× Złombol 2014

Jak zdobyć te 1000zł

Więcej
2014/07/21 15:11 #19474 przez ŻUKato

ŻUKato odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

I w nazwie wpłacasz je jako Paweł, czy jako szef?...

W tytule podaję nazwę firmy aby było pokrycie naklejka/darczyńca/wpłata.
Potwierdzenie w oryginale oddaje wpłacającemu, a kopię do teczki aby Martyna mogła na starcie zweryfikować

4 Złombole, 4 bezpieczne powroty

www.facebook.com/zukieta

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/07/22 15:54 #19507 przez Balkaneros

Balkaneros odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

To teraz słuchajcie tego i lepiej trzymajcie się foteli/usiądźcie/zaparzcie ziółka whatever. A więc:

Niedawno napisałem temat o Złombolu na forum motoryzacyjnym, na którym swego czasu sporo się udzielałem. Podlinkowałem nasz profil na face, okazało się, że jeszcze dwóch użytkowników jedzie, ale napisał też człowiek "z zewnątrz", a zresztą, wklejam jego posta:

"Kilka tygodni temu miałem kontakt z dwoma uczestnikami tegorocznego złombolu, prosili o wsparcie, różne wsparcie, finansowe, rzeczowe itp. Jak poznałem szczegóły tych wszystkich kosztów, pseudo wspierania domów dziecka to byłem w szoku Gówno dostali. "

Napisałem do niego prywatną wiadomość, żeby zdradził coś więcej i po prostu ręce mi opadły, ciśnienie skoczyło i wszystko naraz. Wklejam całość:

"Nie będę pisał kto i z jakiej ekipy. Pytałem ich ile kosztuje cała wyprawa i ile kasy trafia dla dzieci z domów dziecka ?
Powiedzieli że wyjazd to koszt ok. 25 tyś zł. Pytali czy mogę ich wesprzeć (moja firma) finansowo w/g swoich mozliwości ew. mogę kupić np. cyfrowy aparat, telefony z abonamentem + roaming, opony, części samochodowe a oni będą robić zdjęcia, dzwonić do mnie, informować gdzie obecnie są i co robią itp. Przesłane fotki będę mógł wrzucał na swojego firmowego fejsa lub stronę internetową. Pytam ile trafia z tych 25 tyś dla domów dziecka ? Powiedział że wspieram ich np. 1000 zł czy 2000 zł z tego przekażą np 100 zł na dom dziecka (ja dostanę na tę 100 zł jakieś potwierdzenie)a reszta dla nich bo wyprawa jest b. kosztowna ! Wtedy logo mojej firmy jest na ich aucie i gdzieś tam jeszcze że dałem 100 zł na ten dom dziecka. "

Nie potrafię pisać dalej bez słów ogólnie uznawanych za obelżywe, więc na tym zakończę...

Więcej
2014/07/22 16:40 #19510 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

grubo

+48 505 230 876
dEfekt Motyla

Więcej
2014/07/22 16:56 #19511 przez Balkaneros

Balkaneros odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Jakim bezczelnym gnojem trzeba być, to przechodzi moje pojęcie...

Więcej
2014/07/22 18:17 #19515 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Wszędzie znajdą się naciagacze. Szkoda, że ten ktoś z forum nie chce napisać nazwy załogi bo miło by było jakby zostali pozbawieni możliwości wyjazdu. Myślę że szybciutko musieli by też zwracać naciągnięte 25 tysi.

Więcej
2014/07/22 18:18 #19516 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Mam prostą propozycję - szybkie info do orgów z podaniem nazwy wesołej ekipy. I to moim zdaniem w zupełności wystarczy.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/07/22 18:38 #19519 przez paszczaki i spółka

paszczaki i spółka odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

tez tak mysle

Więcej
2014/07/22 18:53 #19520 przez BandziorRacingTeam

BandziorRacingTeam odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

to jak koles tak pisze to niech dopisze kto tak pytal i prosil
wedlug mnie to jest bezczelnosc i chamstwo w stosunku do innych zespolow ktore podchodza sprawiedliwie do tematu,
az reka swedzi by takim..... jej nie podac :dry:

Więcej
2014/07/23 00:40 #19526 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Przepraszam, ale śmiem twierdzić, że takich ekip jest więcej...
Nie chcę tu wywoływać dyskusji (bo to nie jest wątek o tym), ale dla mnie umieszczenie napisu na aucie typu: "Auto do wyprawy przygotował mechanik taki, a taki..." też podchodzi pod sponsoring. Dlaczego? Wałkowaliśmy przykłady wiele razy-skoro nie można wziąć od kogoś opon, akumulatora, części, itp, to umieszczanie powyższych reklam, uważam, jest toższame...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/07/23 07:52 #19529 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

.. nie podchodzi jeżeli warsztat jest też Darczyńcą ... tylko ciężko sprawdzić czy te dwie rzeczy są faktycznie oddzielone. Najlepiej gdyby taka ekipa miała fakturę na usługi mechaniczne osobno i osobno potwierdzenie przelewu na darowiznę. Rzeczywistą fakturę za przygotowanie auta a nie za wymianę końcówki drążka na 40 zł..

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008