× Złombol 2014

Propozycje tras 2014 plusy i minusy

Więcej
2014/07/02 21:48 - 2014/07/02 21:56 #19076 przez ŻuLPanter TEAM

ŻuLPanter TEAM odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

o widzisz fajnie fajnie.

U nas bez podłogi na pace, klapy i uszczelek są 83db :woohoo: bez względu na prędkość...
Ostatnio zmieniany: 2014/07/02 21:56 przez ŻuLPanter TEAM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/07/04 03:27 #19107 przez Zabugole i Pyrusy

Zabugole i Pyrusy odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

My sie chetnie przykaczymy;-) tylko proponuje 90km/h :-D grzmiacy rydwanie... Zuczek nie slabnie zbyt szybko pod gorki na 5 biegu?zbieramy w ekipie glosy za i przeciw zmiany skrzyni.. Generalnie ciszej pewnie na plus..nizsze pbroty.. Mniejsze spalanie? Mniej awaryjna? Jak rozwiazac problem slimaka od predkosci?mamy oryginsly licznik..ten duzy stary i generslnie fajnie gdyby zostal

Więcej
2014/07/05 11:16 #19112 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

Żuczek z piątką daje radę, pod górkę trzeba redukować. 90 spokojnie leci, ale nie chcę tak pędzić, zależy nam na spokojnej jeździe. Linkę prędkościomierza trzeba dorobić nową, z kwadratem po obu stronach. To czy wskazywać będzie prędkościomierz poprawnie mnie nie wzrusza bo i tak mam cyfrowy, a ten oryginalny to bardziej dla klimatu chcę mieć.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/07/05 12:12 #19114 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

Już kiedyś pisałem. Jeśli stary licznik ma współczynnik oznaczany jako K równy np. 1000 ( K=1000) a wsadzicie napęd z auta, w którym licznik też miał K=1000, to wskazania będą identyczne ( zakładamy oczywiście że most i wysokość opon ta sama)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/07/21 12:12 #19469 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

Co powiecie na powrót południem?

Właśnie opracowujemy trasę, gdzie z Lloret De Mar będziemy wracać promem przez Sardynię aż do Włoch. Ma to wiele zalet. Mniej trasy, podróż cały czas wybrzeżem, więcej czasu na odpoczynek...

Może któraś z ekip się do nas przyłączy?

Więcej
2014/07/21 12:42 #19471 przez Moto-BEE

Moto-BEE odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

ile kosztują promy? bo kiedyś sie interesowałem to wiem, że były drogie :(

Więcej
2014/07/21 12:52 #19472 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

Moto-BEE napisał: ile kosztują promy? bo kiedyś sie interesowałem to wiem, że były drogie :(

"właśnie opracowujemy"

Prawda jest taka, że do końca sami nie wiemy jeszcze czego chcemy.

Po mecie, jechać dalej na południe Hiszpanii, później albo przez Sardynię albo bezpośrednio do Włoch. Tutaj kolejna niewiadoma, Sycylia? okolice Salerno/Neapol? czy może całkiem na północy?

W najbliższych dniach postaram się dać więcej info (kilka tras) + opłaty promowe.

Więcej
2014/07/21 14:49 #19473 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

Gibraltar planujecie atakować ?

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/07/21 20:46 #19484 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

Gibraltar od Barcelony dzieli 1200 km w jedną strone. Dla Żuka to 4 dni jazdy (tak żeby się nie zarżnąć). Jak liczyłem to w 14 dni nie da się tego osiągnąć i coś przy okazji zobaczyc.

Lumpeks - podoba mi się pomysł z promem - jak będziecie mieli szczegóły cenowe to dajcie znać, być może dołączymy do Was w tym pomyśle, bo szukamy właśnie fajnej opcji na czas po Złombolu.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/07/31 20:54 #19767 przez CAMP4X4 ADVENTURE TEAM

CAMP4X4 ADVENTURE TEAM odpowiedział w temacie: Propozycje tras 2014 plusy i minusy

Witam, właśnie dołączyliśmy do złombolowego towarzystwa.
Mieliśmy przyjemność w tym roku przejechać spory fragment trasy. Konkretnie przez HU, SLO, IT do Wenecji. Jechaliśmy starym Land Roverem, więc nie korzystaliśmy z autostrad i nie kupowaliśmy winiet. Węgry łatwo przeskoczyć podrzędnymi drogami. Słowenia gorzej - chętnych czeka sporo wspinaczki, ale da się to zrobić asfaltami. Jak ktoś chce szczegóły, ścieżki, dokładniejsze opisy to służę pomocą.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008