× Złombol 2014

TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

Więcej
2014/09/03 23:07 #21231 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

BOREWICZ TEAM napisał: Po co ta przepychanka? Panowie szkoda tlenu.Start i meta to rzecz święta a reszta trasy to propozycja tak to odbieram.Na marginesie co u pieszczoszków temat opanowany?

racja, szkoda tlenu, majty wyluzować. To ma być zabawa!

mały offtop
dzisiaj zakupiłem talerz z atakiem w Trzebini (gdzie podjechałem osobiście) i dałem do wyważenia wał. W piątek, maksymalnie w poniedziałek rozbiórka mostu.

Czemu offtop?

Po raz kolejny należą się podziękowania Borewicz Team za pomoc! Ogromny browar przy każdym spotkaniu do samego Lloret de Mar!
Podziękowali: 4manSQUAD
Temat został zablokowany.
Więcej
2014/09/03 23:09 #21233 przez 4manSQUAD

4manSQUAD odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

oki, nie doczytałem.
SPECJALNIE DLA TYCH CO LUBIĄ PRZEPRASZAM ZA ZAWRACANIE GŁOWY

do zobaczenia na mecie
Więcej
2014/09/03 23:22 #21234 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

ZŁOMBOL ma wyzwalać pozytywne emocje !!!

Więc nawet jak ktoś pyta o coś co jest napisane w regulaminie to nie jedźcie odrazu po nim...
A w sprawie samej trasy to wyobraź sobie 4manSQUAD, że rozwala ci się coś w aucie i musisz spędzić pół dnia na naprawie więc nie docierasz na "wyznaczony" nocleg.
Upadłeś, ale powstałeś, naprawiłeś i dojechałeś do mety, pomogłeś dzieciakom (bo to jest cel tej imprezy)...
I jak? Należy Ci się dyplom za dotarcie do mety? Pomyśl, wyobraź sobie, zastanów się czy punkty kontrolne miały by sens...

PS.
Sprawa z capsem to uniwerslana zasada na wszystkich forach, że taka czcionka oznacza, że krzyczysz na kogoś, więc nie dziw się, że reakcja czytelników jest adekwatna.

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz
Więcej
2014/09/03 23:23 - 2014/09/03 23:25 #21236 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

4manSQUAD napisał: do zobaczenia na mecie

Do zobaczenia na starcie, pomiędzy i na mecie. Wszędzie częstuję dobrą zabawą, cytrynówką i disco, disco, partizani ;-)

Caronezzz napisał: ZŁOMBOL ma wyzwalać pozytywne emocje !!!

Więc nawet jak ktoś pyta o coś co jest napisane w regulaminie to nie jedźcie odrazu po nim...

Zachowałem się jak gówniarz, więcej się to nie powtórzy ;-)
Ostatnio zmieniany: 2014/09/03 23:25 przez LumpeksSquad - Pieszczochy.
Podziękowali: 4manSQUAD
Więcej
2014/09/03 23:33 #21239 przez 4manSQUAD

4manSQUAD odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

sprawdzałem życzliwość i zrozumienie dla ŚWIEŻAKÓW,
dzięki za wszystkie podpowiedzi, nauczyłem się pisać bez CAPSLOCKA i wiem że można na Was liczyć
Więcej
2014/09/04 07:38 #21251 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: TRASA ZŁOMBOL 2014/ORGANIZATORZY/ MOŻE INNA

Zamykając nie potrzebną dyskusję. Pisałem na temat capslocka ( w ironicznym tonie jeśli chodzi te bolące oczy), ale na prawdę źle się to czyta. Czy przeczytałeś swoją wypowiedź po tym jak kliknąłeś "wyślij" ? Pisz na innych forach z capslockiem a takie same uwagi dostaniesz.

Co do reszty, niestety idealnie wpisałeś się w "model świeżego". Czyli nic nie sprawdzić, nigdzie nie poszukać, tylko walnąć nowego posta. Bo tak najprościej. Zrozumiałbym gdyby nigdzie o tym nie było napisane. Ale te informacje są w 2 najważniejszych miejscach, gdzie jako osoba zarejestrowana na start, powinieneś był je dokładnie przeczytać.

A teraz temat zamykam. W niedzielę leci w otchłań.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008