× Złombol 2014

KUPIĘ ŻUKA

Więcej
2014/09/29 17:10 #21955 przez GóralTeam

GóralTeam stworzył temat: KUPIĘ ŻUKA

Kupię Żuka ze ZŁOMBOLa lub takiego którego dało by się przerobić żeby można było brać udział w takich wyprawach. Najlepiej posiadający instalację gazową i zarejestrowany na 7 lub 9 osób. Wiecie coś o takim aucie? Może któryś z Teamów Złombola chciałby sprzedać ? Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/29 17:27 #21956 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Do wzięcia będzie lub już jest Żuk z silnikiem BMW i zawiasem od Hyundaia. Własnie brał udział w Złombolu.

Szukaj załogi AutoWnuk - zlombol.pl/pl/twoje-profil-20/userprofile/AUTOWNUK.html

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/09/29 17:37 - 2014/09/29 17:40 #21957 przez GóralTeam

GóralTeam odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Dzięki. On już jest wystawiony na Tablica.pl ale cena kosmiczna :( :( :(

olx.pl/oferta/sprzedam-zuk-2-4-turbo-115...ja-CID5-ID7dVEr.html

Mnie interesuje orginalny Żuk, z fabrycznym silnikiem żukowskim, nie żadne kombinacje :P

EWENTUALNIE mogłaby być NYSA w jakimś dobrym stanie :)
Ostatnio zmieniany: 2014/09/29 17:40 przez GóralTeam.

Więcej
2014/09/29 17:57 #21958 przez Grzmiący Rydwan

Jak chcesz zaliczac tym autem wyprawy to się dobrze zastanów czy na pewno chcesz seryjne zawieszenie i silnik. Jako że właśnie w tym roku szykowałem seryjnego Żuka do Złombolu to wiem jak wyglądają koszty. Wydałem trochę więcej niż za tego z BMW trzeba dać i wszystko po to aby seria dojechała i wróciła.

Owszem, da się jechac Żukiem na seryjnym silniku i zawieszeniu, ale za każdym razem jest to wyprawa ekstremalna - czasy się jednak sporo zmieniły.

Więcej
2014/09/29 19:42 #21959 przez ABUELA

ABUELA odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Złombol to był rajd ekstremalny dopóki nie zaczęły brać w nim różnego rodzaju "przeszczepy", które nie powinny się tam znaleźć i dlatego Złombol nie jest już Złombolem. Dodatkowo jazda oryginałem daje satysfakcję, że dojechało się prawdziwym PRL-owskim pojazdem.

Więcej
2014/09/29 19:58 #21960 przez Grzmiący Rydwan

Org dopuścił swapy, pretensje do niego. Ja pojechałem serią i dojechałem i to jest właśnie wyzwanie ekstremalne. Są jednak ludzie którzy chcą się pobawić i coś z tymi autami robią. Lepiej tak, niż miałyby wylądować na złomie.

A Złombol jest nadal Złombolem, bo o tym stanowią ludzie, a nie maszyny.

Więcej
2014/09/29 20:16 #21963 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

ABUELA napisał: Złombol to był rajd ekstremalny dopóki nie zaczęły brać w nim różnego rodzaju "przeszczepy", które nie powinny się tam znaleźć i dlatego Złombol nie jest już Złombolem. Dodatkowo jazda oryginałem daje satysfakcję, że dojechało się prawdziwym PRL-owskim pojazdem.

Gdyby nie były dopuszczone, to nie wystartowałbym nigdy. Inna sprawa, że nie mam zamiaru trzymać kolejnego auta, które stoi cały rok, tylko po to aby w wakacje gdzieś wyskoczyć. Po za tym te Żuki po swapach, przyrównałbym do Polonezów. Komfort jazdy porównywalny. Na seryjnym zawieszeniu itd, sami wiecie jak to wygląda ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/09/29 20:18 #21964 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Mam TRUCKA z bardzo bogatym wyposażeniem , choć wszystko pochodzi z pojazdów FSO i tak są tacy co uważają że PLUS to nie Polonez
dajmy Grzmiący spokój bo to śliski i już wałkowany temat..

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2014/09/29 20:31 - 2014/09/29 20:31 #21965 przez Grzmiący Rydwan

Moja maszyna zostanie tej zimy przebudowana i nie będzie już serią. Pewnie znajdą się tacy co powiedzą ze nie powinna zatem pojechać w kolejnym Złombolu. Być może nie powinna, ale jeśli Złombol będzie to pojedzie. Bo nie chodzi o auto a o dzieci z domów dziecka.

No i racja, kończę dyskusję z mojej strony.

Ostatnio zmieniany: 2014/09/29 20:31 przez Grzmiący Rydwan.

Więcej
2014/09/29 20:40 #21966 przez GóralTeam

GóralTeam odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Ja dopiero zamierzam pobawić się z takimi autami, byliśmy na starcie Złombola w tym roku i cudowna "impreza" niesamowite wrażenie na nas to zrobiło (choć śledzę Złombola już dłuższy czas)

Każdy lubi coś innego, ale skoro w regulaminie pisze że wartość auta nie powinna przekroczyć 1000 zł i powinno być konstrukcji powiązanej z komunizmem to trochę żuk z silnikiem BMW i podwoziem Hyoundaya tak średnio do tej wyprawy pasuje, przynajmniej takie jest moje zdanie :) Pozdro

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008