× Złombol 2014

Jak zdobyć te 1000zł

Więcej
2014/07/01 23:15 #19048 przez Rozbrykany Poldżer Squad

Rozbrykany Poldżer Squad odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Oczywiście, że masz rację. Wszystko zależy od sytuacji.
Gdybym miał trochę więcej czasu i więcej umiejętności do przekonywania to też bym szukał. Ale kiedyś szukałem jakiś niewielkich kwot w zamian za reklamę na rajdówce i ciężko było ...

Złombol 2012&2013&2014

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/07/02 09:54 #19051 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

no coz niektorzy ładują duuuzzzooo wiecej
Myślę, ze niektórzy ładują po około 10k w auta.

Sorki ale oczyszczenie, pospawaniei pomalowanie całej fury + generalny remont silnika i skrzyni kosztuje... a takich osób jest sporo.

Więcej
2014/07/02 12:10 #19053 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Z drugiej strony, gdyby nie darczyńcy / wpłaty ze trony załóg, sam rajd de facto nie miał by jako tako sensu bo byłby zwykłą wyprawą samochodową, nie prowadzającą w życie niczego nowego

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/07/02 12:56 #19055 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Inaczej powiem, cel charytatywny jest szczytny, ale nie zgodzę się z tym, że rajd aut komunistycznych np katowice - lloret de mar bez calu charytatywnego nie miałby sensu. Zawsze to jakaś promocja Polski.... Choć jak czytam prośby o zachowanie spokoju na kempingach ponieważ kempingi były podczas poprzednich rajdów zamykane z powodu zbyt głośnej zabawy i odmawiano miejsca na kempingu załogom przyjeżdżającym w późniejszych godzinach ... to się zastanawiam czy to jest reklama czy antyreklama.

Inny przykład : Nie będę wskazywał palcem kto ale jeden z uczestników rajdu śmignął na czerwonym świetle (I NIE NIE BYLO TO POMARANCZOWE) przez skrzyżowanie (nie wiem co chciał udowodnić,), czy otrzymałem też info od znajomych, że złombolowy wóz wyprzedził ich golfa na zakręcie na podwójnej ciągłej.

Więcej
2014/07/02 14:05 #19057 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Chcesz z tematu "jak zdobyć te 1000zł" robić teraz spowiedź i rozgrzeszenie wszystkim ? Może wlekli się golfem 20 na ograniczeniu do 90? Może zaczął ich wyprzedzać wcześniej a że miał słabsze auto to skończył na podwójnej ? A może ... i tak można gdybać. Bez sensu totalnie. Jak to mówią, kto jest bez winy niechaj pierwszy kamień rzuci ...

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/07/03 15:18 #19093 przez UAZ team

UAZ team odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Mam pytanie może ktoś wie np. jak moja firma wpłaci 1.000zł na fundację wiem że może odliczyć max 10% swojego dochodu? czyli jeżeli mam dochodu przez rok 10.000zł to moge odliczyć 1.000zł w 100% to co wpłacę na fundację? Dobrze myślę czy się mylę proszę o info czy to tak wygląda.

Więcej
2014/07/03 18:44 #19095 przez BOREWICZ TEAM

BOREWICZ TEAM odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Del pytałeś o naklejki i widzę że masz wyczerpującą odpowiedź,mogę tylko dodać że ja zagadałem z agencją reklamową o umieszczeniu ich reklamy w miejscu dla VIP-a za symboliczną wpłatę dla dzieciaków w zamian wydrukują naklejki i wykleją nam borka musimy im tylko dostarczyć projekty

Więcej
2014/07/06 21:51 #19143 przez Tworzy się

Tworzy się odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Wymiana bezgotówkowa. Czy ktoś z was próbował takiej wymiany przy organizacji złombola? Mam na myśli np. logo na karoserii za jakieś części, artykuł w gazecie. Nie mówię o policzalnej korzyści która wpłynęła na konto fundacji, tylko np. o rzeczach które pomagają zorganizować wyjazd?

Więcej
2014/07/06 22:07 #19144 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Przecież jasno jest powiedziane, że każda naklejka będzie weryfikowana na starcie czy ma pokrycie w przelewie. Czyli ja rozumiem to tak, że wymiana bezgotówkowa nie jest dozwolona. Musi być przelew (lub 1% z podatku).

Więcej
2014/07/06 23:04 #19151 przez Tworzy się

Tworzy się odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Gdzie znalazłeś taki zapis?

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008