× Złombol 2014

do ilu razy sztuka??

Więcej
2014/06/08 23:58 #18538 przez FurrariF50

FurrariF50 stworzył temat: do ilu razy sztuka??

ile razy zabrakło Wam paliwa? ...pewnej ekipie Chopów zabrakło przynajmniej 3 razy (o tylu wiem bo byłem świadkiem), a niedawno na tut. forum chwalili się dodatkowym bakiem:)
sorry Chopy musiałem o tym napisać;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/06/09 00:15 #18540 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: do ilu razy sztuka??

Ja myślę że to wynika z faktu że im większy zbiornik tym większy rozrzut na ile starczy paliwa. Bo jak nastawiasz się że spalanie masz x/100km a faktycznie wyjdzie +1l to okazuje się że rozrzut jest 100 albo więcej kilometrów a nikt mi nie powie że zawsze ma idealnie takie same spalanie na całej trasie.

Ale widzę w drugim wątku że już szczęśliwie w domu :)

PS. ale temat to raczej do off topic powinno polecieć :(

Więcej
2014/06/09 08:12 #18541 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: do ilu razy sztuka??

Wy se chopy weźta lepiej przyczepo cysterno ....

P.S. a może oni są z Poznania, albo ze Szkocji...
takie oszczędne :woohoo:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2014/06/09 08:56 - 2014/06/09 08:57 #18542 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: do ilu razy sztuka??

My się przyznajemy, że raz nam zabrakło gazu w górach i mieliśmy trochę wiecej szczęścia niż rozumu, bo auto stanęło na podjeździe a za nami jechała ciężarówka. Na szczęście pompka paliwa z Łady ułatwiła szybkie uruchomienie strucla... Dobrze, że za kierownicą nie siedział kapitan :D :P
Ostatnio zmieniany: 2014/06/09 08:57 przez Czerwony Team.

Więcej
2014/06/09 09:52 #18544 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: do ilu razy sztuka??

Ja czytając Wasze przygody chciałem powiększyć bak w Żuku, lub dodać drugi, miejsca niby jest dużo, ale wymaga to nieco bardziej pojechanej przeróbki i nie mam już na nią w tej chwili wolnych mocy przerobowych. Dlatego zabieram trzy 5-cio litrowe kanisterki;-) I będę dbał o ich pełność;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/06/09 10:14 #18545 przez chopy z borewicza

chopy z borewicza odpowiedział w temacie: do ilu razy sztuka??

Po wczorajszej przygodzie stwierdziliśmy że likwidujemy górny bak bo są z nim tylko problemy. Bo jak dochodzi do rezerwy to powrót paliwa który jest podpięty do górnego zbiornika nie nadąży spływać do dolnego i wtedy brakuje paliwa.

Więcej
2014/06/09 10:52 #18547 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: do ilu razy sztuka??

ja mamgaz + benzyne. laczny zasieg 300-350 na gazie + nie wiem ile na pelnym baku. czyli bede tankowal gaz - benzyna to bedzie zapas

Na marginesie trzeci raz przymierzam sie do złombola i ... trzeci raz mogę polec... darczynca mi sie wycofuje

Więcej
2014/06/09 12:12 #18548 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: do ilu razy sztuka??

AleksandriaPark nie panikujcie z tymi Darczyńcami. Macie ponad dwa miesiące na uzbieranie wymaganej kwoty 1000 zł. Gdybym z załogą się poddawał to nie jechalibyśmy już po raz czwarty. Niby 1000 zł to ani mało ani dużo, sam wiem że uzbieranie tej kwoty może być problemem... w ostateczności złożycie się po 250 zl i ruszycie do Hiszpanii. Tak wiec życzę powodzenia i do zobaczenia na starcie!

Więcej
2014/06/09 15:06 #18550 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: do ilu razy sztuka??

Czerwony Team napisał: My się przyznajemy, że raz nam zabrakło gazu w górach i mieliśmy trochę wiecej szczęścia niż rozumu, bo auto stanęło na podjeździe a za nami jechała ciężarówka. Na szczęście pompka paliwa z Łady ułatwiła szybkie uruchomienie strucla... Dobrze, że za kierownicą nie siedział kapitan :D :P

Eee tam... Za Wami jechał polonez, a za nim żuk. Ciężarówka była daleko... :evil:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/06/09 17:03 #18553 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: do ilu razy sztuka??

chopy z borewicza napisał: Po wczorajszej przygodzie stwierdziliśmy że likwidujemy górny bak bo są z nim tylko problemy. Bo jak dochodzi do rezerwy to powrót paliwa który jest podpięty do górnego zbiornika nie nadąży spływać do dolnego i wtedy brakuje paliwa.

Nie pękaj. Podepnij oba powroty przez trójnik. Będziesz miał dolny i górny powrót. Jak baki będą pełne, to wtedy siłą rzeczy przelew pójdzie górą, jak będzie ssało już tylko z dołu, to przecież paliwo nie poleci do góry tylko na dół więc bezpośrednio do dolnego. A jak nie, to rozwiąż to tak jak pisałem, czyli zawór 3 drogowy. Taki patent zrobiłem w pewnym Żuku na zeszłoroczną edycję i się sprawdziło ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008