× Złombol 2014

Spanie na dziko?

Więcej
2014/08/25 11:41 #20731 przez Żukoskoczki

Żukoskoczki odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

Czerwony Team napisał: Mam Wam przypomnieć jak spaliśmy zabarykadowani w Albanii na stacji benzynowej... :evil:

My takiej opcji chcieliśmy uniknąć i skończyło się na nocce przez Albanię i nocleg od razu za granicą w Grecji :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/25 17:05 #20744 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

.. my też mieliśmy taki plan .. ale musieliśmy się wracać do Sarrande i szukać turbomechaników po nocach ... i przespać się kilka godzin czekając aż otworzą warsztat..

Więcej
2014/08/25 17:21 #20745 przez Putin

Putin odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

No właśnie, bardzo miło że pojawił się taki temat. Jestem zapewne rodzynkiem na skale całego Złombolu, ale postanowiłem jechać autem zupełnie sam. Jednak, podobnie jak Wy chcę "ciąć" koszty i nie być uwiązany rezerwacjami, dlatego spanie na dziko...
Mam nadzieje, że na CB będzie można się dogadać z jakimś ekipami i spać w kilka aut/ekip. Wiem że planowanie czegokolwiek w tym momencie nie ma sensu. Zatem ja się pytam:
Kto planuje spanie na dziko?

Więcej
2014/08/25 18:16 #20750 przez white truck

white truck odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

My planujemy spać tam gdzie nas zmorzy. A i wynikające z tego oszczędności na pewno zostaną odpowiednio skonsumowane :)

Więcej
2014/08/25 20:19 #20755 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

Zobaczymy na trasie... Może....

Więcej
2014/08/25 20:32 #20757 przez POMOŻEMY

POMOŻEMY odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

My również nie mamy sprecyzowanych planów co do noclegów sądzę że raczej też na dziko gdzie się da. Nigdy nie wiadomo dokąd nasza kantmaszyna pozwoli dojechać danego dnia, a koszty to kolejna sprawa dlatego pojedziemy na żywioł.

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?

Więcej
2014/08/25 21:29 #20763 przez iCAROs

iCAROs odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

Moje ogólne doświadczenia są takie, że jak się rozbijesz daleko od domów w niewidocznym miejscu, gdzieś na uboczu - to zwykle będzie OK.
Co do noclegów na dziko w Albanii, to ja bym tego kraju się nie bał - wbrew pozorom bardzo przyjazny. Już gorzej jest np. w Rumunii i chyba Grecji, ze względu na pałętające się tam i ówdzie psy.
My też zakładamy noclegi na dziko jeśli się da. Jeśli się nie da to wiadomo, trudno...

Więcej
2014/08/25 21:38 #20764 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

Hmmm, moja ekipa spała w Albanii gdzieś na środku drogi SH4 bo już nawet zapałki pod powiekami nie dawały rady powstrzymać chęci spania u mnie :lol: Staliśmy przy prawej krawędzi. Spaliśmy w kabinie na siedząco :evil:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/08/26 16:06 #20790 przez Skodzitsu

Skodzitsu odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

W Niemczech normalnie na parkingach przy stacjach benzynowych między ciężarówkami po 2-3 auta - jak się nie planuje rozbijać namiotu - to można w wozie nawet mieszkać. Prysznic na stacji to duży plus :) Przećwiczone w praktyce wielokrotnie.

Więcej
2014/08/26 16:22 #20791 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Spanie na dziko?

Spanie w aucie to nie problem w żadnym kraju na parkingu przy stacji, bo tak robią tirmani. Mowa jest cały czas o spaniu w namiotach itp.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008