× Złombol 2014

Jak zdobyć te 1000zł

Więcej
2014/07/23 11:40 #19531 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

POGANIACZE BYDŁA napisał: Przepraszam, ale śmiem twierdzić, że takich ekip jest więcej...
Nie chcę tu wywoływać dyskusji (bo to nie jest wątek o tym), ale dla mnie umieszczenie napisu na aucie typu: "Auto do wyprawy przygotował mechanik taki, a taki..." też podchodzi pod sponsoring. Dlaczego? Wałkowaliśmy przykłady wiele razy-skoro nie można wziąć od kogoś opon, akumulatora, części, itp, to umieszczanie powyższych reklam, uważam, jest toższame...

mnie rapida na pierwszą Norwegię przygotowywał mechanik - zapłaciłem za naprawę z kieszeni. A to, że jego naklejka była na aucie wynikło z tego, że potem kasę (nie pamiętam, czy całą) przelał na konto.
I nie widzę innego rozwiązania. OK, można zniżkę dostać czy się jakoś tam umawiać na fajne warunki na boku, ale żeby KASĘ BRAĆ do łapy, no kurde...

+48 505 230 876
dEfekt Motyla

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/07/23 20:05 #19540 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Takie osoby pojawiają się co roku...niestety!

Szukamy regularnie w internecie czy nie ma prób "zbierania na siebie" i ostatnio nawet na FB była załoga (oczywiście jeszcze nie zgłoszona) która otwartym tekstem zbierała na siebie (na pojazd, benzyne, itd.)

Napisaliśmy maila aby usuneli nazwę Złombol z ich profilu. Usuneli Złombol i zmienili nazwę na inną...teraz cel ich wyprawy są Mazury i zbierają na jakis dom dziecka...no i oczywiście dalej na siebie. Tacy ludzie niestety są i będą.

Jeżeli dostaniemy konkretne informacje, iż ktoś próbuje wykorzystać nazwę Złombol do oszustwa, skierujemy je do odpowiednich służb. To nie jest bagatela tylko świadome okłamywanie darczyńców i okradanie dzieci!

Od strony prawnej sprawa "zbierania na siebie" podszywając się pod Złombol wygląda tak:

Taka czynność podlega Art. 286. KK - Oszustwo - Kodeks karny

"Wszelkie publiczne zbieranie ofiar w gotówce lub w naturze na pewien z
góry określony cel wymaga uprzedniego pozwolenia władzy".
Naruszenie tej ustawy to wykroczenie, regulowane art. 56 Kodeksu
Wykroczeń.

Złombol, the real gamble :-)

Więcej
2014/08/04 18:54 #19859 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Jest jakiś ostateczny termin wpłaty tego tysiąca darowizny?...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/08/04 19:06 #19861 przez fiacior team

fiacior team odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Zawsze ostatecznym terminem było wydanie naklejek startowych po odhaczeniu wpłat...

Więcej
2014/08/04 21:22 #19872 przez Na Bogato Team

Na Bogato Team odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Wystarczy że pokażesz dowody wpłat darczyńców przy odbiorze naklejek na starcie - zresztą w innym przypadku Ci ich nie wydadzą :evil:

Więcej
2014/08/05 00:35 #19885 przez FAVORIT TEAM PILA

FAVORIT TEAM PILA odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Mam takie pytanie odnosnie pieniedzy.Przykladowo : Jezeli znajdzie sie darczynce osobe ktora prowadzi wlasna dzialanosc gospodarcza , rodzine , znajomego i powie ze chce reklame na aucie i daje na dzieci np 500 zl. Ja oczwiscie wplacam daje potwierdzenie przelewu a on chce pomoc nam dajac ze swojej kieszeni powiedzmy 200 zl na paliwo , czesci cokolwiek. To tego nie mozemy przyjac jako team ?.

Więcej
2014/08/05 00:41 #19886 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

FAVORIT TEAM PILA napisał: Mam takie pytanie odnosnie pieniedzy.Przykladowo : Jezeli znajdzie sie darczynce osobe ktora prowadzi wlasna dzialanosc gospodarcza , rodzine , znajomego i powie ze chce reklame na aucie i daje na dzieci np 500 zl. Ja oczwiscie wplacam daje potwierdzenie przelewu a on chce pomoc nam dajac ze swojej kieszeni powiedzmy 200 zl na paliwo , czesci cokolwiek. To tego nie mozemy przyjac jako team ?.

Sam sobie odpowiedziałeś...

"W dobie zalatanych szefow , prezesow firm jest mozliwosc taka abym ja jako uczestnik wplacil ze swojego konta przekazane przez nich pieniadze tylko wpisujac w tytule zlombol 2014 i nazwa ich firmy badz ich nazwisko ?."

Twoje wypowiedzi dla mnie, nie idą jakoś w parze...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/08/05 00:57 #19887 przez FAVORIT TEAM PILA

FAVORIT TEAM PILA odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

Przede wszystkim pytam sie podstawowych informacji Was jako osob ktore juz moze maja wieksze doswiadczenie. My jedziemy poprostu pierwszy raz i na pewne pytania chcialbym uzyskac porady.
"Poganiacze Bydla " - Nie bardzo rozumiem o co Tobie chodzi.
Po 1.Spytalem tylko czy sam jako uczestnik moge wplacic pieniadze od darczyncy poprzez moje konto i w tresci wpisujac dane firmy tak aby przy weryfikacji naklejek wszystko sie zgadzalo.
A po 2. Czy osoba ktora juz wplacila pieniadze na fundacje i ma u nas naklejke swojej firmy moze dodatkowo nas wspomoc w roznej formie czy to czesci , kasy na paliwo.

Czy napisalem cos nie zrozumialego ? Nie sadze.

Więcej
2014/08/05 01:29 - 2014/08/05 01:34 #19888 przez boys in green team

boys in green team odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

mimo ze startuje po raz pierwszy to na "po 2" moge odpowiedziec Ci odrazu. zgodnie z regulaminem osoba ktora wplacila juz pieniadze nie moze was wspierac dajac "kase na paliwo" ... Zabronione jest zbieranie pieniędzy lub darów, które będą wykorzystane na inne cele (np. dofinansowanie do wyjazdu, finansowe wsparcie uczestników). Bez wyjątków, 100% za pomocą Złombolu uzbieranych środków będzie wykorzystanych na prezenty dla dzieci z domów dziecka!... to jest czesc wyrwana z regulaminu, i radzilbym sie z nim zapoznac... a co do "po 1" to sam zbieram gotowke, poniewaz mieszkam za granica i ludzia nie chcialoby sie robic przelewow miedzynarodowych, i przelewam ze swojego konta wpisujac
"zlombol 14
Team: Boys in green teaam
od: xxx (nazwa firmy)"

i wszystko dochodzi
Ostatnio zmieniany: 2014/08/05 01:34 przez boys in green team.

Więcej
2014/08/05 16:40 #19891 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Jak zdobyć te 1000zł

jest to juz jasne chyba dla kazdego ze finansuje sie wyjazd z wlasnej kieszeni

Btw jak ktoś chce na siebie to moze wziąc udział w fsotrip.pl tam zbiera się na siebie

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008