędem pracy (z wielkim napisem, że najlepszy pracodawcą jest firma xxx) ... itp itd ..
.. na pewno będą trudne rozmowy z dużymi firmami. Jak nie masz znajomości to trudno. Łatwiej jest namówić 10 firm małych po 100 -200 zł niż jedną na 1000.

Więcej
2014/07/01 00:50 #19023 przez Rozbrykany Poldżer Squad

Rozbrykany Poldżer Squad odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

A mi si wydaje, że biorąc pod uwagę ogólny koszt wyprawy złombolowej to ten wymagany regulaminem 1000zł to nie jest coś co może zrujnować budżet. Zwłaszcza, że mało kto jedzie sam. Z reguły są to 3-4 osoby i zrzuta po 250-350zł nie jest problemem. Rok temu jechaliśmy we 4 osoby i daliśmy po 250zł i po temacie.
Naklejki ponaklejaliśmy swoje (prowadzę 3 różne działalności) i za swoje pojechaliśmy.
Oczywiście warto szukać, bo cel szczytny. Ale do tego trzeba dużo czasu i samozaparcia. Ja fizycznie nie mam na to czasu, dlatego moje firmy są darczyńcami ;)

Złombol 2012&2013&2014

Więcej
2014/07/01 10:51 #19024 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Rozbrykany Poldżer Squad napisał: A mi si wydaje, że biorąc pod uwagę ogólny koszt wyprawy złombolowej to ten wymagany regulaminem 1000zł to nie jest coś co może zrujnować budżet. Zwłaszcza, że mało kto jedzie sam. Z reguły są to 3-4 osoby i zrzuta po 250-350zł nie jest problemem. Rok temu jechaliśmy we 4 osoby i daliśmy po 250zł i po temacie.
Naklejki ponaklejaliśmy swoje (prowadzę 3 różne działalności) i za swoje pojechaliśmy.
Oczywiście warto szukać, bo cel szczytny. Ale do tego trzeba dużo czasu i samozaparcia. Ja fizycznie nie mam na to czasu, dlatego moje firmy są darczyńcami ;)

Co innego jak sam Złombol jest już przez Ciebie "robiony" za pożyczoną kasę, wtedy liczysz każdy grosz. Miałem tak 2 lata temu bo większość moich oszczędności pochłonął projekt magisterski ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008