× Złombol 2014

TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

Więcej
2014/09/03 22:17 #21205 przez 4manSQUAD

4manSQUAD stworzył temat: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

CZYTAJĄC WASZE PLANY DOTYCZĄCE WYZNACZONEJ TRASY..... JEDZIEMY JAK CHCEMY, SPOTYKAMY SIĘ NA MECIE. TAK NAJPROŚCIEJ MOŻNA TO SKOMENTOWAĆ.
PYTANIE DO ORGANIZATORÓW: CZY MUSIMY BYĆ W WYZNACZONYCH MIEJSCACH?
CZY WYZNACZONA TRASA OBOWIĄZUJE WSZYSTKICH, CZY JEDZIEMY JAK CHCEMY?
CZY ZALEŻY NAM WSZYSTKIM ŻEBY 400 ZAŁÓG POJAWIŁO SIĘ W JEDNYM WYZNACZONYM MIEJSCU, CZY ROBIMY SOBIE POD DRODZE ZWIEDZANIE CIEKAWYCH MIEJSC, A NA MECIE JESTEŚMY WSZYSCY?
JESTEM PIERWSZY RAZ UCZESTNIKIEM ZŁOMBOLU, TROSZKĘ INACZEJ SOBIE TO WYOBRAŻAŁEM, ALE JEŻELI JEDZIEMY JAK CHCEMY, TEŻ TO POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ.
PROSZĘ TYLKO O KONKRETNĄ ODPOWIEDŹ ORGANIZATORÓW I UCZESTNIKÓW.
W JAKIM CELU JEST WYZNACZONA TRASA?
SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZAŁOGI, DO ZOBACZENIA NA TRASIE LUB POZA NIĄ.
MICHAŁ WINCZA 4MANSQUAD
P.S. MOIM DARCZYŃCOM OPOWIADAŁEM O TRASIE PRZEJAZDU, ŻE NIE BĘDZIE ŁATWA, GÓRY, TRZEBA DOJECHAĆ W WYZNACZONE MIEJSCE KONTROLNE,W TYCH MIEJSCACH WIELKIE WYDARZENIE, MEDIA, ZACHWYT NAD STARYMI AUTAMI, ITP. ITD.
JEŻELI NIE OBOWIĄZUJE TRASA PRZEJAZDU TO MOŻE NIE OBOWIAZUJE ZAKAZ JEDNOSTOWYCH STARTÓW....... POMYŚLCIE O TYM !?/
Temat został zablokowany.
Więcej
2014/09/03 22:25 #21209 przez Żukoskoczki

Żukoskoczki odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

Naklejki odbierasz na starcie, a potem widzimy się na mecie w środę. To tak w skrócie.
Podziękowali: 4manSQUAD
Więcej
2014/09/03 22:28 #21210 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

Od tego caps-locka to aż oczy bolą... ale po początku pytania, mam wrażenie, że nie przeczytałeś zbyt dokładnie informacji technicznych. Punkty zbiorcze każdego dnia są określone. Najważniejszy jest start i meta. A reszta to totalny freestyle, tyle że na kempingach jest zawsze super zabawa i integracja. O czym będziesz mógł potem dzieciakom swoim wspominać ...

Co do startu z kilku miejsc w kraju, myślę, że dostatecznie dobrze jest ten temat wyjaśniony zarówno tutaj na stronie, jak i w emailu który powinieneś był otrzymać jako zarejestrowany uczestnik.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Więcej
2014/09/03 22:29 #21212 przez POMOŻEMY

POMOŻEMY odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

Powiem tak; -zamiast dużo pisać, wystarczy czytać a więcej się dowiesz niż ktoś Ci odpowie na te pytania. I nie trzeba było od razu ryczeć :huh: pozdrawiam
Właściwie to wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem regulamin.

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?
Więcej
2014/09/03 22:41 #21223 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Sam często poszukuje informacji na forach, potrafię korzystać z szukajki, ale również jestem leniwy. Można zrozumieć fakt nieznalezienia informacji, która jest zaszyta głęboko w piwnicach archiwum z wyjazdu do Grecji. Można nie zauważyć tego na forum, ale wszystkie najważniejsze kwestie zawarte są w regulaminie bądź po prostu w strefie uczestnika.

...a pisanie capslockiem jest po prostu nie do przyjęcia. Muszę zakropić oczy.
Więcej
2014/09/03 22:50 #21226 przez 4manSQUAD

4manSQUAD odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

CAPS LOCK JEST FAJNY. CZYTELNY I PRZEWIDYWALNY. NIE OPINIUJĘ TWOJEJ TRZCIONKI :-)
PYTANIE: CZY W PIATEK MOŻEMY ODEBRAĆ NAKLEJKI I ZWERYFIKOWAĆ DARCZYŃCÓW? W JAKICH GODZINACH?
pozdrawiam (mniej bolą?)
serdecznie pozdrawiam
:-)
p.s. bardzo dokładnie przeczytałem informację techniczne, wiem , że są określone punkty zbiorcze, ale moje pytanie dotyczyło obecności w tych punktach. wyjaśniłeś że najważniejszy jest start i meta. apropos, myśl o moich dzieciakach była bardzo trafna. zacznę od jutra ..... do zobaczenia na starcie........i mecie
Więcej
2014/09/03 22:53 #21227 przez 4manSQUAD

4manSQUAD odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

serdecznie pozdrawiam, kaję się niesamowicie , bo CAPS LOCKIEM
przepraszam
Więcej
2014/09/03 22:53 #21228 przez POMOŻEMY

POMOŻEMY odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

Poszukaj i przeczytaj teraz strefę uczestnika

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?
Więcej
2014/09/03 23:00 #21229 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

4manSQUAD napisał: PYTANIE: CZY W PIATEK MOŻEMY ODEBRAĆ NAKLEJKI I ZWERYFIKOWAĆ DARCZYŃCÓW? W JAKICH GODZINACH?

W ustalonych. Więcej info znajdziesz w dziale o którym pisałem w poprzednim poście. Trochę wysiłku...

a jak masz problem, podaj adres wyślę wydrukowaną sekcję strefa uczestnika.

p.s. może być wydrukowana dużymi literami :)

Tak poważnie masz wszystkie informacje w dziale strefa uczestnika. Co, gdzie, kiedy, dlaczego, po co, jak żyć.
Więcej
2014/09/03 23:01 #21230 przez BOREWICZ TEAM

BOREWICZ TEAM odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

Po co ta przepychanka? Panowie szkoda tlenu.Start i meta to rzecz święta a reszta trasy to propozycja tak to odbieram.Na marginesie co u pieszczoszków temat opanowany?
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008