× Złombol 2014

ZŁOMBOL na WIKIPEDIA

Więcej
2014/10/30 21:31 #22690 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: ZŁOMBOL na WIKIPEDIA

Nie chciał bym rozpętywać burzy w szklance wody ale troszku mi się nie skleja tytuł akapitu (przygotowanie rajdu) z jego treścią to raz, dwa słowo "wsparcie" jest chyba trochę niewłaściwe lepiej było bu użyć patronat tak jak jest swoją drogą napisane w bocznym menu tej strony

Moja propozycja:

== Organizacja Rajdu ==
Złombol jest całkowicie prywatnym przedsięwzięciem grupy zapaleńców z Katowic organizowanym pod patronatem Fundacji Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka, no rzecz której darczyńcy ekip przekazują środki finansowe. Start odbywa się z Katowic natomiast cel oraz termin kolejnych wypraw ogłaszany jest zawsze w noc Sylwestrową, po północy i wtedy też rozpoczynają się zapisy.
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/10/31 10:30 #22695 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: ZŁOMBOL na WIKIPEDIA

Po to właśnie pytam Was, żeby było maksymalnie prosto i rzeczowo i zgodnie z prawdą. Pracujcie dalej;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/10/31 12:36 - 2014/10/31 12:37 #22698 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: ZŁOMBOL na WIKIPEDIA

W sprawie tych zdjęć, to może warto dać jakieś ze startu, gdzie widać masę aut ( ktoś chyba miał quadrokopter na którejś edycji ewentualnie foty spod Spodka z zeszłego roku, bo masa ludzi robiła zdjęcia z piętra i widać plac pełen aut), potem zdjęcie jak jakaś ekipa naprawia auto na trasie i ostatnie foto ukazujące uśmiechnięte dzieciaki ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Ostatnio zmieniany: 2014/10/31 12:37 przez Załoga Tarpaniątka.

Więcej
2014/10/31 18:11 #22706 przez Grzmiący Rydwan

Wszystko fajnie, ale musze mieć zdjęcie z uwolnionymi prawami. Mówiąc prosto - żeby się nie bujać z prawami i wysyłaniem zgód - muszę fotkę podpisac jako swoją. Opcjonalnie - osobnik który ją zrobił może ją sam wstawić na wikimedia i podpisać swoim nazwiskiem. Ja ją potem mogę podpiąć.

Więcej
2014/10/31 20:32 #22707 przez artak

artak odpowiedział w temacie: ZŁOMBOL na WIKIPEDIA

Diesel, jak chcesz, to nasze zdjęcia możesz spokojnie wrzucić :) Możesz nawet na wiki podpisać, że to Twoje :P

członek teamu ŻulPanter
www.zulpanter.blogspot.com

Więcej
2014/10/31 21:42 - 2014/10/31 21:46 #22708 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: ZDJĘCIE '14 na WIKIPEDIA

Moim zdaniem, jak ktoś wrzuca zdjęcia do sieci i ich nie zastrzega albo nie dolepi sojego loga lub znaczka, to są one publiczne i każdy je przecież może oglądać i ściągać, więc po co ta maskarada z prawami autorskimi. Wpisując do Wujka Googla "Złombol 2014 start" masz tysiące zdjęć.
I jak poznać kto zrobił które zdjęcie jeżeli osób z aparacikami w tym miejscu mogło być pińćdziesiąt sześć. :huh:
Proponuję którekolwiek, pierwsze lepsze z brzega.

Załącznik nie został znaleziony

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ostatnio zmieniany: 2014/10/31 21:46 przez Ala montana. Powód: Jedno z 4 było z logiem jednak

Więcej
2014/10/31 22:29 #22710 przez NASZCAR

NASZCAR odpowiedział w temacie: ZŁOMBOL na WIKIPEDIA

Uczestnicy rajdu zbierają pieniądze na dzieci z Domów Dziecka poprzez sprzedaż powierzchni reklamowej na swoich pojazdach.

Uważam, że to zdanie powinno być sformułowane inaczej. Tzn. zastąpić słowo sprzedaż słowem udostepnienie. Księgowa Darczyńcy miała z tym problem.

Więcej
2014/11/01 19:46 #22714 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: ZŁOMBOL na WIKIPEDIA

Są darczyńcy, którzy przekazują pieniądze incognito i wcale Ich nie interesują powierzchnie reklamowe, więc powyższe stwierdzenie też nie do końca jest prawdziwe...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/11/01 21:26 #22715 przez NASZCAR

NASZCAR odpowiedział w temacie: ZŁOMBOL na WIKIPEDIA

Zgadzam się , że część przekazuje pieniądze incognito, część firm niekoniecznie chce się reklamować na pojazdach. Mieliśmy przypadek, że firmie nie zależało na reklamie. Powyższe sformułowanie "sprzedaż powierzchni" na zasadzie kopiuj wklej ze strony Złombola znalazło się na liście do Darczyńców. To zostało zakwestionowane przez księgowość, jako darowizna.
Podziękowali: Ala montana

Więcej
2014/11/09 17:58 #22843 przez Grzmiący Rydwan

Poprawiłem wpis na wikipedii, usunąłem wzmiankę o sprzedaży powierzchni (zmieniłem ją).

Co do fotek z netu - ja wiem że to dziwne, ale z definicji są chronione i amen. Dajcie mi jedną/dwie fotki Waszej produkcji, napiszcie wprost że zrzekacie się praw to je wkleję. Bez tego - zero szans.

Fotki można wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w pełnej rozdzielczości.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008