× Złombol 2014

Naklejki

Więcej
2014/09/05 13:03 #21315 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Naklejki

Pobaw się GIMPem. Możliwości podobne do photoshop, z tą różnicą że jest za free.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/05 17:06 - 2014/09/05 17:19 #21322 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Naklejki

TheBloodyBillTeam napisał: Witam, podpinam to pod ten temat aby nie nie zakładać nowego tematu na forum. Otóż mam problem z naklejkami od darczyńców. Zamówiłem dzisiaj u siebie w mieście naklejki i okazało się że dwa loga są za słabej jakości aby dało się je rozszerzyć do wielkość jaką bym chciał. Czy jest ktoś w stanie zmienić ich rozdzielczość tak aby nie utracić zbyt dużo z jakości. Ja osobiście użyłem programu jpeg resaizer, ale utraciło dosyć sporo z jakości. W drukarni mi powiedziano, że fajnie by było aby miały minimum 300dpi. Podobno da się to zrobić w photoshopie. Nie posiadam takiego programu dla tego pytam na forum.

Sory ale z niczego czegoś nie zrobisz - to nie amerykański film gdzie z obrazu monitoringu tłumu ludzi zrobisz świetne zdjęcie twarzy pojedynczych ludzi - nawet Photoshop czy GIMP nie zrobi ci z tego naklejki 1m x 1m z tego zrobisz ładną naklejkę 7 x 7cm może 10 x 10 cm dalej będą pixele.

Masz dwie opcje:
- poproś darczyńców o większe loga ale pewnie to wszystko co mają
- zaciśnij zęby i niech robią z nalepki z tego co jest - trudno
Ostatnio zmieniany: 2014/09/05 17:19 przez Semtox.

Więcej
2014/09/05 17:19 #21323 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Naklejki

Opcja 3 - zadziała z pierwszym logo - przerobić na krzywe w Corelu i będzie można przeskalować na większe. Corel jest 30 dniowy free:) Sam korzystałem

Więcej
2014/09/05 17:35 #21324 przez Moto-BEE

Moto-BEE odpowiedział w temacie: Naklejki

Dokładnie. Jak masz słabą jakość to pobaw sie corelem albo poproś kogoś ogarniętego aby ci to przerobił. Jak na forach graficznych popytasz to czasem trafiają się dobrzy ludzie którzy zrobią ci to za darmo albo za przysłowiową "flaszke". Ja też miałem większość reklam w kiepskiej rozdzielczości i grafik który przygotowuje mi całe auto, poprzerabiał to w corelu.

Więcej
2014/09/05 17:52 #21327 przez Na Bogato Team

Na Bogato Team odpowiedział w temacie: Naklejki

Co z naklejkami z ubiegłych edycji? Z kilkoma darczyńcami miałem umowę, iż będą one reklamowały jego firmę przez edycje w jakich będziemy uczestniczyć, natomiast regulamin mówi: "każda naklejka ma mieć potwierdzenie wpłaty" czy jakoś tak.... :blink:

Więcej
2014/09/05 18:06 #21328 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Naklejki

Mało fortunnie się z nimi ugadałeś.Normalnie jest jedna wpłata - jeden Złombol. Pozostaje ci wpłacić jakąś kasę w ich imieniu z własnej kieszeni skoro naklejki mają zostać.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2014/09/05 18:09 #21329 przez Partybox

Partybox odpowiedział w temacie: Naklejki

Uwaga, dla wszystkich którzy mają problemy z naklejkami, z ich jakością, wielkością, formatem i innymi pierdołami technicznymi, chętnie pomogę, prześlijcie mi je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie mam czasu by projektować, jednak ponaprawiać mogę o ile będzie się dało :)

Boro.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008