× Złombol 2014

SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

Więcej
2014/09/02 08:57 #21095 przez ŻUKLPG

ŻUKLPG stworzył temat: SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

Sprzedam fajnego, dobrze przygotowanego Żuka. Ma już za sobą kilka tras np. do Chorwacji, więc jest sprawdzony. Spalanie 11-13 LPG przy prędkości 90-100km/h. Zarejestrowany na 5 osób. Więcej informacji na tel. 513 079 717 Pozdrawiam.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/02 09:51 #21098 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

ŻUKLPG napisał: Spalanie 11-13 LPG przy prędkości 90-100km/h. Zarejestrowany na 5 osób.[/attachment]

Dobranocki już dawno nie ma na TVP1...

Żuk ładnie się prezentuje. Napisz coś więcej o tej prędkości i spalaniu bo cholera jasna bardzo mnie zaciekawiłeś :)

Rozumiem, że to oryginał S-21, którym podróżujesz z prędkości 90-100km/h przy spalaniu 11-13 litrów LPG? Zatem po przejściu na PB95 schodzisz ze spalaniem poniżej 10litrów/100km?

Więcej
2014/09/02 11:18 #21102 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

Pali jak polonez... Kurde, biorę żuka, ekonomia najważniejsza. No chyba, że to przez te felgi...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/09/02 11:25 #21103 przez ŻUKLPG

ŻUKLPG odpowiedział w temacie: SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

Jest to Omega 2.0 115PS + skrzynia 5 biegowa + szybsze przełożenie, ale w moście żuka. Całość dobrze dopasowana. Przy 100km/h silnik tylko mruczy. W środku łóżko rozkładane 1.6 x 2.0m. lodówka+kuchenka+ogrzewanie postojowe na gaz.

Więcej
2014/09/02 13:13 #21109 przez HA-NYSKA TEAM

HA-NYSKA TEAM odpowiedział w temacie: SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

Spalanie podane przez właściciela jest bardzo prawdopodobne. W 2012 roku nasza Nysa spaliła średnio do Grecji nieco poniżej 11 litrów PB/ 100 km. Silnik 2,0 również z Omegi. Jakie pieniądze za tego Żuczka?

ha-nyska.blog.onet.pl

Więcej
2014/09/02 15:29 #21121 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

Po lakierze, ani felgach nie poznałem, że to omega...

Sikor

Więcej
2014/09/02 16:13 #21126 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

POGANIACZE BYDŁA napisał: Po lakierze, ani felgach nie poznałem, że to omega...

a po dymie z rury ?? :S

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2014/09/02 20:20 #21139 przez ŻUKLPG

ŻUKLPG odpowiedział w temacie: SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

Zauważyłem że osoby ze znaczną ilością postów piszą na ilość a nie na jakość !!!

Więcej
2014/09/02 20:29 #21140 przez POGANIACZE BYDŁA

ŻUKLPG napisał: Zauważyłem że osoby ze znaczną ilością postów piszą na ilość a nie na jakość !!!

W takim razie nabiję sobie jeszcze jeden post.
Jeżeli chodzi zaś o JAKOŚĆ Twojego postu-ogłoszenia, to nie zawarłeś w nim podstawowych rzeczy, np., że żuk jest po przeszczepie, nie opisałeś zakresu prac i przede wszystkim jaka jest CENA, a to jest podstawowa informacja, bez której na wielu forach ten post od razu wyleciałby w kosmos.
Pozdrawiam!
PS. Nie wypowiadam, się więcej w tym wątku, mam już wystarczająco dużo postów...

Sikor

Więcej
2014/09/03 11:08 #21167 przez HA-NYSKA TEAM

HA-NYSKA TEAM odpowiedział w temacie: SPRZEDAM ŻUKA dobrze przygotowany do złombolu

Może jednak dowiemy się jaka cena za tego Żuko - Opla?

ha-nyska.blog.onet.pl

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008