× Złombol 2014

czy mozna gdzies sprawdzic ile zebralismy?

Więcej
2014/07/12 01:09 #19287 przez boys in green team

boys in green team stworzył temat: czy mozna gdzies sprawdzic ile zebralismy?

szybkie pytanie, bo nie moge nigdzie znalesc info. czy jest mozliwosc sprawdzenia ile ekipa uzbierala od darczyncow? interesuje mnie to bo zbieramy za granica, juz w kilka miejsc przekazalismy info do przelewu ale nie zadeklarowali ile wplaca, a ze zbieramy za granica to nie ma zbyt wielkiego zainteresowania wiec chcemy wiedziec ile trzeba bedzie wrzucic ewentualnie od siebie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/07/12 09:39 #19289 przez Kantmaszyna

Kantmaszyna odpowiedział w temacie: czy mozna gdzies sprawdzic ile zebralismy?

Darczyńca po dokonaniu darowizny powinien ci dać kopię przelewu(w dowolnym formacie zawsze możesz wydrukować z emaila) po to byś na starcie mógł udokumentować kwotę wynikającą z regulaminu. Ja w swoich ulotkach napisałem że potrzebna mi jest kopia właśnie w tym celu. Wtedy masz pewność ile zebrałeś.

Więcej
2014/08/01 21:12 #19812 przez boys in green team

boys in green team odpowiedział w temacie: czy mozna gdzies sprawdzic ile zebralismy?

dobra to teraz jeszcze powiedzcie mi czy jezeli przyjade na late night check in, i okazaloby sie ze brakuje mi do 1000zl, to czy moge jechac na poczte (bo widze ze jest poczta 24h w katowicach) i wplacic brakujace pieniadze, i przywiesc potwierdzenie?

Więcej
2014/08/01 21:24 #19813 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: czy mozna gdzies sprawdzic ile zebralismy?

Tak możesz skoczyć na pocztę i wpłacić brakującą sumę.
Podziękowali: boys in green team

Więcej
2014/08/01 21:26 #19814 przez boys in green team

boys in green team odpowiedział w temacie: czy mozna gdzies sprawdzic ile zebralismy?

dzieki za szybka odpowiedz, pisalem do organizatorow ze 2 tygodnie temu ale nadal nie dostalem odpowiedzi.

Więcej
2014/08/02 15:06 #19827 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: czy mozna gdzies sprawdzic ile zebralismy?

Witaj,
jest problem z głównym mailem ale temat opanowany i bedziemy sukcesywnie odpisywali. Potwierdzam iż możesz wpłacić na poczcie w dniu late night....
Pozdrawiam,
Marcin

Złombol, the real gamble :-)
Podziękowali: boys in green team

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008