× Złombol 2014

KUPIĘ ŻUKA

Więcej
2014/09/29 20:41 #21967 przez GóralTeam

GóralTeam odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Dokładnie Najważniejszy jest CEL !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/29 21:28 #21972 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

GóralTeam napisał: J
Każdy lubi coś innego, ale skoro w regulaminie pisze że wartość auta nie powinna przekroczyć 1000 zł i :) Pozdro

ten zapis dyskwalifikuje 99,9% startujących pojazdów, owszem może i uda ci się kupić wózek za 1000, ale przygotowanie go do wyjazdu to lekko licząc kilkukrotność tej kwoty, najistotniejszy cel to zbiórka na cel podstawowy i dobra zabawa . Wg mnie są istotniejsze sprawy niż to czy ktoś jedzie wozem za 1000 czy 10000. Oryginałem czy repliką, 100% z PRLu, czy przeszczepem. Ważne jest żeby nie było przegięć na trasie i kempingach i żeby nie przekraczać granic dobrej zabawy i zdrowego rozsądku.
Podziękowali: Semtox

Więcej
2014/09/29 21:43 #21976 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Dlatego ten zapis od dawna jest sugestią tylko. Ale mi się udało i mój Żuk kosztował 950 zł;-) Natomiast to co wydałem później to już inna bajka;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/09/29 21:54 #21978 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Impreza ewoluuje, jak wszystko , przychodzą nowi ludzie, inni odchodzą, wszystko sie zmienia, oby udało się organizować ją jak najdłużej.

Więcej
2014/09/29 23:55 #21985 przez Czeska Strzała

Czeska Strzała odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Więcej
2014/09/30 06:28 #21986 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Ciekawy, ale obawiam się, że przez ten zwis z tyłu + wysokość będzie bardzo kiepsko się prowadził po łukach.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/09/30 07:16 #21987 przez GóralTeam

Szukam już jakiś czas takiego żuka, ale nic ciekawego nie idzie znaleźć.

Może jakiś Team będzie sprzedawał żuka lub nyse w rozsądnej cenie to odkupię :)

Więcej
2014/09/30 09:47 #21991 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

A ile, wg Ciebie, to rozsądna cena?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/09/30 10:35 - 2014/09/30 10:37 #21995 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

GóralTeam napisał: Każdy lubi coś innego, ale skoro w regulaminie pisze że wartość auta nie powinna przekroczyć 1000 zł i powinno być konstrukcji powiązanej z komunizmem to trochę żuk z silnikiem BMW i podwoziem Hyoundaya tak średnio do tej wyprawy pasuje, przynajmniej takie jest moje zdanie :) Pozdro

Przeczytaj jeszcze raz Regulamin. Tego zapisu obecnie nie ma, bo zakup jakiegokolwiek klasyka z PRL-u za 1000 zł jest obecnie niemal niemożliwy i to w dużej mierze przez Złombol, który nie da się ukryć, zmienił rynek aut peerelowskich. O ile rosnące ceny borewicza czy trabanta rozumiem, to zauważalna w ostatnich dwóch latach duża zwyżka caro i plusów jest wyłącznie dziełem Złombolu. Jeszcze dwa lata temu widywałem Caro od pierwszego właściciela w super stanie za 2500 zł, dziś cena zadbanego egzemplarza wynosi co najminiej 4-5 tysięcy a często jest wyższa. Na każdego aktywnego uczestnika Złombolu przypada kilka osób, które kupiły samochód i mają zamiar jechać, ale kończy się jedynie na zamiarze. Sam znam kilka osób, które kupiły auta pod Złombol już kilka lat temu i na tym się skończyło i zapewne skończy. A co swapów, potrafią przysporzyć dużo więcej problemów niż wersja standard i wcale nie bywają mniej awaryjne.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
Ostatnio zmieniany: 2014/09/30 10:37 przez Chłopcy z PRL.

Więcej
2014/09/30 14:07 #22003 przez GóralTeam

Myślałem wydać tak około 3tyś na takie auto,które jest już przygotowane do takich "imprez" bo wiadomo za takie co stoi gdzieś zgnite i zarośnięte do trawy to nie ma sensu bo by trzeba było mnóstwo kasy włożyć żeby go odrestaurować ;)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008