× Złombol 2014

Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Więcej
2014/08/17 14:02 #20354 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Pytaj Jaśka jak to ogarnął kiedy startowali na Istambuł. Pamiętam że kupił wtedy auto na 2 godziny przed startem bo mu sprzęgło w Trampiszonie siadło na starcie :whistle:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/17 14:10 #20356 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Umowa kupna/sprzedaży jest wystarczającym dokumentem. Kwestia jej ewentualnego tłumaczenia na język policjanta który się przyczepi.

Co do haka - zgadza się. Ja mam zdemontowaną kulkę, ale i tak wystaje mi spod Żuka kawał mela w poprzek;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/08/17 14:11 #20357 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Załoga Tarpaniątka napisał: Pytaj Jaśka jak to ogarnął kiedy startowali na Istambuł. Pamiętam że kupił wtedy auto na 2 godziny przed startem bo mu sprzęgło w Trampiszonie siadło na starcie :whistle:

Sorki za OT, ale w ubiegłym roku ktoś kupił samochód już po starcie, jak maluch klęknął i wystartował na holu...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/08/17 20:37 #20378 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Drużyna Tłokowego Pierścienia napisał: jak już jesteśmy przy przejściówkach to nie wiem jak na kempingach we Włoszech, Francji i Hiszpanii ale np. w Chorwacji musieliśmy mieć coś takiego żeby można było mieć prąd. http://allegro.pl/przejsciowka-euro-cee-230v-do-kampera-przyczepy-i4504328569.html

Właśnie zakupiłem przejściówki i zadzwonił spanikowany sprzedawca, że ostatnio wszyscy się rzucili i będzie miał towar dopiero za kilka dni :)
No to Drużyna Tłokowego Pierścienia powinniście się starać o jakiś gratis za reklamę :lol: :P

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2014/08/17 21:57 #20383 przez Żukoskoczki

Żukoskoczki odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Pocisk 2 napisał: Ciekawostka:

Hak holowniczy
Kierowcy, którzy posiadają hak holowniczy zamontowany na stałe a nie podróżują z przyczepą winni założyć na niego tzw. „czerwony kapturek”, jeżeli zaś mają hak zdejmowany należy go zdemontować.

Zamieszczaj proszę kompletne informacje, a nie cząstkowe. Jakiego kraju to dotyczy?

Więcej
2014/08/17 22:57 - 2014/08/17 23:21 #20392 przez Pocisk 2

Pocisk 2 odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Żukoskoczki napisał:

Pocisk 2 napisał: Ciekawostka:

Hak holowniczy
Kierowcy, którzy posiadają hak holowniczy zamontowany na stałe a nie podróżują z przyczepą winni założyć na niego tzw. „czerwony kapturek”, jeżeli zaś mają hak zdejmowany należy go zdemontować.

Zamieszczaj proszę kompletne informacje, a nie cząstkowe. Jakiego kraju to dotyczy?

Moim zdaniem jest to jak najbardziej kompletna informacja - masz hak a nie ciągniesz przyczepy zakładasz czerwoną "gumkę" w przypadku braku możliwości demontażu kulki i jazda. W sumie info dobrze znane ale z racji, że trafiłem na ładnie napisane zdanie w poradniku PZM travel po Europie :P no to podzieliłem się nim.
Ostatnio zmieniany: 2014/08/17 23:21 przez Pocisk 2.

Więcej
2014/08/17 23:07 #20393 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Pegazy napisał:

Drużyna Tłokowego Pierścienia napisał: jak już jesteśmy przy przejściówkach to nie wiem jak na kempingach we Włoszech, Francji i Hiszpanii ale np. w Chorwacji musieliśmy mieć coś takiego żeby można było mieć prąd. http://allegro.pl/przejsciowka-euro-cee-230v-do-kampera-przyczepy-i4504328569.html

Właśnie zakupiłem przejściówki i zadzwonił spanikowany sprzedawca, że ostatnio wszyscy się rzucili i będzie miał towar dopiero za kilka dni :)
No to Drużyna Tłokowego Pierścienia powinniście się starać o jakiś gratis za reklamę :lol: :P

No nic z tego nie mamy - po prostu akurat tylko taką aukcje na allegro z tą przejściówka znalazłem :) Ja swoją kupowałem 2 lata temu w NORAUTO - to tak jakby ktoś szukał na ostatnia chwile to tam tez można sprawdzić.

Więcej
2014/08/18 08:28 #20399 przez Trzoda ze skoda

Trzoda ze skoda odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Przez naszą świetną komunikację w teamie staliśmy się posiadaczami trzech zbędnych krzesełek wędkarskich, takich jak na tej aukcji:

allegro.pl/duze-skladane-krzeslo-wedkars...tel-i4463623482.html

Sprzedamy w cenie dwóch, za 5 dyszek. Odbiór na starcie, albo w Warszawie.

Więcej
2014/09/03 09:05 #21160 przez Żukoskoczki

Żukoskoczki odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Załoga Tarpaniątka napisał:

Pocisk 2 napisał: Czyli taki przykładowy zestaw powinien wystarczyć na całego złombola :P ??

allegro.pl/przejsciowka-lpg-polska-niemc...m10-i4484502858.html

Mam identyczny zestaw i się sprawdził. Jeśli go kupisz, to daj do tokarza podtoczyć fazę na oring pomiędzy tymi dwoma przelotkami (jedną wkręca się w drugą),bo ma tendencję do wyskakiwania. Ja po skręceniu obu części w jedno, założyłem cybant w miejscu składania, żeby oring nie mógł wyskoczyć ( to było w trasie na Szkocję) ;)

Aha, tylko zwróć uwagę jaki masz gwint w twoim wlewie, bo są jak mnie pamięć nie myli M10 i chyba M8 albo M12, żebyś sobie dobry kupił

Czy ten zestaw na pewno sie nada na Hiszpanie? Mimo opisu na tej aukcji, widze na Allegro, ze jest jakis oddzielny typ przejsciowki typowo pod Hiszpanie i Portugalie. :unsure:

Więcej
2014/09/03 09:08 #21162 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Co absolutnie niezbędnie trzeba zabrać?

Możesz podesłać link do tego info ?

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008